wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Hyde-Park

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Rowerzysta na życiowym zakręcie.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Pon 24 Cze 13, 18:01:54     Rowerzysta na życiowym zakręcie. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zwracam się do Was o wsparcie. Dostałem informacje o życiowym ciosie, który dotknął pewnego rowerzystę. Jarek to pasjonat rowerów i zdolny konstruktor. Samodzielnie eksperymentując z karbonem stworzył rower, który wzbudził sensację nie tylko na naszym polskim forum ligth-bike. Nie na co dzień można wszakże zobaczyć w pełni działający rower szosowy o wadze 3030 gram. Niestety życie pisze przerażające scenariusze. Jarek za pośrednictwem light-bike poczuł potrzebę napisania poniższego listu:

Henryk Jarosław Sienkiewicz napisał:
Henryk Jarosław Sienkiewicz



WALKA O ,, JUTRO…….’’


Jeszcze miesiąc temu fikałem po górach….czułem wiatr we włosach zjeżdżając z ODRODZENIA na EDGE PRO. Wcześniej pobrano próbkę, wycinek guza,,, nic nie znaczący, jak myślałem……


Rozpoznanie - czerniak złośliwy…….stadium trzecie z przerzutami na węzły chłonne szyi.
Rokowania – bardzo znikome, może 20% - BYŁOBY BARDZO DOBRZE.
Rekonwalescencja – bardzo długa i kosztowna o ile będzie szansa na nią……

W związku z diagnozą APELUJĘ do Wszystkich którzy mnie znają i nie znają o wsparcie…
Nie proszę o nic więcej jak o JEDNĄ – symboliczną złotówkę przelaną na konto. Na być może leczenie pooperacyjne…………przyjęcie do Kliniki Onkologii – 13.06.2013

Nr konta - 12114020040000310246477389 - WALKA O ,,JUTRO’’

Jako członek ,,Świadka Rowerowego’’ czułem potrzebę napisania tego listu.



Pozdrawiam z szacunkiem

Jarek


Zostawiam to Wam do rozwagi i podjęcia decyzji.


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
maniek1983 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 3924 (56%)
Postów: 1
Wiek: 41

Kołobrzeg/UK

Post Nie 30 Cze 13, 13:12:09     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jesli pozwolicie dodam swój post .


Henryk Jaroslaw Sienkiewicz znany dla wielu rowerzystów i kolarzy i ludzi interesujących się techniką rowerową. Od 30 lat jego pasją jest kolarstwo,które przerodziło się w sposób na utrzymanie rodziny. Bierze czynne udzialy na trasach rowerowych i wyścigach kolarskich -zawsze walczacy. Poprzez swoją pasje ,zamiłowanie,dążenie do celów i ambicje , wygrał niejeden wyścig, który postawił go na pierwszym miejscu podium. Jest stworzony do rywalizacji w nawet najcieższych warunkach.

Od kilku lat twórca i założyciel firmy www.luxtech.com.pl .Człowiek,który zaczynając od zera stał się znaczącym producentem komponentów carbonowych oraz ram rowerowych . Można było o nim poczytać w magazynach rowerowych , udzielał się na forach www.light-bike.com , www.forumszosowe.pl , www.rowerypoziome.pl , www.supermaraton.org oraz sledzić jego stanowisko na Targach Rowerowych w Warszawie , gdzie to prezentował swój ,,Prawdopodobnie najlżejszy rower świata,,.Człowiek ,którego całym życiem jest pasja do rowerów.
Dziś Nasz kolega, przyjaciel , mąż i tata -człowiek o wielkim sercu stanął przed najdłuższym maratonem w swoim życiu ,,WALKA O JUTRO,, .W ubiegłym roku Henryk ze swoją rodziną skorzystać z zaproszenia do Anglii. Bardzo mu się tam spodobało ,ponieważ jest człowiekiem lubiącym podejmować wyzwania - postanowił spróbować innego życia i zamieszkał w Chester. Życie jego zostało pokierowane inaczej .Po 8 miesiącach powrocił do kraju . Oto co powiedzial Jarek:

,,Jeszcze miesiąc temu fikałem po górach, czułem wiatr we włosach zjeżdżając z ODRODZENIA na EDGE PRO. Wcześniej pobrano próbkę, wycinek guza,... nic nie znaczący, jak myślałem....


Rozpoznanie - czerniak złośliwy, stadium trzecie z przerzutami na węzły chłonne szyi.
Rokowania - bardzo znikome, może 20% - BYŁOBY BARDZO DOBRZE.
Rekonwalescencja - bardzo długa i kosztowna o ile będzie szansa na nią..... ,,

W imieniu rodziny oraz przyjacioł zwracam się z prośbą o wsparcie dla Jarka .O dobrą myśl , o modlitwe o ukojenie bólu w walce z chorobą nowotworową ,która odbiera mu życie . Dnia 26/06/2013 Jarek poddał się bardzo ciężkiej i skomplikowanej operacji usunięcia czerniaka .Przebywa na ojmie, jego stan jest stabilny , wybudzony ze śpiączki farmakologicznej,operacja przebiegla bez komplikacji jednak spowodowała ogromną dysfunkcje i bez rehabilitacji uniemożliwia normalne funkcjonowanie .Prowadzi to do znacznego stopnia zeszpecenia. Potrzebujemy wsparcia finansowego na długa i kosztowną rehabilitacje. Niestety nie stać nas na poważny wydatek . Dlatego zwracamy się do ludzi dobrej woli , nawet najdrobniejsza kwota będzie pomocna z ,,WALKĄ O JUTRO,,.

Wiem,że ludzie którzy znają Henryka wiedzą jakim jest człowiekiem. Jest pogodny , żartobliwy , pewny siebie i opanowany . Charakter ma twardy jak skała.
Gdy pojednamy swe siły będzie mu lżej przejść przez tą najtrudniejszą próbe , na którą wystawiło go życie .Będzie mu potrzebny upór i serce do walki ,które zawsze towarzyszyły mu na trasie rowerowej .
,,Jest to choroba, przy której lekarze z góry zakładają przegraną ,ale my wciąż mamy nadzieje i wiare. Ta diagnoza zmieniła Nasze życie , zaczął się dla taty trudny czas .Czujemy , że poddajemy sie losowi. To czas, w którym panuje u nas kryzys . To psychiczne, duchowe i fizyczne ,,trzęsienie ziemi,,. Świat nie składa się wyłącznie z ludzi szczęśliwych ,którzy się kochają , mieszkają w pięknych domach i jeżdża luksusowymi autami, jak w ,,Modzie na sukces,,.Estetyka końca XX wieku zepchnęła chorobe, cierpienie i śmierci do strefy tak intymnej ,że aż wstydliwej,, - powiedziala Jarka córka .

Jarek z pewnością nie jednemu z Was pomógł naprawić rower po kraksie .Teraz my pomóżmy Jarkowi powrócić do życia ,do pracy, by mogł naprawić i zbudować wiele rowerów. Do rodziny,która czeka na jego wyzdrowienie.
Nie bądzcie obojętni.
Jeśli ktoś może i będzie miał potrzebe serca ,proszę o wpłate na konto ,każda kwota będzie pomocna.

,,WALKA O JUTRO,,
Henryk Jaroslaw Sienkiewicz - LUXTECH
Wartkowo
Numer konta : 12 1140 2004 0000 3102 4647 7389

Wspierajmy go w tej cieżkiej próbie .
Z szacunkiem Rodzina i Przyjaciele Jarka-LT.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Hyde-Park Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy