wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Z życia rowerzysty...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
to co zimą.... Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7075 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Pon 03 Sty 05, 20:28:21     to co zimą.... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

drodzy forumowicze to co zima można tego nie można zrobic w całym roku, ja wciąz będę trzymał sie swych poglądów co do mozliwości pojeźdxenia sobie w zime... i będę zachęcał wszytskich gorąco do tego....

herbatka w termosik koniecznie z cytrynka i heyah...

ostatnio przydażyła mi się taka krótka choć zabawna dla mnie sytuacyjka:

wstałem jak zwykle w niedzielę wczesnie bo ok 8 (dla niektórych środek nocy) popatrzyłem w okno i co widzę piekna pogoda słońce nie świeci deszcz nie pada wiatr nie wieje - i co myśle - rowerek musowo
jak pomyslałem tak zrobiłem.
szybkie śniadanko, ubranko i wypadzik.

ponieważ moją ulica nie należy do skomunikowanych w wysokim standardzie - nie okłamujmy sie jest to droga gruntowa (choć niezbyt daleko centrum) więc nie podejrzewałem co mnie może czekać.

jak zwykle wyjazd i ostro w pedała cisnę ... jedzie sie miodzio, konczy sie moja uliczka a zaczyna sie asfalcik ja 30 dyszki na blacie i nie chce zwalniać, a tu nagle fik roweerek się złożyl jak papierowy ja ślizg jak żuzlowiec po pijaku i piekne sunę ale juz nie na biku he żeby tylko bike leci za mna (to był najdłuższy ślizg w 2004roku) co się okazało była gołoleć, stać mi się nie stało nic ba nawet siniaka ani zadrapania, ale jeszcze chwilke leżałem w niemocy powstania bo tak mnie to rozłożyło na łopatki że ze śmiechu powstac nie mogłem. jazda przerwana nie została ale ja już jechałem tylko poboczem i trawnikiem Sad do alei bo tak jak nigdy drogowcy nie zaspali i juz solą było posypane, potem miałem jeszcze tylko jedną wywrotkę ale to juz w lesie i tamta się nie liczy....

powiem tak jeźdxcie zimą to też jest pora dla nas


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
Mike



Status: Offline
Dni: 7028 (99%)
Postów: 10

Śródmieście

Post Pią 21 Sty 05, 22:39:11     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a co powiesz na to jak latem przejezdzałem srodkeim alei i centralnie na torach tramawajowych widełki mi sie załamały i skończyło sie wbiciem okularów w czoło i szyciem-to był HARDCORE i szok ze cos takiego mogło sie zdazyc latem, a zima wszystko ok Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Reklama
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7075 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Nie 23 Sty 05, 0:08:55     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to miałeś niezłego pechola chłopie ja juz cioram parę ładnych lat i choć zdarzały sie wpadki np. owinięcie sie wokół drzewa na stromym zjexdxie dachowanie na długiej prostej szutrówce itp. ale żeby widełki sie złamały to nawet nie słyszałem (wiesz myśle że mogły byc napęknięte albo miały luziki i to dopr. albo po prostu w tym miejscu materiał był nieźle słaby (wybrakowany) bo w tej części widełek one są specjalnie hartowane (mówie o miejscu gdzie są stery)


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7073 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Sro 02 Lut 05, 20:52:20     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cholera niech ten śnieg topnieje o ile można nazwać to coś śniegiem, bo rower już przygotowany wyglancowany do drogi.



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7075 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Czw 03 Lut 05, 22:38:24     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aaa wew mnie zbiera sie i zbiera i jak nie wytrzymam to w niedziele daje po sniegu czy bez niego i mam to w nosie ze zima jest Very Happy Very Happy Very Happy


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7011 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Wto 08 Lut 05, 17:55:28     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja sobie kiedyś jade na rowerze zimą. A tu nagle jak mnie coś w plecy nie trzaśnie .......... Odwracam się a tu ... ulica. A szklaneczka to była piękna, wywrotka chyba też bo jade a nagle leże.

Ale to nic jeszcze .................
jade sobie na rowerze i słysze że jedzie karetka wiec zwyczajnie (bardzo głupi zwyczaj) zaczyna m się za nią rozglądać , wszędzie tylko nie przed siebie , a tu mi drzewo przed nosem "wyrosło" zanim zacząłem hamować ono mnie "wychamowało". Oczywiście kasku brak a mało co i ucha też by było brak ............. naszczęście przyszyli.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7075 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Wto 08 Lut 05, 20:29:04     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hehe z ta szklaneczka to ja też juz testowałem ale zdajesie juz to gdzies opisałęm wiec nie bede sie powtarzał,, no ale pieknie sie sunie po asfalcie z plecaczkiem oraz rowerem tyle ze tym razem rower lecial za mna... ale dobre dobre.....


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7075 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Wto 15 Lut 05, 21:16:39     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja sobie nie pojeżdżę na rowerku w tą zimę Sad Szkoda bo marzyłem, zeby zjechać z górki przy kosciele św. Józefa w dóóóóóóóół prosto pod alberta Very Happy (na szkleczce nawet Very Happy) Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Ale wszystko przez chwilę nieuwagi (za bardzo się przejąłem tym, że będę w styczniu na rowerze jeździł) podczas pompowania i rozwaliłem dętkę :roll:

I jakoś nie mam teraz ochoty kupować dętki... ani na swoim rowerze jeździć... chce nowy! Cool


Tak, jeszcze żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7034 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Wto 15 Lut 05, 21:23:53     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tam w zimę nie walczę... a co do roweru to też chętnie chciałbym nowy Wink


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7011 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Wto 15 Lut 05, 22:09:18     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja też chcę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jakbyście mieli kogoś kto daje rowery to nie zapomnijcie o szczepanie!!!!!

bo ja tu jestem i napewno nowy rowerek miałby u mnie dobrze
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7034 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Wto 15 Lut 05, 22:12:18     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dobra, to mamy tak: 2 biki dla Speedy'ego (dla niego i jego kolegi) 1 dla Szczepana i 1 dla mnie... Razz ktoś jeszcze chętny ?

chyba będziemy musieli zrobić napad na sklep lub hurtownię rowerową... Cool


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7073 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Sro 16 Lut 05, 2:12:15     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Speedy napisał:
A ja sobie nie pojeżdżę na rowerku w tą zimę Sad Szkoda bo marzyłem, zeby zjechać z górki przy kosciele św. Józefa w dóóóóóóóół prosto pod alberta Very Happy (na szkleczce nawet Very Happy) Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Yhmm może ja tam zjadę znaczy tu bo to koło mnie Twisted Evil a poźniej przywale w kiosk na rogu ul.Prusa Wink



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7034 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Sro 16 Lut 05, 7:58:33     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

MonteRochee napisał:
a poźniej przywale w kiosk na rogu ul.Prusa Wink


buhahaha! wcześniej walili w drzewa, teraz w kiosk... ciekawe co będzie następne... Razz mam nadzieję tylko że to kiosk "RUCHU - RUCHU"...Very Happy


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7075 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Sro 16 Lut 05, 21:36:24     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tam jest mały placyk i można zrobić wywrotkę awaryjną, bądź katapultować się z roweru (ten leci w misję samobójczą Very Happy)

To jest też bardzo blisko mnie. Śmiesznie by było, gdybyśmy byli sąsiadami Very Happy


Tak, jeszcze żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7011 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Sro 16 Lut 05, 22:01:13     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A może jesteście,
a tak poza tym to tam jest aż taka fajna górka bo często tamtędy przechodzę ale jakoś nigdy nie zwróciłem uwagi na tą "dróżkę"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Nataszka Kobieta



Status: Offline
Dni: 7009 (99%)
Postów: 285
Wiek: 52

Częstochowa - Śródmieście

Post Czw 24 Lut 05, 11:31:19     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Śniegu się nie boję, jeżdżę cały czas. Moi znajomi roweromaniacy spotykają się co niedziela i gdzieś jadą(jedziemy) tzn. ślizgamy się. Były już ..śliczne fioletowe kolanka,,, guz na głowie'',, zbita kość ogonowa'' ale to nic lepsze to niż depresja zimowa Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7075 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Czw 24 Lut 05, 20:15:39     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

popieram nataszka ja nawet miałem okazję sie poślizgać tej zimy no i roweromaniacy też fajnie sobie jexdxą nie powiem miałęm przyjemność z nimi pojeźdxić ... no to co do nastepnego pojexdxenia SmileSmileSmile


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7073 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Pią 25 Lut 05, 0:14:46     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

...ja mam już dość jazd po śniegu tej zimy...definitywnie koniec Exclamation



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7073 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Sro 21 Wrz 05, 16:39:16     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

proponuje powoli odśiweżyć temacior, dziś rano jechałem do roboty i ręce mi przymarzły do kiery Shocked , patrze na termometr 3 stopnie Exclamation masakra,...ale najlepsze jest to, że popoludniu jak wracam to nie mam gdzie upchac bluzy cieplejszych ciuchów z rana bo tak mi gorąco Very Happy



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7075 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Sro 21 Wrz 05, 20:38:28     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no a rano jush musialem trzy razy skrbac szybe w aucie bo od kilku dni stoi ono na dworze niestety ale jeszcze troszke i znów bede mial swuj wspanialy garazyk Smile


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6898 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 50

częstochowa-raków

Post Sro 21 Wrz 05, 21:00:33     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

znam ten ból Monte,i mam ten sam problem Wink ....miejmy nadzieję ,że wkrótce ta huśtawka temperaturowa się ustabilizuje Laughing ...byle nie na minusie Crying or Very sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7011 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Sro 21 Wrz 05, 21:21:03     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja narazie nie muszę jeździć wcześnie rano, nie muszę też drapać, ale temperaturki to są coraz bardziej do bani :/


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7073 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Czw 22 Wrz 05, 0:17:04     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

...i się zastanawiam czy by już czapeczki zimowej nie wrzucać o 7 rano na czas podróży Smile,.. a optymistyczny akcent to: byle do południa (12.00) - ciepło, a później z górki leci - fajrant Smile



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6982 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Czw 22 Wrz 05, 7:16:46     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No tak z rana jest: szmata na głowie, rękawiczi, polar i wiatrówka. Potem ładuje to do plecaka i ledwo go zakładam na plecy, taki jest wypchany. Cóż niedługo zacznie się sezon na biegówki. Cool


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6971 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Czw 22 Wrz 05, 10:00:48     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No nie oszukujmy się... Cieplej nie będzie. Pani zima zbliża się szybkimi krokami. Fakt - obecnie jest chyba najdurniejsza pora roku - rano +3 w południe +20 i przeziębienia gotowe... Trzeba sie powoli zacząć zastanawiać nad wizerunkiem zimowego rowerka :/ .


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Z życia rowerzysty... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy