wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Imprezy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
"axel" - reaktywacja Idź do strony Poprzedni  1, 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
voit Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4573 (65%)
Postów: 465
Wiek: 50

Częstochowa 1000-lecie

Post Sro 06 Cze 12, 15:27:43     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

"Kolejny raz ulicami Częstochowy przejadą elegancko ubrani rowerzyści – miłośnicy Czewa Cycle Chic. Dołączyć do nich może każdy, kto uważa, że na rowerze warto jeździć tak w wizytowej sukni i w szpilkach, jak również w marynarce. - W ten sposób powstaje nowa społeczność eleganckich i kulturalnych rowerzystów – przekonują organizatorzy."

Czyli do tej pory, inni rowerzyści to niekulturalne obdartusy, poprawcie mnie jeśli coś źle zrozumiałem.

W sumie sam pomysł fajny tylko dlaczego od razu odcinają sie gruba kreską od tych rowerzystów którzy preferują inny styl.


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6876 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Sro 06 Cze 12, 20:04:04     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja jestem jak kameleon:
- na góralu i w "reklamach dropsów" grubiański i niekulturalny...
- a gdy ujeżdżam "kozicę" wszyscy mi się kłaniają, nawet kierowcy w samochodach machają radośnie łapkami widząc takiego kulturalnego eleganta.

Szczerze powiedziawszy to impreza mogłaby być ciekawa, i niekoniecznie trzeba się wzorować na Londynie itp. Szkoda, że powstaje "nowa społeczność", szkoda, że wciąż organizatorzy nie rozumieją, że "fejsbukowe" 300 "lajków" nigdy im się nie urzeczywistni w realu i nie ma co się tym szczycić....
szkoda - bo przy innym podejściu sam bym się wybrał...


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Reklama
TeczowaMagia Kobieta



Status: Offline
Dni: 4568 (65%)
Postów: 485
Wiek: 40

Częstochowa/Strzelce Opolskie

Post Sro 06 Cze 12, 20:05:01     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chyba dobrze zrozumiałeś...
Zdarzyło mi się wziąć udział raz w CCC w zeszłym roku.. w tym roku próbowałam się przekonać do tej imprezy jeszcze raz!
..stawiłam się na Placu w wyznaczonym dniu/godzinie
i.. jakoś nie mogę w tym uczestniczyć...
Hasła które rzucają organizatorzy - odstręcza mnie.
Ta cała otoczka wokół ciuchów - krzywe spojrzenia, że jednak nie dostosowałam się do zamkniętego koła bufonów "pseudo elegancji rowerowej". Czuje się co najmniej - nie na miejscu.
Ja chciałam tylko..spędzić chwile z ludźmi dla których rower jest jak przyjaciel.. I że spotykamy się bo łączy nas miłość do dwóch kółek a nie fatałaszki i moda z wybiegu. To subiektywne odczucia i ja w CCC udziału brać nie będę.
Zdanie - Nie jadę jestem za biedny na CzewaCycleChic. - słyszałam już od kilku osób.


"..Kręć się..Kręć się.. Kręć się.. tylko nie kręć.."
____ __o
___ `\<¬
__(_)/ (_)____
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6876 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Nie 17 Cze 12, 15:19:48     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Byłem dziś na CzewaCycleChic Shocked - no cóż,skoro jestem jednym z głównych prześmiewców i krytyków -trzeba mieć rozeznanie.
Impreza nie cieszy się tak dużym zainteresowaniem jak Masa, ale jest to wybaczalne, bo organizacja chaotyczna. Dużym plusem jest spora liczba rowerzystek Wink
- Markon - masz pozdrowienia od Beaty!
I wiecie co? "Oni" też jeżdżą na Masę i piją izotonik.
A i najfajniejsze... - Alexa nie spotkałem(tym razem nie był obecny).
pozdr.


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
markon Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5012 (71%)
Postów: 452
Wiek: 50

Raków-Zachód

Post Pon 18 Cze 12, 8:50:52     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

O... Dzięki! Very Happy
Cieszmy się, że ludzie przesiadają się na rowery, bez względu na to której firmy ciuchy reklamują Wink
Piter - pełnij godnie rolę emisariusza Very Happy


Bo mnie na uśmiech zawsze stać Very Happy

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Imprezy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy