wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Częstochowska Masa Krytyczna

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Planowany pokaz przed VI masą Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy uważasz że planowany pokaz przed 6 masą to dobry pomysł??
TAK
93%
 93%  [ 14 ]
NIE
6%
 6%  [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 15

Autor Wiadomość
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Sro 01 Cze 05, 16:32:07     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wątpię, żeby ktoś pożyczył, bo takie palety czesto się niszczą przy takim pokazie :/


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
K@czor Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6890 (98%)
Postów: 54
Wiek: 37

Cz-wa

Post Sro 01 Cze 05, 16:34:46     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale dalej nie wiemy gdzie je ustawimy Smile Smile :)

A może wbijemy sie na ten ich ogródek? z rowerami? Very Happy




Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Tlen    
Reklama
mateusz Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6983 (99%)
Postów: 146
Wiek: 36

Częstochowa Północ

Post Sro 01 Cze 05, 21:37:49     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

z pełną odpowiedzialnością słów stwierdzam iż to gdzie się je ustawi jest mniej ważne od tego czy w ogóle pokaz się odbędzie.... Sad myślałem już o tym żeby podzwonić do skupów ale doszedłem do tego wniosku co Szczepan- takie palety się niszczą i wątpie żeby ktoś je nam od tak pożyczył.... jak przyjdzie do mnie upragniona zgoda na Masę to w końcu będę mógł działać- tzn chodzi o to że jest wiele hurtowni do których sprzęt przywożą na paletach... i zamierzam się tam pofatygować jak i również pójść do Reala - i tu się dowiedzieć bo u nich takiego sprzętu jest pełno


Smile Do zobaczenia na MASIE !!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Czw 02 Cze 05, 8:24:54     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A jeszcze trzeba zwrócić uwagę, że nie wszystkie palety na, których przyjeżdża towar są zwrotne, czasami trafiają się takie które później poprosru wyrzucają


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6928 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Pią 03 Cze 05, 21:23:50     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Powiem tak: mam już napewno 4 palety, pewnie zdobędę więcej, ale 4 są już na 100%. Mateusz mógłbyś po nie przyjechać, tylko napisz kiedy ci pasuje, to ja ci napiszę gdzie masz po nie podjechać


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Pią 03 Cze 05, 22:54:52     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzisiaj jak jechałem do Żarek to widziałem na placu firmy Jawa - tej od złomu, sporą kupę połamanych palet, są one zapewne bezwartościowe więc może nie będzie problemu z ich wypożyczeniem, tzreba tylko się tam udać Very Happy


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6928 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Sob 04 Cze 05, 6:10:54     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tylko po co nam połamane palety ? xD


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Andrzej Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6898 (98%)
Postów: 594
Wiek: 34

Częstochowa - Raków Zachód

Post Sob 04 Cze 05, 9:55:55     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

widocznie niektore z nich sa w dobrym stanie


http://luda.eu/ fotografia na zamówienie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Sob 04 Cze 05, 16:13:13     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no właśnie parę gwoździ, młotek i deski ze bardziej rozwalonych i już można coś sklecić co nadawać się będzie do pokazów Very Happy


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6928 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Sob 04 Cze 05, 19:44:03     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Szczepan ZŁOTA RĄCZKA ? xD


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
marjanek Kobieta



Status: Offline
Dni: 6961 (99%)
Postów: 14
Wiek: 36

Częstochowa Północ

Post Pon 06 Cze 05, 22:02:15     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chcialabym to zobaczyc jak zbijasz mlotkiem 40 palet Smile no ale nie ma rzeczy niemozliwych moze to i pomysl Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Andrzej Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6898 (98%)
Postów: 594
Wiek: 34

Częstochowa - Raków Zachód

Post Pon 06 Cze 05, 22:22:12     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

napewno by sie znalazl ktos do pomocy... Razz


http://luda.eu/ fotografia na zamówienie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Wto 07 Cze 05, 8:37:19     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

marjanek napisał:
chcialabym to zobaczyc jak zbijasz mlotkiem 40 palet


Ostatnio zbijałem deski na mostek, więc mam trochę wprawy, do tego tam jeszcze musiałem każdą deskę sam dociąć ręcznie Very Happy


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
mateusz Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6983 (99%)
Postów: 146
Wiek: 36

Częstochowa Północ

Post Wto 07 Cze 05, 16:28:13     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj znalazłem czas i ustaliłem sobie że pójdę do MZD załątwić zgodę na pokaz. Jak to w polskim systemie urzędniczym bywa- okazało się że pl. Biegańskiego nie jest pod rzadami MZD a wydziału Geodezji UM na ul. Jaracza. Zatem musiałem pójść tam. Będąc tam - zanim trafiłem do odpowiedniego pokoju po kolei zwiedziłem 3 inne. Tam Pani poinformowała mnie że zgodę musi wydać prezydent Wrona, zatem albo złożę wniosek na Jaracza albo pójdę do UM na Śląskiej. Wybrałem to drugie bo czas oczekiwania na odpowiedź jest mniejszy i wniosek już dziś trafił na biurko prezydenta. Mam nadzieję że szyko i co najważniejsze pozytywnie ją rozpatrzy - szczególnie że gościł na naszej imprezie w październiku i przejazd oceniał bardzo pozytywnie:] Zatem jeszcze kilka dni niepewności i trzeba będzie załatwiać wszystko "na serio" <karetka, palety z Media Markt itd> czekam również na Wasze spostrzeżenia i opinie
p.s. na 90% na masie będzie można podpisać się pod petycją żeby przewozy rowrów w PKP były gratisowe <wniosek przygotuje Porozumienie na Rzecz Przyjaznego Miasta>


Smile Do zobaczenia na MASIE !!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7053 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Czw 16 Cze 05, 18:47:28     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mnie na VI masie niestety prawdopodobnie nie będzie Sad

Przynajmniej na rowerze, bo na pieszo może wpadnę Very Happy


Tak, jeszcze żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
mateusz Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6983 (99%)
Postów: 146
Wiek: 36

Częstochowa Północ

Post Wto 21 Cze 05, 17:07:58     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo mi przykro ale pokaz się nie odbędzie z powodu braku zgody Prezydenta Wrony. Bardzo wszystkich przepraszam:(


Smile Do zobaczenia na MASIE !!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
macus Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7052 (100%)
Postów: 545

Cz-wa (Zawodzie)

Post Wto 21 Cze 05, 18:51:21     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mateusz napisał:
Bardzo mi przykro ale pokaz się nie odbędzie z powodu braku zgody Prezydenta Wrony. Bardzo wszystkich przepraszam:(

Nie no. To już jest dla mnie przegięcie! Z całym szacunkiem, ale po co wam zgoda od prezydenta na pokaz? Ja rozumiem że plac Biegańskiego itd. ale nie dajmy się ustawiać tak jak "wyższym" wygodniej bo nam się zacznie powoli robić to co w Warszawie.


Arrow www.czestochowaforum.pl - nowy adres!

1 Kor. 10:23
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen Jabber  
mateusz Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6983 (99%)
Postów: 146
Wiek: 36

Częstochowa Północ

Post Wto 21 Cze 05, 20:18:44     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sorry stary ale już kiedyś było napisane że póki my będziemy masę robić będziemy chcieli mieć wszystkie wymagane pozwolenia a poza tym niech się komu coś stanie... komuś kto daje pokaz, przechodniowi, rowerzyście.... kto za to odpowiada ?? ja a nie ludzie którzy przyjeżdżają na masę więc robię to dla Waszego i szczególnie swojego bezpieczeństwa. Ogódek piwny pokrzyżował nam plany... jest na pół placu i dlatego nie mamy zgody... bo jest za mało miejsca... to tyle... jeżeli nie zgadzasz się z moim zdaniem to pogadajmy przed masą i wszystko Ci wyjaśnie.... ok??


Smile Do zobaczenia na MASIE !!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
fr33 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6987 (99%)
Postów: 933
Wiek: 42

Częstochowa

Post Sro 22 Cze 05, 0:10:06     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pokaz trialu - zawroniony ...

Twisted Evil


Jurajski Klub Alfa Romeo
www.jkar.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Sro 22 Cze 05, 15:16:57     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękujemy Panie Prezydencie!!! Podobno przegraliśmy z ogródkiem piwnym... bez komentarza... Cóż za piękne poparcie i wzór dla młodzieży!!! Ale to nic przecież organizuje Pan w tym mieście tyle ciekawych imprez dla młodzieży, że na pewno coś wybiorą... Np zamiast pokazu trialu akcja pt.: Wieczorne Chlanie Piwa Po Bramach... DZIĘKUJEMY!!!


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6928 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Sro 22 Cze 05, 16:42:11     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

albo niech otworzy kolejny kościół !!! to miasto robi się coraz bardziej kościelne !!! chodźcie przejeżdżając koło urzędu miasta zatrzymamy się i krzyczmy: dziękujemy, dziękujemy !!! przy akompaniamencie gwiazdków i gwizdów !!!


DZIĘKUJEMY PANIE PREZYDENCIE !!!


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
jacekmalina Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6968 (99%)
Postów: 47
Wiek: 38

Częstochowa, Kiedrzyn

Post Sro 22 Cze 05, 17:36:52     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

LOL ktoś pare miesiecy temu pisal na forum gazety wyborczej ze prezydent Wrona nie ma jaj...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
fr33 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6987 (99%)
Postów: 933
Wiek: 42

Częstochowa

Post Sro 22 Cze 05, 20:25:36     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

po pierwsze to bym wyslal na syberie wszystkich co na niego glosowali po drugie to bym im na tej syberii zrobil codzienny calodniowy marsz na orientacje po trzecie to bym Pana Prezydenta tam wyslal zeby trul dupe tym biednym ludziom co juz tam by byli po czwarte to bym to wszystko ogrodzil a to co bym zrobil pozniej to juz chyba nie wypada tutaj pisac Twisted Evil

ps. calkowicie sie zgadzam z tym postem z forum gazety wyborczej ..
ps2. ten jeden jedyny glos w ankiecie to chyba jest glos naszego Pana Prezydenta.. ten glos jest tak samotny jak on Razz ..


Jurajski Klub Alfa Romeo
www.jkar.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7053 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Sro 22 Cze 05, 20:35:30     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Szkoda, bo myślałem, ze pokaz się odbędzie. Ale niestety (jak zwykle) dobre pomysły nie wypalają przez "wyższych". Powiedz nam Mateusz, czy za miesiąc będzie szansa na organizacje czegoś podobnego?

fr33 napisał:
ps2. ten jeden jedyny glos w ankiecie to chyba jest glos naszego Pana Prezydenta.. ten glos jest tak samotny jak on ..


Ale nawet nie wiesz kto głosował, więc bez ucinków Confused .


Tak, jeszcze żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
macus Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7052 (100%)
Postów: 545

Cz-wa (Zawodzie)

Post Sro 22 Cze 05, 22:19:17     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Speedy napisał:
Powiedz nam Mateusz, czy za miesiąc będzie szansa na organizacje czegoś podobnego?

Z tego co Mateusz mówi to nie ma szans póki na Biegana jest ogródek piwny tzn. gdzieś do końca września (?).

Podpisuję się pod słowami Arka i Piotrka.


Arrow www.czestochowaforum.pl - nowy adres!

1 Kor. 10:23
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen Jabber  
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Częstochowska Masa Krytyczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy