wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Sklepy, warsztaty

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Lemondki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wichajster



Status: Offline
Dni: 3986 (57%)
Postów: 2


Post Czw 09 Maj 13, 13:57:01     Lemondki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Planuję zakupić lemondki przez Internet i teraz do Was pytanie, czy kupowaliście takie wyposażenie gdziekolwiek? Został mi polecony ten oto: http://www.szumgum.com/lemondka-rowerowa-bbb-aerobase.html ale może Wy macie lepsze/inne propozycje?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
markon Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5011 (71%)
Postów: 452
Wiek: 50

Raków-Zachód

Post Sob 11 Maj 13, 10:57:20     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja korzystam z lemondki przy rowerze turystycznym. Rzadko mi się zdarza "jazda na czas", ale jest niezastąpiona przy kręceniu pod wiatr. Poza tym odnoszę wrażenie, że akurat przy mojej budowie ciała okazało się, że odciąża kolana. Ruch jest wyprowadzany aż od mięśni brzucha i mam wrażenie to pozwoliło mi nie tylko na zwiększenie tempa jazdy, ale też pozytywnie wpłynęło na dystanse, które jestem w stanie jednorazowo pokonywać. Po prostu mniej się męczę.
Kupiłem tańsza - trans-X, są też do dostania w szumgum, ale nie widzę mojego modelu.
Dobrze, ze wybrałeś model z osobnymi ramionami - jest możliwość dostosowania go do własnych upodobań i, co ważniejsze w przypadku mojego roweru, do kształtu i szerokości kierownicy. Pomiędzy jej ramionami znalazło się miejsce na torbę z mapnikiem, licznik, nawigację.
Zwróć jeszcze uwagę na średnicę kierownicy, na której zamierzasz montować lemondkę. Przy tranz-X są w zestawie obejmy, które pozwalają na montaż przy kierownicach o różnej średnicy. Ja musiałem zastosować tuleje.
Życzę udanego zakupu Smile


Bo mnie na uśmiech zawsze stać Very Happy

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Reklama
cioran137 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4355 (62%)
Postów: 36
Wiek: 53

Cz-wa Raków

Post Wto 05 Maj 15, 14:28:41     lemondka do szosy na ból dłoni przy 150+ Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Bolą mnie dłonie od jazdy w chwycie dolnym na dłuższych dystansach. Nie jeżdżę w ogóle na klamkach, bo jakoś do nich nie sięgam, są przesunięte do "komfortowej" jazdy na dole. Pytanie jest czy zakup lemondki pomoże coś na bolące dłonie? Kierownica jest anatomiczna, zdawało mi się , że ból wynika z układania się dłoni w łuk, więc owinąłem końce rajtuzami synka pod owijkę i teraz jeżdżę z takimi bułkami. No ale to niewiele pomogło. Myślałem o np. o takiej http://allegro.pl/xlc-hb-t03-tri-bar-lemondka-nasadka-na-kierownice-i5326610098.html . Ma to ma sens ? Czy będę miał tylko cięższy rower ? Dłonie pewnie mnie przestaną boleć, ale czy nie będzie innych problemów ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Sklepy, warsztaty Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy