wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Z życia rowerzysty...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
to co zimą.... Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6928 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Nie 23 Paź 05, 9:36:15     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja pamiętam Cię Siwy jak miałeś tą kominiarkę Laughing I jeszcze stałeś w niej na placu Laughing


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
XeLiBrI Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6740 (96%)
Postów: 334

:] Częstochowa - Kambodrza :]

Post Nie 23 Paź 05, 10:27:22     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a co może policja zrobić za noszenie takiej kominiarki Question WinkRazz
ja mam cieńką tą kominiareczke, więc pod nią zakładam jeszcze czape i jest GIT Razz Twisted Evil


http://budzik.fotolog.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Reklama
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Nie 23 Paź 05, 11:55:19     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co do mnie to już pisałem, ale powtórzę: czepek z ocieplanej lycry pod kask, getry z ocieplanej lycry, wierzchnia kurtka z nieprzepuszczalnym przodem i "oddychającym" tyłem i ochraniacze z ocieplanej lycry na buty wszystko firmy R&P Pawlak, ponadto rajtuzy pod getry (czasem nawet dwie pary), polar pod wierzchnią kurtkę, rękawiczki w windstoperem a i tak czasem zimno... Krem na twarz - koniecznie tłusty, broń Boże nawilżający (potrafi zamarznąć w porach skóry). I tak od siebie: przejechałem już w swojej karierze dwie zimy. I to nie sporadycznie, ale dzień w dzień od pierwszego do ostatniego śniegu. I jak ktoś się do niej nie przygotuje i ją zlekceważy to zima mu odpłaci... W sprzęcie i zdrowiu. Radzę więć przyhamować z beztroską niektórych wypowiadających się w tym temacie. To naprawdę nie przelewki. Wyjedźcie przy np -12. Pojedźcie do lasu gdzie śniegu po ośki. I jak wrócicie to pogadamy. A na koniec zimy przygotujcię sporo kasy na renowację bike`a...


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Czw 08 Gru 05, 13:33:09     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co zimą... co zimą... :/ Do dupy z taką zimą!!! Niedobrze mi się robi jak patrzę na śnieg padający przy +3 stopniach. W ostatnich dniach dwa razy dziennie suszę ciuchy - jak dojadę do pracy i jak wrócę do domu. Rower tragedia - łańcuch rudy, tryby o połowę cieńsze niż miesiąc temu, klockom też juz niewiele brakuje... No ale jak rower oblepia błotna mieszanka śniegu, wody i piasku - a dojdzie jeszcze sól - to nie można się spodziewać nic innego jak kłujących w serce dżwięków chrzęszczącego napędu. A tak dla przypomnienia... to zapraszam wszystkich, którzy tak odważnie wypowiadali się na temat zimy na rowerze: może pojeździmy... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6960 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Czw 08 Gru 05, 13:41:59     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jestem chętny ale dopiero po pewnym ważnym dla mnie wydarzeniu. Smile


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Czw 08 Gru 05, 13:51:08     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jestem chętny


Sie wyrwał... Przecież Ty wiesz o kim ja mówię...


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6960 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Czw 08 Gru 05, 16:10:03     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To było tak dla jaj, żeby zachęcić mniej smiałych Wink. No panowie to kto z nami?


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Czw 08 Gru 05, 20:49:24     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

outsider napisał:
No panowie to kto z nami?


A gdzie się wybieracie, bo mnie osobiście to jest szkoda bike'a i mam nadzieję, że na koniec grudnia nie będzie lało, jakby nie było śniegu to już super Very Happy ale jak by nie było to sięwybieram na Masę i Po. Więcej to róznie bywa, jak tylko aura jest łaskawa to mogę jeździć, ale nie przesadzam, bo i po co Question


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7051 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Czw 08 Gru 05, 22:13:05     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak bym miał zastępczą ramę i sprzęt jak Arek to też bym codziennie jeżdził, ale gdy słyszę o "topniejących" wielotrybach to już mnie wygina, nie mam zamiaru na wiosne załamywać rąk Rolling Eyes
Wszystko tylko nie śnieg z deszczem Rolling Eyes



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Wto 10 Sty 06, 13:16:01     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A teraz dla odmiany niezły cyrk: codziennie jadę do pracy średnio o 10 minut dłużej niż normalnie... Na całej długości chodnika wzdłuż linii tramwajowej z Rakowa na Północ totalne lodowisko, posypane znikomą ilością wymieszanego ze śniegiem piasku. Miejsca styku chodnika z jezdnią na przejściach dla pieszych, ozdobione niezłymi lodowymi uskokami i hopami xD . Moja średnia dzienna ilość uślizgów - nie do policzenia. Średnia dzienna z 16 km jazdy do pracy i z powrotem ~14 km/h xD . A zapowiadają jeszcze opady śniegu w przyszłym tygodniu Very Happy Shocked Very Happy


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7051 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Wto 10 Sty 06, 23:59:45     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Arek jak Ty jeździsz w tych spdkach na takim lodzie, wyższa szkoła jazdy hehe, podziwiam,...teraz to chodzićsie nie da nawet normalnie Rolling Eyes Wink



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Sro 11 Sty 06, 0:33:37     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mamy extra warunki do kolcowanych opon, nie ma asfaltu (chodników) bez lodu więc kolce przydałyby się od samego wyjazdu z domu.
Ale jak coś to sięspiesz bo już niedługo wiosna i lody zejdą (na służby miejskie bym nie liczył Twisted Evil )


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Czw 12 Sty 06, 12:19:57     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szczepan napisał:
niedługo wiosna i lody zejdą

Wtedy też się przyda rower... tyle, że ten ze zbiornika w Blachowni xD xD xD


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7051 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Czw 12 Sty 06, 14:14:19     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

arektacana napisał:
szczepan napisał:
niedługo wiosna i lody zejdą

Wtedy też się przyda rower... tyle, że ten ze zbiornika w Blachowni xD xD xD


hehe ,a wogóle jeszcze działa tam ten OSiR Question Very Happy dawno tam nie byłem Very Happy
chętnie bym sobie wypożyczył szczególnie ten biały 4 osobowy Very Happy Laughing



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Pon 23 Sty 06, 10:52:21     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No niestety... przyznaję się bez bicia... dziś zima ze mną wygrała... Miałem na 7:00 do pracy, i gdy wstałem o 6:00 na termometrze było -23*C. Musiałem zrezygnować z bika`a, bo jazda w takich temperaturach jest już trochę niebezpieczne dla organizmu. Odpaliłem samochód i jakoś się dotelepałem - miałem problem ze zmianą biegów gdyż olej w skrzyni biegów tak stężał, że ciężko było je zmieniać...


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6928 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Pon 23 Sty 06, 11:25:19     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A na Gazecie piszą, że u nas zamarzło 30 autobusów Rolling Eyes I chyba nas ze szkoły zwolnią z powodu tego zimna Rolling Eyes


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6889 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Pon 23 Sty 06, 11:32:54     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja sie sam zwoliniłem Smile umnie wszkole bardzo zimno na korytarzach (Speedy wie coś o tym )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Pon 23 Sty 06, 11:43:52     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

piotrusb napisał:
I chyba nas ze szkoły zwolnią z powodu tego zimna


Takim to dobrze, ja nie mam co liczyć na jakieś zwolnienia, no chyba, że wykładowcy nie dotrą, ale wątpię bo egzaminy tuż, tuż więc nikt nie może soebie pozwolić na opier.... się :/


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7051 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Pon 23 Sty 06, 19:41:55     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moja kobita w rękawiczkach chodziła po szkole o_o Cool
a ja szlajałem sie po mieście tu i tam, jedynie kończyny marzną palce i fryz w nosie takto nie było aż tak źle Very Happy



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7053 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Czw 26 Sty 06, 19:54:54     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zimowe zmagania zimowe zmagania brak planowanych wyjazdów jednym słowem kicha totalna.
już w miniona niedziele miałem ochote wyskoczyc ale chyba nawet herbatka z termosa neipomogła by bylo w słoncu -19
może zbliżająca sie niedziela będzie łaskawsza bo już normalnie nie moge wytrzymać co prawda swiadomośc jest ...że w teren nie ma szans chyba ze po jakichs bardziej uczeszczanych duktach ale narazie mój zapał przycmiewa mróz zeby tylko czas był to smigam w niedziele pozdro


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Sob 28 Sty 06, 17:52:43     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ostatnio cosik wpominaliście o masce z Wyborczej, to chyba taka tam była, nieprawdaż Question i cena nawet chyba do przyjęcia,

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=83027047


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7053 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Nie 29 Sty 06, 12:40:01     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja sie zastanawiam czy w takiej masce nie jest nazbyt goraco nawet przy minus 30??

ta perforacja na usta i noc nie jest zyt duza chyba ze to tak na tych zdjeciach wyglada


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6960 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Sro 01 Lut 06, 12:55:03     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zimowa wyprawa naszych kolegów:
http://serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34309,3141447.html


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
Jacek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6839 (97%)
Postów: 499

Poczesna

Post Sro 01 Lut 06, 14:16:21     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wczoraj, po złożeniu rowerka wybrałem się na krótką przejażdżkę. Niestety zakończyła się ona 1,5kilometrowym "spacerem" z rowerem na ramieniu po śniegu miejscami sięgającym kolan. Ale fajnie było Very Happy


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Sro 01 Lut 06, 14:57:59     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jacek napisał:
Niestety zakończyła się ona 1,5kilometrowym "spacerem" z rowerem na ramieniu


No to pochwal się co Ci się przytrafiło, bo zapowiada się dość interesująco :>


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Z życia rowerzysty... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy