wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Częstochowska Masa Krytyczna

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
V Masa Krytyczna (maj 2005) Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marjanek Kobieta



Status: Offline
Dni: 6961 (99%)
Postów: 14
Wiek: 36

Częstochowa Północ

Post Sob 28 Maj 05, 1:48:55     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wow Smile az normalnie balam sie cos napisac ...
K@czor napisał:
0 zabitych, 0 rannych to chyba dobry wynik, nie? Very Happy

oj musze Cie zmartwic co do liczby rannymch ... niestey byl jeden maly wypadek i to w wykonaniu malego dziecka ale chyba skonczylo sie na obdrapaniach . Co do wyniku to jest naprawde super bo bylo nas 280 - poprostu bomba Wink Wink oby tak dalej

Nie powiem cieszy mnie to ze w komentarzach o V masie jest wiecej pozytywow niz negatywow Very Happy to dla nas wiele znaczy - serio serio


Kumpelek napisał:
No właśnie a jakieś zdjęcia z masy będą/są ???

beda tylko troszke pozniej niz zwykle ale tego nie bede komentowala ...beda na 100% takze cierpliwosci Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Sob 28 Maj 05, 2:39:33     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mnie też się bardzo podobało i wielkie dzięki dla Organizatorów Exclamation mam nadzieję, że kolejne Masy też takie będą Very Happy Poza tym:
Dzięki dla Arka, Rochee'ego i Wizara za odprowadzenie na imprezkę Very Happy było bardzo miło Very Happy

P.S. Arek Exclamation przekroczyłeś setkę Question


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Reklama
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Sob 28 Maj 05, 8:52:45     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Powiem tak... Jechałem na tą Masę z dużym dylematem moralnym. Dalej utrzymuję, że powinna Ona trochę inaczej wyglądać, ale "jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma". Mój sceptycyzm ułagodziły trochę dwie pętle i miłe towarzystwo - szczególne dzięki dla Wizara. Chłopcy w "oczojebnych" kamizelkach też na szczęście trochę się wyluzowali, tylko znów kolejny agent z Policji z tym swoim "nu! nu! Ja Wam pokaże!" - bez komentarza... Traska super i tempo sprzyjające miłym pogawędkom. Cieszę się również z rozmowy w cztery oczy z Mateuszem - wyjaśniliśmy sobie to i owo Wink Extra jest to że po Masie się odprowadzamy - oby to się stało naszą pomasową tradycją - a i dystanse się zwiększają - p.s. Szczepan: przekroczyłem - 100 kilometrów i 100 metrów Twisted Evil Generalnie: podobało mi się... I tyle... Very Happy Very Happy Very Happy


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Andrzej Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6898 (98%)
Postów: 594
Wiek: 34

Częstochowa - Raków Zachód

Post Sob 28 Maj 05, 9:46:35     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

na masie troche nie podobalo mi sie to ze niektorzy nie potrafili sie za bardzo przystosowac... pedzili po chodniku 40km/h a pozniej "wbijali" sie miedzy rowerzystow jadacych na ulicy


http://luda.eu/ fotografia na zamówienie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Sob 28 Maj 05, 11:45:49     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No niestety nie da się aby wszyscy zachowywali się normalnie :/


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6960 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Pon 30 Maj 05, 9:02:25     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czytam że było miło i lepiej niż poprzednio, szkoda że nie mogłem do Was dołączyć ale jeszcze tydzień pognije w Warszawie i wracam.


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
Harry Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6908 (98%)
Postów: 129
Wiek: 41

Częstochowa

Post Pon 30 Maj 05, 12:51:16     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A mnie się udało nawrócić heretyka! Laughing

Koleś, co po poprzedniej masie strasznie najeżdżał na rowerzystów, że mu "ruch blokują" Laughing na tej już był jako rowerzysta.
Co prawda stwierdził, że troche drętwo było, ale chyba go wzięło, bo po dłuuuuuugiej przerwie zaczął remontować swój rower,
a znając jego stan, to bedzię trochę trwało Laughing
ale zawsze jeden więcej na masie Smile

A ogólnie było miło, tylko jak zwykle kilka osób urządziło sobie wyścig, i w kilku bym wjechał.


SI VIS PACEM, PARA BELLUM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Częstochowska Masa Krytyczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy