wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Hyde-Park

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Jakie wybrac liceum Idź do strony Poprzedni  1, 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7083 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Wto 06 Wrz 05, 9:24:00     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najgorsze jest to, ze ja mam 6 godzin polskiego, a tylko 3 matematyki. A roszerzoną maturę zdaję z tego drugiego.

A każdy prawie nauczyciel (szczególnie nasza Ela Mad ), myśli, że my się kochamy w jego przedmiocie Mr. Green , i jesteśmy zafascynowani np. Językiem Polskim. A ona kochna nam zrobi sprawdzian, ze wszystkich lektur :].

Zaraz zaczną się nakładać na siebie kartkówki i będzie roboty od zaj*****a :]

Nawet nie chce o tym myśleć :/ A jak u Ciebie Siwy? (w końcu ten sam rocznik jesteśmy Mr. Green )


Tak, jeszcze żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7042 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Wto 06 Wrz 05, 13:02:11     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja już Ci mówiłem wczoraj jak jest u mnie...

mam łącznie 34 godziny tygodniowo, w tym 7 polskich... Confused

Już mam pytania, kartkówek i sprawdzianów na cały miech zapowiedziane...

ze wszystkiego, jak leci...

najbardziej to mnie wku*wia taki przedmiot profilowy jak PLANOWANIE ŚRODOwiska, bo będziemy projektować oczyszczalnie i mieć rysunek techniczny, niezły k.... hardkor




Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Reklama
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7083 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Wto 06 Wrz 05, 18:23:00     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Speedy napisał:
A każdy prawie nauczyciel (szczególnie nasza Ela Mad ), myśli, że my się kochamy w jego przedmiocie Mr. Green , i jesteśmy zafascynowani np. Językiem Polskim. A ona kochna nam zrobi sprawdzian, ze wszystkich lektur :].


Nie zawiodła nas Smile. Na jutro lektura "Ludzie bezdomni", sprawdziany ze wszystkich lektur od klasy I, do tego dochodzi opracowanie jednego z 306 tematów na maturę + realizacja materiału.

Coraz bardziej mi się podoba. To chyba będzie najcięższy rok w życiu :/


Tak, jeszcze żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7042 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Wto 06 Wrz 05, 18:48:09     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

"Ludzie bezdomni" - miałem tą lekutrę w kwietniu, w drugiej klasie...

teraz mam na 19 września przeczytać "Przedwiośnie" a jeszcze nie zacząłem...

zapowiada się k... ciekawie ^_^


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7018 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Wto 06 Wrz 05, 21:17:07     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Szczerze Wam współczuję, bo ja miałem taką polonistkę, że nikt nie czytał lektur, wprawdzie odbiło sięto trochę na wyniku mojej matury z Polaka ale ogólnie miałem luz przez 3 lata Very Happy


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Andrzej Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6928 (98%)
Postów: 594
Wiek: 34

Częstochowa - Raków Zachód

Post Wto 06 Wrz 05, 22:46:20     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szczepan napisał:
Szczerze Wam współczuję, bo ja miałem taką polonistkę, że nikt nie czytał lektur, wprawdzie odbiło sięto trochę na wyniku mojej matury z Polaka ale ogólnie miałem luz przez 3 lata Very Happy

a jak sie nazywa, Smile moze pani Kotas?


http://luda.eu/ fotografia na zamówienie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7018 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Wto 06 Wrz 05, 22:54:57     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Andrzej napisał:
moze pani Kotas


Może nie Exclamation u Niej akurat bedziesz miał przerąbane jeśli chodzi o lektury Very Happy radziłbym czytać dokładnie Twisted Evil


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7083 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Sro 07 Wrz 05, 12:48:59     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A myślicie, że u nas ktoś (normalny) czyta lektury?? Razz Ale o maturę trzeba się martwić... dzisiaj dostalem 306 tematów na maturę ustną... będzie hardkorowo Mr. Green


Tak, jeszcze żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7018 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Sro 07 Wrz 05, 22:02:54     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ta TWoja baba jest jakas dziwna, bo prezecież matura polega na wybraniu jednego tematu i opracowaniu go :/


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7083 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Czw 08 Wrz 05, 18:40:51     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szczepan napisał:
Ta TWoja baba jest jakas dziwna, bo prezecież matura polega na wybraniu jednego tematu i opracowaniu go :/


A czy ja napisalem, że muszę wszystkie opracować? Tylko stwierdziłem fakt, że mam już takowe kartki w łapkach Very Happy


Tak, jeszcze żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7018 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Czw 08 Wrz 05, 21:29:48     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Aha, czyli masz sobie coś z nich wybrać albo podobnego stworzyć, a może chcesz namiary na temat Question Wink


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7042 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Pią 09 Wrz 05, 19:26:09     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

też dostałem tematy ale "tylko" 90 ^_^


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6958 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Pon 20 Mar 06, 20:26:47     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No i odświeżam wątek, ponieważ już powoli muszę zastanawiać się nad wyborem liceum Very Happy Jak narazie to wybrałem sobie kilka szkół, do których ewentualnie złożyłbym papiery: Żeromski (informatyka, ale chyba na samym końcu tam złożę), Sienkiewicz, Kopernik (profil z rozszerzoną fizyką i astronomią, w zeszłym roku to były klasy D i G). Mam prośbę do Speedy'iego i Kaczora, Wy tam chodzicie do szkoły, więc jeśli moglibyście mi ją trochę opisać, może znacie osoby z profilu wcześniej wymienionego i wiecie coś więcej, czego się tam uczą itp ? Wszelkie info mile widziane Smile

PS: Czy w Koperze jest fala ? Mr. Green


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
macus Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7082 (100%)
Postów: 545

Cz-wa (Zawodzie)

Post Pon 20 Mar 06, 20:33:50     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mój plan jest taki:
- Mickiewicz (klasa dziennikarska)
- Biegański (klasa humanistyczna)
- Dąbrowski (j.w.)
- Żeromski (j.w.)

Oczywiście jedna z tych szkół odpadnie, ale to jeszcze otwarta kwestia. Smile


Arrow www.czestochowaforum.pl - nowy adres!

1 Kor. 10:23
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen Jabber  
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6919 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Pon 20 Mar 06, 20:39:54     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja sie zastanawiam i papiery chyba złoże do TZNu, Norwida i Kopernika więc jak ktoś ma jakieś info na temat tych szkół to też bym był wdzięczny Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Wojtek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6879 (97%)
Postów: 136


Post Pon 20 Mar 06, 21:05:04     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja mam na temat Norwida(siostra chodzi) i z jej punktu widzenia odradzam ...ale wiadomo, że to zalezy tez od klasy i tymsamym od nauczycieli pozdrawiam Smile


lubisz dziwnych ludzi ?? to klauna se namaluj.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Andrzej Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6928 (98%)
Postów: 594
Wiek: 34

Częstochowa - Raków Zachód

Post Pon 20 Mar 06, 21:37:40     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja chodze do norwida i nie narzekam. Troche trzeba się pouczyć żeby zdać ale bardzo mało Smile. Można sobie czasem wcześniej "wyjść" i raczej nikt nie pilnuje. Polecam... Smile


http://luda.eu/ fotografia na zamówienie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7083 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Pon 20 Mar 06, 22:10:01     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mogę trochę o Koperniku napisać (ale już wcześniej chyba pisałem).

Klasy D, G, i I (ta dopiero w tym roku doszła) mają rozszerzony profil: Matematyka, Fizyka (astronomia) i Informatyka. U mnie matematyka całkiem spoko, z fizyką gorzej, ale informatyka to koszmar z mym informatykiem Andrzejem K. Confused - zapamiętaj to nazwisko! Jeśli na niego trafisz bedziesz sie uczył obsługi Worda, formatowania tekstu i excela przez III lata w międzyczasie słuchając genaialnych historii i synu kowala, co go prąd nie kopie Neutral.

Na Fizyce jest mało astronomii - działa jakieś kółko astronomiczne, ale spotyka się (z tego co wiem) tylko raz w tygodniu na dużej przerwie. Ostatnio były jakies wykłady dot. astronomii, ale pierwszy raz. Warto wspomnieć, że nauczycielki od fizyki są w miarę spoko i potrafią docenić zdolnego ucznia (jakim z fizyki napewno nie jestem Razz).

Na tym profilu jest stanowczo zbyt dużo języka polskiego - 5 godzin tygodniowo (w III kl - 6 godzin), a tylko 4 godziny matematyki. Co do nauczycieli to cięzko mi mówić, bo każda klasa ma innych i tylko w paru przypadkach nazwiska się pokrywają.

Co do fali - z całą pewnością nikt się nie będzie na tobie znęcał, musiałbyś sobie baaardzo mocno na to zasłużyć (ale może na początku unikaj męskiego kibla Laughing ). Fajna ta szkoła jest... mnie już tylko miesiąc w niej pozostał i smutno będzie mi ją opuszczać Sad. Jak macie jeszcze jakieś pytania to pytajcie.


Tak, jeszcze żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
blabla Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6680 (94%)
Postów: 686

cz-wa błeszno/grosz

Post Wto 21 Mar 06, 12:00:29     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Marcin napisał:
Ja sie zastanawiam i papiery chyba złoże do TZNu


no ja kiedyś dawno chodziłem do TZNu, nie wiem jak jest obecnie bo pewnie sie dużo się pozmieniało, za moich czasów była to dość, że tak powiem nietypowa szkoła, brak dziwczyn (w moim roczniku na wszystkie klasy i wszystkie profile były 3), 80% kolesi typowi naukowcy całe dnie siedzieli przy komputerach albo jakiś elektronicznych układach, uczyć się trzeba było sporo, matematyka i fizyka na bardzo wysokim poziomie co daje dobre podstawy do studiowania na kierunkach technicznych - ja na 3 egzaminy z matematyki 3 razy byłem zwolniony chociaż były to jedne z trudniejszych egzaminów i zaliczeń na studiach ale tak było kiedyś jak jest teraz to nie mam pojęcia wiem tylko, że ci starzy dobrzy nauczyciele poodchodzili już na emeryturę a jacy są obecni nie mam pojęcia. Za dużo Ci nie pomogłem ale jeśli się w przyszłości wybierasz na jakieś studia techniczne to polecam poszukania szkoły gdzie na dobrym poziomie stoi matematyka


........blaaaaaaaaaaaaaaaa.......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6906 (98%)
Postów: 1426
Wiek: 50

częstochowa-raków

Post Czw 10 Sie 06, 21:23:04     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

temat także szkolny....ot jakiś sprawdzian czy co?... Wink



Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
aguu_xdd Kobieta



Status: Offline
Dni: 5448 (77%)
Postów: 1
Wiek: 30


Post Czw 28 Maj 09, 11:42:48     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam Smile

Chodzi, albo chodził Ktoś z Was do Żeromskiego ?

Jeśli tak to czy moglibyście napisac jakie są Wasze w miarę obiektywne opinie na temat tej szkoły ?
Chodzi mi tylko o uczniów tej szkoły, a nie o "ploty".

Z góry dziękuję i pozdrawiam (:
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Fludi (usunięty)







Post Czw 28 Maj 09, 13:46:58     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Podobno ostatnio podnosi się poziom tej szkoły Wink Tak samo biegańskiego, a spada renoma dawnych faworytów, kopernik, norwid, traugutt.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Hyde-Park Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy