wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Co warto kupić?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Buty SPD MTB Exustar E-SM306, dobry wybór?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mateo24 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4060 (58%)
Postów: 14
Wiek: 27

Częstochowa, Centrum

Post Sob 02 Mar 13, 21:30:45     Buty SPD MTB Exustar E-SM306, dobry wybór? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!
Mam dylemat przy zakupie butów Spd, spodobały mi się buty SPD MTB Exustar E-SM306, tylko nie wiem czy są dobre,czy złe , proszę o pomoc w wyborze , a może ktośwłąsnie ma takie buty i mógłby mi doradzić .Smile


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
michaill Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6485 (92%)
Postów: 561
Wiek: 113

Częstochowa - Śródmieście

Post Nie 03 Mar 13, 17:14:52     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No przestań.
Pożycz lepiej od starych stówę i dołóż do najtańszych shimano z klamrą. Osobiście nie polecam tanich shimano ale jak masz mało kasy to lepsze to.

A kiedyś jak się dorobisz to zainwestujesz w coś naprawdę dobrego


WSPÓŁCZEŚNI RYCERZE JEŻDŻĄ NA ROWERZE

ON BIKE TILL DEATH
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Reklama
blabla Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6650 (94%)
Postów: 686

cz-wa błeszno/grosz

Post Nie 03 Mar 13, 22:05:57     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

michaill napisał:
No przestań

ej no bez przesady z tą mityczną zaletą klamry, nie umniejszam jej zalet ale nie dla wszystkich jest niezbędna - mnie osobiście nie odpowiadają buty z klamrami z uwagi na wysokie podbicie stopy. Reasumując dobre sztywne buty tak - z klamrą niekoniecznie. Jakoś nie powala mnie firma Exustar co prawda o butach nic złego nie słyszałem,ale już pedały spd robią kiepskie. Zainwestuj lepiej w coś sprawdzonego do wyboru masz w tym przedziale cenowym shimano, northwave, może coś ze speca uda się dostać w promocji - a i najważniejsze przed kupnem radzę przymierzyć bo but musi być dobrze dopasowany do stopy


........blaaaaaaaaaaaaaaaa.......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Kazik Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5524 (78%)
Postów: 32
Wiek: 31


Post Pon 01 Kwi 13, 1:19:07     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

blabla napisał:
michaill napisał:
No przestań

ej no bez przesady z tą mityczną zaletą klamry, nie umniejszam jej zalet ale nie dla wszystkich jest niezbędna - mnie osobiście nie odpowiadają buty z klamrami z uwagi na wysokie podbicie stopy. Reasumując dobre sztywne buty tak - z klamrą niekoniecznie. Jakoś nie powala mnie firma Exustar co prawda o butach nic złego nie słyszałem,ale już pedały spd robią kiepskie. Zainwestuj lepiej w coś sprawdzonego do wyboru masz w tym przedziale cenowym shimano, northwave, może coś ze speca uda się dostać w promocji - a i najważniejsze przed kupnem radzę przymierzyć bo but musi być dobrze dopasowany do stopy


Pedały spd kiepskie jak nie umie sie ich używać i konserować. Faktycznie tulejki sie wyrabiają po pewnym czasie i łapią luzy ale posiadam je od 3 lat i chodzą bardzo dobrze.

Jeśli chodzi o buty to chyba te są ciekawą alternatywą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Pon 01 Kwi 13, 7:35:09     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kazik napisał:
posiadam je od 3 lat i chodzą bardzo dobrze

Zależy kto czego oczekuje od pedałów. Używam pedałów SPD od 12 lat i zapewniam, że umiem je używać i konserwować. Posiadałem pedały Exustar E-PM25 i wg mnie to słaby sprzęt. Minusem zaobserwowanym przeze mnie i innych użytkowników były niekontrolowane wypięcia, np. przy nagłym energicznym starcie lub podskoku. Są one niezależne od ustawionego napięcia sprężyny. Zależy kto ile i gdzie jeździ, bo jeśli robi 1000 km w roku po asfalcie to nie problem, ale dla mnie to była wada nie do przyjęcia - nie bawiło mnie walenie jajkami w siodełko gdy noga nagle zaskakiwała z pedała.
Kazik napisał:
tulejki sie wyrabiają po pewnym czasie i łapią luzy

Skoro ktoś akceptuje taką "zaletę" to faktycznie pedały mogą być dobre...


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Co warto kupić? Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy