wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Z życia rowerzysty...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
to co zimą.... Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jacek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6858 (97%)
Postów: 499

Poczesna

Post Sro 01 Lut 06, 15:20:12     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Żeby było śmieszniej to nic mi się nie przytrafiło. Poprostu nagle ku mojemu zaskoczeniu ścieżka się skończyła, a nawet nie tyle się skończyła co byla zasypana śniegiem. Wracać się nie opłacało więc poszedłem na przełaj.


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7008 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Sro 01 Lut 06, 15:28:01     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jacek napisał:
oprostu nagle ku mojemu zaskoczeniu ścieżka się skończyła, a nawet nie tyle się skończyła co byla zasypana śniegiem.



hehe Mr. Green już myślałem, że przytrafiło Ci się coś groźnego, ale na szczęście to tylko taka śmieszna przygoda Very Happy


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Reklama
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7008 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Nie 05 Lut 06, 23:41:40     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Popatrzcie sobie na to i powiedzcie czy to nie jest super sprawa na zimę, bo ja uważam, że tak Exclamation polecam w 100 % Twisted Evil Mr. Green :>






© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7070 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Pon 06 Lut 06, 0:44:16     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szczepan gdzie tak żeś chłeptał Question Laughing
fajny przerembel Wink



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6980 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Pon 06 Lut 06, 8:11:02     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A bez pianki to nie łaska Wink Na sam widok zrobiło mi sie zimno Laughing


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7008 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Pon 06 Lut 06, 11:37:01     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

MonteRochee napisał:
szczepan gdzie tak żeś chłeptał


Na zalewie Głębinowskim (jeziorze Nyskim) w Nysie, a właściwie w samym malutkim Głębinowie, na szkoleniu w ratownictwie lodowym, lodzik ok 40 cm długości, temperatura powietrza -5 st, a wody ok 0 st. Super sprawa Exclamation


outsider napisał:
A bez pianki to nie łaska


No właśnie palnowałem z qmplami, żeby na sam koniec wskoczyć do przeremli bez pianki w samych kąpielówkach, ale po ok 4 godzinach spędzonych w wodzie i na powierzchni w mokrej piance trochę jednach przemarznęliśmy i pomysł został porzucony, a szkoda ... może jeszcze kiedyś się uda ...


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6908 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Pon 06 Lut 06, 13:05:17     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mnie by do tego nie zmusili, ja lubie pływać ale latem na większych powieszchniach a nie w przeremblu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6895 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 50

częstochowa-raków

Post Pon 06 Lut 06, 13:08:05     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

qwa szczepan z tą kąpielą to przegiąłeś.......aż mi się zimno zrobiło!!!!


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6968 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Pon 06 Lut 06, 13:17:13     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ileś Ty herbaty wydoił zanim tam wlazłeś Shocked xD Nie no szacunek... Mnie by tam końmi nie wciągnęli...


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7072 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Pon 06 Lut 06, 16:15:26     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

JEJQ Shocked Shocked Shocked Zaimponowałeś mi Laughing , pianka, pianką, ale tez bym do wody nie wskoczył w taki mróz. A morsy w samych kąpielówkach pływają. Smile

Na głowę pobiłeś moich kumpli, którzy ognisko sobie dzisiaj rano urządzili Smile
http://cfr.i365.pl/szkolne/100_7146.jpg
http://cfr.i365.pl/szkolne/100_7148.jpg


Tak, jeszcze żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
Nataszka Kobieta



Status: Offline
Dni: 7006 (99%)
Postów: 285
Wiek: 52

Częstochowa - Śródmieście

Post Sro 08 Lut 06, 10:05:10     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

DZIĘKI CI SZCZEPAN ZA TAKICH MŁODYCH LUDZI JAK TY. JUŻ ZACZYNAŁAM WĄTPIĆ W NASZĄ DZISIEJSZĄ MŁODZIEŻ.BRAK JAKICHKOLWIEK ZAINTERESOWAŃ,BEZMYSLNY, PUSTY WYRAZ MORDEK TO JEST TO CO WIDAĆ WOKOŁO.ALE SĄ JESZCZE WYJĄTKI, NAPRAWDĘ WIELKI+, SZCZERZE CIĘ PODZIWIAM. Very Happy cały czas się zastanawiam czym zainteresować mojego syna ( niestety rower odpada już próbowaliśmy)a może coś takiego. Od małego lubił wodę , pływa dobrze, Idea Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6948 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Sro 08 Lut 06, 15:25:56     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nataszka napisał:
DZIĘKI CI SZCZEPAN ZA TAKICH MŁODYCH LUDZI JAK TY. JUŻ ZACZYNAŁAM WĄTPIĆ W NASZĄ DZISIEJSZĄ MŁODZIEŻ.BRAK JAKICHKOLWIEK ZAINTERESOWAŃ,BEZMYSLNY, PUSTY WYRAZ MORDEK TO JEST TO CO WIDAĆ WOKOŁO.ALE SĄ JESZCZE WYJĄTKI, NAPRAWDĘ WIELKI+, SZCZERZE CIĘ PODZIWIAM. Very Happy cały czas się zastanawiam czym zainteresować mojego syna ( niestety rower odpada już próbowaliśmy)a może coś takiego. Od małego lubił wodę , pływa dobrze, Idea Question


Astronomia to też całkiem całkiem zainteresowanie, wystarczy popatrzeć na mnie Wink Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6908 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Sro 08 Lut 06, 19:03:58     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Natasza sprubuj z chemią z tego co wiem to podoba mu sie jak czasem sobie coś wysadzimy Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Nataszka Kobieta



Status: Offline
Dni: 7006 (99%)
Postów: 285
Wiek: 52

Częstochowa - Śródmieście

Post Czw 09 Lut 06, 17:01:54     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No jeżeli chodzi o wybuchające eksperymenty to jest pierwszy przyznaję, wypalił wielkie dziury w nowiutkich spodniach a przy okazji zniszczył również moje. Już nie wspomnę o tym , że pies nie chce z nim wychodzić bo się boi. Teraz juz wiem dlaczego, a wracając do waszego wspólnego zeszytu z biologii śliczne były te kwiatuszki szkoda, ze Pani sie nie podobały, jak lubicie tak kwiatki to może zacznę wam rysować jakieś szlaczki Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6908 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Pią 10 Lut 06, 11:08:33     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to nie jest śmieszne, trzeba było jakoś oceny Sebastiana zatuszować więc wpadłem na pomysł z nalepkami Twisted Evil ale żeby głupio nie było to dorysowaliśmy jeszcze kilka kwiatków serduszek itp. Mr. Green teraz zima więc trochę zeszytów uzupełniłem (bez kwiatuszków)

P.S
kwiatki twojego wykonania były naprawdę BARDZO ładne, nawet Pani sie zapytała kto mi je rysował Very Happy (przemilczałem bo głupio było mi powiedzieć zę mama kolegi, a koleżanka to było by jeszcze gorzej, bo odraz ze inny charakter pisma )
Moderowany przez arektacana:
Przepraszam, że wtrącę, ale starczy już tych kwiatuszków, serduszek i motylków Very Happy OT na maksa... Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6968 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Nie 26 Lut 06, 16:47:08     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale szczepan... są bardziej walnięci od Ciebie Very Happy
http://www.bikefoto.pl/foto_big/13186.jpg
Koleś jak wyjdzie to z miejsca go leją tą siekierą co ma nad głową na zdjęciu. Odpływa w niebyt i nie jest mu zimno Exclamation xD

Moderowany przez szczepana:
chyba zły link zapodałeś, bo leper wyskakuje

No faktycznie porypałem linki... To miało być:
http://www.bikefoto.pl/foto_big/13134.jpg


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG


Ostatnio zmieniony przez Poisonek dnia Wto 14 Mar 06, 12:46:18, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6968 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Wto 14 Mar 06, 12:42:49     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja nie wiem czy uda mi sie dojechać sezon zimowy do końca... Confused Dziś spadła kolejna dawka białego gówna, a moja zimówka powoli umiera... Nie jastem w stanie mocniej nacisnąć na pedał - łancuch już tak przeskakuje... Wczoraj musiałem podprowadzić rower pod górkę od Dekabrystów do kościoła Św. Wojciecha - nie dało rady podjechać... Confused Confused Confused


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7008 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Wto 14 Mar 06, 19:11:04     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

arektacana napisał:
Nie jastem w stanie mocniej nacisnąć na pedał - łancuch już tak przeskakuje... Wczoraj musiałem podprowadzić rower pod górkę od Dekabrystów do kościoła Św. Wojciecha - nie dało rady podjechać...


No to niezła lipa, szkoda by było żeby sprzęt wyzionął ducha tuż przed zakończeniem sezonu zimowego,
Arek Exclamation ja mam jakiś stary łańcuch w piwnicy, wprawdzie wyciągnięty ale na pewno nie tak jak Twój, no chyba, że Twoje zębatki bardziej przypominają już okręgi niż tryby, w takiej sytuacji to już nic nie pomoże :/


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6895 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 50

częstochowa-raków

Post Czw 16 Mar 06, 0:50:39     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

...szczepan nie fatyguj się ...widzialem te zębatki...a raczej to co kiedyś bylo zębatkami.......a swoją drogą to arek niech się cieszy , że nie zaczyna prowadzić od ul.bór... Laughing Laughing


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6968 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Czw 16 Mar 06, 13:51:49     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziś byłem u Wieczorka i na serwisie wydębiłem stary łańcuch po 3000 km. Założyłem i zobaczę czy da radę dojechać do końca zimy. Trzeba będzie tylko na innych przełożeniach jeździć, bo te najczęściej przeze mnie używane poprzedni łańcuch zajechał na śmierć...


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6968 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Czw 23 Mar 06, 14:44:44     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam w d... zimę!!! Dziś na Rowerową Wiosnę postaram się przyjechać na letnim rowerku... Very Happy Very Happy Very Happy


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6968 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Sro 24 Sty 07, 16:41:40     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Odświeżam temat... Qrde, ostatni post tutaj 10 miesięcy temu Shocked
Dzisiejsza przejażdżka do pracy i z pracy była czaderska. 14 km klasycznej walki na dwóch kółkach. Jazda przypominała mi najbardziej terenowe i techniczne letnie odcinki jakie znam Very Happy Tyłek mi nosiło na wszystkie strony. Aż mi sie gęba sama śmiała Very Happy


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7070 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Sro 24 Sty 07, 16:48:54     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cholera czas na ochraniacze u mnie chyba nadszedł Laughing

ostatnio palce mi "odpadały" w shimanowskich trzewikach na siateczce o_o



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7008 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Sob 10 Sty 09, 14:23:44     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zimą, jak każdy wie można śmigać na rowerze, zabawa dużo lepsza niż jak nie ma śniegu.
Sądzę, że oprócz roweru fajne są też inne zabawy na śniegu, ogólnie aktywność na świeżym powietrzu:






© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6908 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Sob 10 Sty 09, 16:00:19     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pełen szacunek. Ja w tym roku miałem okazje pływać w przeręblu w piance jak Ty w 2006 roku. Nie było tak źle ale widzę że dla Tobie nawet brak pianki nie przeszkadza w zimowej zabawie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Z życia rowerzysty... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy