wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Wspólne wypady

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Beski Mały 16-IX-2012
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mr. Dry Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6138 (87%)
Postów: 875
Wiek: 45

Częstochowa

Post Czw 13 Wrz 12, 8:16:25     Beski Mały 16-IX-2012 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak w tytule tego dnia razem z Pikselem udajemy się w góry. Mam jeszcze jedno miejsce na wieszaku na rower, więc jak ktoś chętny to zapraszam. Chyba, że znajdzie się więcej osób i to z transportem. Z racji tego, że moja fura nie pędzi z nadświetlną to wyjazd o 5:30.
Przebieg trasy:
Z Andrychowa zielonym pieszym na Groń JPII, czerwonym na Smarekowiec, tu trochę błądzenia by znaleźć źr. Zimnej Wody, wodospad na Dusicy i grotę Komonieckiego. Dalej na Anulę i zielonym pieszym na Zamczysko a później na Błasikówkę i przełęcz Kocierską gdzie znajduje miły zajazd. Do tego miejsca jest 29,5 km z czego jakieś 3 po asfalcie, 1220 m podjazdów, czas przejścia dla pieszego 7:45. Jak czasu starczy i sił to proponowałbym od Błasikówki pojechać czerwonym na Potrójną i zjechać żółtym do Andrychowa. Wtedy byłoby 39,1 km, 1480 m podjazdów i 10:05 z buta. Dane z mapy.
Być może w Andrychowie będzie czekał na nas przewodnik albo i dwóch.


Nieważne gdzie jest pies pogrzebany, jeśli masz siłę kopać znajdziesz zwłoki...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6961 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Pią 14 Wrz 12, 9:41:20     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mogę wybrać się z Wami o ile zniesiecie moją słabą tegoroczną kondycję. Jeśli byłoby więcej chętnych mogę wziąć swój wózek i jeszcze 3 osoby.


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Wspólne wypady Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy