wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Co warto kupić?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
POLECAM DOBRY SKLEP ROWEROWY
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ciemson Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 3932 (56%)
Postów: 1
Wiek: 36


Post Pon 24 Cze 13, 7:34:41     POLECAM DOBRY SKLEP ROWEROWY Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Siemka wszystkim użytkownikom nie będę dużo pisał lubię spędzać aktywnie czas wolny i znajomy polecił mi dobry na prawdę sklep rowerowy ale też sportowy już dawno nie byłem tak dobrze obsłużony i na temat bez żadnego cukru i ściemy mogę go poleci z czystym sumieniem . Dało się poczuć od tych osób profesjonalizm w sprawie informacji na temat sprzętu który sprzedają POLECAM Stara dobra cenzura z czasów PRL za wredną reklamę Pozdrawiam.
Idea Very Happy


Moderowany przez szczepana:
jesteśmy pod wrażeniem, tak pozytywne masz wrażenia z obsługi, że postanowiłeś się zarejestrować i Nam o tym powiedzieć.
Jeśli chcesz, jest dział gdzie dajesz kontakt do sklepu, ale takiej reklamy nie lubimy Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Tomas_1982 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5035 (71%)
Postów: 442
Wiek: 41

Częstochowa - Błeszno Stare

Post Pon 24 Cze 13, 12:30:00     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Za każdym razem kiedy tego typu post pojawia się tutaj mam wrażenie jakby ktoś nam wszystkim wypłacił po "liściu" Evil or Very Mad Dlaczego Ci wszyscy spamerzy uznali nas za kretynów i dają po oczach tego typu szajsem a nie napiszą po prostu informacji ogólnej o sklepie? Nigdy pewnie nie będzie mi dane tego się dowiedzieć Crying or Very sad :/



Kontakt: 502 606 949
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Reklama
mensajero



Status: Offline
Dni: 4022 (57%)
Postów: 4


Post Wto 25 Cze 13, 0:17:49     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kurcze, mam wrazenie, ze w agencjach reklamowych zatrudniani sa gimnazjalisci w zamian za jakies konto premium w grze komputerowej czy co...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Co warto kupić? Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy