wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Warsztat - naprawa i serwisowanie sprzętu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
szprychy i centrowanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pumbus Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6530 (93%)
Postów: 86
Wiek: 40

Czewa - Jasna Góra

Post Wto 06 Lis 12, 8:44:53     szprychy i centrowanie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, mam problem z tylnim kołem
Od roku czyli od ostatniego zaplecenia ciągle pękają mi w nim szprychy, a w niedziele poszły mi dwie koło siebie w jednym momencie. Nie chcę bawić się w szukanie przyczyny problemu tylko chcę skupić się na tym by na weekend rower był sprawny. Szukam informacji gdzie można w tym mieście dać koło do FACHOWEGO zaplecenia na nowo i jakie wziąć do tego szprychy by było możliwie wytrzymałe - ważę 105kg.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
jurczyk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6388 (91%)
Postów: 1207

Częstochowa Śródmieście

Post Wto 06 Lis 12, 9:26:39     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od wielu lat zaplatam nowe koła u "Młodego" Pawła.Mam rower na kołach 28",
,zaplatam szprychy DT Champion. Podczas wypraw rowerowych waga moja+waga roweru+sakwy i namiot = ok 112 kg. Nigdy nie pękła szprycha a koła nie wymagały centrowania. Sklep i serwis rowerowy KM SPORT ul J.Sobieskiego 5 /obok lodowiska /.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Reklama
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Wto 06 Lis 12, 9:31:36     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się w 100%. Koła zaplatane przez Młodego rzadko później mają do czynienia z kluczem do centrowania. Składam u Niego koła już od min 10 lat. Do Twojej wagi zdecydowanie DT Champion lub inne szprychy z nierdzewki (nie cieniowane). Aczkolwiek DT są chyba najlepszej jakości.


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Warsztat - naprawa i serwisowanie sprzętu Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy