wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Co warto kupić?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Crosso - sakwy rowerowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
voit Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4573 (65%)
Postów: 465
Wiek: 50

Częstochowa 1000-lecie

Post Sob 24 Sie 13, 8:51:31     Crosso - sakwy rowerowe Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chciałbym pochwalić firmę Crosso za wzorowe potraktowanie klienta, a właściwie użytkownika ich sprzętu. Chodzi o sakwy „Crosso Dry” w których pękł mi gumowy oring odpowiadający za naciąg sakwy na bagażniku. Sakwy są prawie nowe (zakup maj 2013) i były tylko 3 dni na rowerze więc byłem dość zaskoczony kiedy „guma strzeliła”. Kiedy zadzwoniłem do producenta, a był to środek sezonu urlopowego,nikt nie odbierał. Trudno, trzeba było poradzić sobie samemu tym bardziej że nazajutrz miałem jechać z rzeczonymi sakwami. Zamiast oringu nawinąłem kilkanaście razy cienką gumę. Za jakiś czas zadzwonił telefon okazało się że dzwoni ktoś z Crosso przepraszając że nie odbierali, ale mają zdziesiątkowaną urlopami załogę. Wyłuszczyłem telefonicznie mój problem. Pan był zaskoczony tak szybką usterką w sprzęcie, ale obiecał wysłać naciąg najszybciej jak się da. Dodam tylko że nie było potrzebne wysyłanie paragonów, dowodów zakupu itp. Kilka dni potem przyszła przesyłka na koszt Crosso z 2 naciągami oraz katalogiem i firmową smyczą. Wiem że, takie traktowanie klienta w Crosso to nie pojedynczy przypadek, tym bardziej uważam że warto o tym wspomnieć bo w dzisiejszych czasach często dobry kontakt kończy się w momencie zakupu towaru a później bywa z tym różnie.


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Co warto kupić? Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy