wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Co warto kupić?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
[odzież] sezon letni
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marta84 Kobieta



Status: Offline
Dni: 4363 (62%)
Postów: 9
Wiek: 39

Osiny k/Częstochowy

Post Sob 05 Maj 12, 0:11:02     [odzież] sezon letni Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam- mam pytanie co do letnich ciuchów na rower- mam na oku kilka koszulek, jakieś leginsy- ale nie wiem jakie wybrać... jakie firmy polecacie? co powinna mieć dobra odzież na letnie wypady?
z koszulek nawet fajna wydaje mi się ta:
http://www.4fsklep.pl/[t4l12-rkd300]_t-shirt_damski_na_rower_rkd300_-_bialy,10,36142.html
ze spodenek- polećcie coś dobrego, ale bez wkładki- mam wygodne siodełko i to mi wystarcza Very Happy Wink


Nie o to chodzi, by złapać króliczka, ale by go gonić !

http://www.bikestats.pl/rowerzystka/Marta84
stopka ukryta (adresy www widoczne po przekroczeniu 10 postow / tresci reklamowe sa platne!)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
emul_007 Kobieta



Status: Offline
Dni: 5881 (83%)
Postów: 597
Wiek: 30

Teraz Krakow/Wreczyca Wielka

Post Wto 08 Maj 12, 14:55:19     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim powietrze i jeszcze raz powietrze, musi przepuszczać dużo powietrza a co do spodenek rowerowych no to napewno żeby były z nieco grubszego materiału, bo nie wiem jak inni maja ale ja mam typowe sportowe siodelko i jedne spodenki mi sie z lekka przetarły. A co do marki..w sumie mam ciuchy różnych marek ale osobiście polecam Etape Natty Smile


"Nemo nascitur sapiens, sed fit"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Reklama
Marta84 Kobieta



Status: Offline
Dni: 4363 (62%)
Postów: 9
Wiek: 39

Osiny k/Częstochowy

Post Sob 12 Maj 12, 14:33:29     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to się zrujnowałam ;P
Spodenki 3/4 MPG do biegania, zakupione w TK MAxxie- świetnie się sprawdziły na rowerze- przewiewne, wygodne z odblaskowymi wstawkami,
krótkie spodenki, długie leginsy i ich ocieplana wersja- do biegania- wszystko z odblaskowymi wstawkami, wentylowane, materiał pochłaniający wilgoć- Kalenji,
koszulki też Kalenji, zakupione w Decathlonie za 40 zł szt. - super mięciutki materiał- odzież co prawda również do biegania- ale na rowerze się sprawdziła Smile
bluza B'Twin- rozsuwana pod szyją- typowo na rower- z materiału przepuszczającego powietrze i pochłaniającego wilgoć.
koszulka na ramiączkach- Mariko Tek- super okazja się trafiła w TK Maxxie- warto się tam wybrać na zakupy Smile
no i również w TK Maxxie- bardzo fajne kurtki Iguana- wodoszczelne, wiatrochronne i "oddychające" Wink
Jednym słowem- jak się coś fajnego chce kupić- trzeba się nachodzić i może się trafić okazja- wszystkie w/w firmy mogę szczerze polecić Smile
Wyszło na to, że sama sobie odpowiedziałam na mój temat ;P
może przyda się komuś na przyszłość Wink
Pozdrawiam Smile


Nie o to chodzi, by złapać króliczka, ale by go gonić !

http://www.bikestats.pl/rowerzystka/Marta84
stopka ukryta (adresy www widoczne po przekroczeniu 10 postow / tresci reklamowe sa platne!)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Co warto kupić? Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy