wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Z życia rowerzysty...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
UPADKI Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bikerx Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6630 (94%)
Postów: 490


Post Sro 21 Cze 06, 16:30:40     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

yatza napisał:
Pozdrawiam

my również Exclamation
yatza napisał:
Najbardziej niebezpiecznie jest w mieście...

to fakt, chociaż mnie tir rozjechałby poza nim Exclamation
Cytat:
Zanim się pozbierałem to już nikogo nie było, nawet jednej osoby która spytałaby się czy nic mi się nie stało...

w tym kraju to typowe Evil or Very Mad
yatza napisał:
pękł lekko ale jeszcze nadaje się do użytku.

przy 2 upadku (oby nie) może rozpaść się na pół i zadziałać jakby go nie było, fachowcy się tak wypowiadają, ja jeszcze nie próbowałem (od kiedy kupiłem kask "nak, nak" nic się nie działo) Laughing skoro raz się okazał potrzebny może lepiej pomyśleć o innym, ja takich rzeczy bym nie konserwował Exclamation

...przy tym moje upadki to lekkie otarcia Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6928 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Sro 21 Cze 06, 16:36:47     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

yatza napisał:
Kask uratował mi pacynę absorbując dość mocne uderzenie o glebę, pękł lekko ale jeszcze nadaje się do użytku



Koniecznie musisz go wymienić na nowy Exclamation Exclamation Exclamation

Ze zdrowiem nie ma żartów, a nowy kask nie jest drogi więc lepiej nie ryzykuj. Po upadku nie ma już swoich pierwotnych właściwości i następnym razem może już nie zaabsorbować uderzenia tak jak poprzednio, co może skończyć się dość tragicznie.

Pozdrawiam
Piotrek


Ostatnio zmieniony przez piotrusb dnia Pią 23 Cze 06, 7:43:44, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Reklama
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Czw 22 Cze 06, 14:28:49     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bez dwóch zdań!!! Pęknięty kask staje się już jedynie ozdobą. Zdecydowanie przestają obowiązywać wszelkie jego atesty i gwarancje zabezpieczenia w razie upadku. A wiesz, - jak rozwalisz kolano to się jakoś wyleczy, ale z pacyną to już może być problem. A czasem się przydaje xD . Tak że yatza, czekamy na post w temacie "udane zakupy rowerowe"...


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
yatza Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6741 (96%)
Postów: 155
Wiek: 50

Częstochowa - 1000lecie

Post Pią 23 Cze 06, 10:20:16     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pokażę Wam kask przy najbliższej okazji i sami stwierdzicie czy rzeczywiście nadaje się do wymiany Smile


..:: dum spiro, spero ::..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
t3d1 (usunięty)







Post Pią 23 Cze 06, 10:57:08     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

arektacana napisał:
A wiesz, - jak rozwalisz kolano to się jakoś wyleczy, ale z pacyną to już może być problem.



A i tu musze niestety przyznac racje jakies 8 lat temu spieszac sie na dzialke (wczesniej bylem w kosciele kolonie zalatwiac) jade mamie powiedziec ze udalo sie i za kilka dni jade nad morze. Na placu (teraz tam jezdza autami - ucza sie) kiedys byla taka niepozorna "plama" piasku a co mi tam przejade okazala sie na tyle gleboka ze przednie kolo ulozylo sie prostopadle do ramy a ja przez kierownice na glowe. Szczescie w nieszczesciu ze upadlem na piasek. Ale pozniej zawieziono mnie do szpitala 2 tygodnie polezalem ze wstrzasnieniem mozgu i do dzisiaj przy zmianie pogody czy przy mocniejszym udezeniu w glowe boli masakrycnie. Sad
Powrót do góry
yatza Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6741 (96%)
Postów: 155
Wiek: 50

Częstochowa - 1000lecie

Post Pią 23 Cze 06, 13:07:28     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

t3d1 napisał:
do dzisiaj przy zmianie pogody czy przy mocniejszym udezeniu w glowe boli masakrycnie. Sad



Smile Ja tak mam z kolanami raz jedno raz drugie napierdziala. Ale pogody jeszcze nie potrafię wg tego przewidywać Wink


..:: dum spiro, spero ::..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Darek_Pn Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6503 (92%)
Postów: 42

Częstochowa - Północ

Post Pią 23 Cze 06, 13:13:43     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja mam tak z reka Cool mialem zlamanie takie Rolling Eyes i tera jak se dlugo poskacze na rowerku to tak mnie napieprza ze nie moge trzymac kierownicy. A jak laduje to staram sie juz jak najbardziej amortyzowac ladowanie, przez co ryzykuje kolejny upadek. Raz juz tak mialem. Poidczas ladowania lewa reka(ta po zlamaniu) zeslizgnela mi sie z kierownicy i rablem szczeka o kiere , wpadlem w dziure i se rowwalilem kolano. A kasku wtedy nie mialem Mr. Green


www.liveforspeed.pl - dla wszystkich maniaków symulatorów. SKAD SKOMBINOWAC NAKLEJKE KELLY'SA NA RAME??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
blabla Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6650 (94%)
Postów: 686

cz-wa błeszno/grosz

Post Pią 23 Cze 06, 14:15:20     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Darek_Pn napisał:
wpadlem w dziure i se rowwalilem kolano. A kasku wtedy nie mialem

no to pech, jak byś tak miał kask, to kolana byś sobie pewnie nie rozwalił, no chyba że jestes pionierem nowego stylu noszenia kasków- na kolanach, ale wtedy potrzebujesz chyba dwóch kasków, ewentualnie przewidujesz, w którą strone możesz się przewrócić i szybko przekładasz kask na to kolano.......
Evil or Very Mad POMYŚL TROCHĘ ZANIM COS NAPISZESZ Evil or Very Mad


........blaaaaaaaaaaaaaaaa.......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6928 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Pią 23 Cze 06, 15:21:05     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 15:20 23.06.2006 ----------

Darek_Pn napisał:
se rowwalilem kolano. A kasku wtedy nie mialem



Nie widziałem jeszcze kasków na kolana :> Smile

Pozdrawiam
Piotrek

---------- 15:21 ----------

blabla napisał:

no to pech, jak byś tak miał kask, to kolana byś sobie pewnie nie rozwalił, no chyba że jestes pionierem nowego stylu noszenia kasków- na kolanach, ale wtedy potrzebujesz chyba dwóch kasków, ewentualnie przewidujesz, w którą strone możesz się przewrócić i szybko przekładasz kask na to kolano.......
Evil or Very Mad POMYŚL TROCHĘ ZANIM COS NAPISZESZ Evil or Very Mad


Laughing Laughing Laughing

Moderowany przez arektacana:
Piotrek Ty też przeginasz??? Używamy opcji "edytuj" jak dopisujemy coś do swojego posta, a nie walimy następnego...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
yatza Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6741 (96%)
Postów: 155
Wiek: 50

Częstochowa - 1000lecie

Post Nie 25 Cze 06, 12:38:22     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kilka foteczek Wink http://usera.imagecave.com/yatza/kraxy/


..:: dum spiro, spero ::..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6889 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Nie 25 Cze 06, 15:17:37     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

:/ rzeczywiście nie przyjemnie to wygląda. Miejmy nadzieje że szybko się zagoi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7051 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Nie 23 Lip 06, 18:35:08     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziś na drodze bugaj słowik jazda polami, gleba przy koleinie usypanej z ziemi zagapiłem się na coś i nie wzdąrzyłem wypiąć z klików Laughing ..upadek na lewy bok, zdarte kolano, oraz górna częśc uda..uszkodzenia w sprzęcie lekko zarysowany licznik oraz urwany kawałek gumy gripshifta oraz gripa, reszty nie wzdążyłem jeszcze szczaić Shocked aha jeszcze brudne ciuchy o_o

p.s licznik jak wstałem znajdował się pod moją dupą Laughing Shocked



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6928 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Sro 22 Lis 06, 16:48:35     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przestroga dla tych, co nie jeżdżą w kasku Shocked

UWAGA ! ZDJĘCIA DRASTYCZNE I DOŚĆ NIEPRZYJEMNE ŻE TAK POWIEM, WIĘC OGLĄDACIE NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ !!!

http://forums.mtbr.com/showthread.php?t=111566


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6876 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Nie 03 Gru 06, 12:39:22     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mała gleba...
http://video.interia.pl/obejrzyj,film,31135,sortuj,s,st,rower|wszystkie|nazwie;tagach;autorach|popularnosc,pozycja,12,fikołek


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Nie 03 Gru 06, 17:32:58     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co ten koleś wykombinował Question Exclamation Shocked

przecież on zrobił OTB na płaskim Exclamation

czy mi się zdawało, czy mu się rower złożył Question


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Linkin_Dark Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6466 (92%)
Postów: 103

Częstochowa - Północ "D"

Post Pon 04 Gru 06, 17:39:33     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moj angielki jest slaby, a ty starszy ale:

Pzrecież narrator mowi co się stało...
Ze sa neibezpieczni dla samych siebie, mozemy zauważyc ze wkłada noge (w koło chyba, bo nie zrozumailem do konca)

Notatka dodana przez szczepana:
mam zepsute głośniki


Moderowany przez szczepana:
z polskim twoim też najlepiej nie jest ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Jabber  
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6928 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Pon 04 Gru 06, 18:38:26     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak na moje oko, to za bardzo się lansował i noga mu spadła z pedała i dostała się między szprychy, no a rezultat jest taki, jak wszyscy widzą Smile


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7051 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Wto 05 Gru 06, 1:00:52     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

...albo noga mu spadła z pedała i nadepnął oponę co spowodowało "zatrzymanie się" owego rowerku Laughing Wink



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
Linkin_Dark Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6466 (92%)
Postów: 103

Częstochowa - Północ "D"

Post Sro 06 Gru 06, 20:58:42     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wogóle on jakoś tak dziwnie jechał... Jakby strasznie się męczył. Może jeszcze miał hamulec niewyregulowany i mu obcierał?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Jabber  
blabla Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6650 (94%)
Postów: 686

cz-wa błeszno/grosz

Post Pią 15 Gru 06, 10:43:04     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to nastepne:
http://video.google.com/videoplay?docid=4131395313368821441&q=bike+crash
http://video.google.com/videoplay?docid=1247970674899050073&q=bike


........blaaaaaaaaaaaaaaaa.......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Nie 17 Gru 06, 16:35:58     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

podczas ostatniego wypadu, w sobotę zaplanowaliśmy (wraz z Arkiem i Tomkiem) udać się do oczyszczalni w celu doprowadzenia naszych maszyn do "normalnego" (a może normalnie wyglądały wcześniej Confused ) wyglądu, na samą stację wpadliśmy jak burza, szkoda tylko, że zapomniało Nam się, że to już jednak grudzień i i szczególnie popołudniami i wieczorami zdarza się mróz (wczoraj to chyba cały dzień był), tak więc tuż przed wjazdem (a właściwie wyjazdem) do myjki w miejscu, gdzie rozlana była wcześniej woda, utworzyła się warstwa bardzo ciekawego wytworu naturalnego zwanego lodem, Tomka tuż przed wjazdem na stanowisko trochę zarzuciło, mnie trochę więcej tak, że pięknie wyglebiłem się niemal na środku stacji benzynowej. Na szczęście nic się nie stało, poza urwanym zaczepem od lampki, ale to się przyklei i obitym zaciskiem koła, ja tylko delikatnie się potłukłem, bez kontuzji


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
magnum Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6357 (90%)
Postów: 646
Wiek: 46

1/2night

Post Nie 17 Gru 06, 20:46:28     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

podczas tego samego wypadu o którym opisuje powyżej Szczepan, kilka godzin wcześniej i trochę dalej bo w Olsztynie też miał incydent. Zjeżdżałem z krzyża za kotem razem z Roninem. Ja jechałem przodem. Okazuje się że zmarznięta trawa jest gorsza od lodu, ale nic. Zjeżdżamy ową trawą jak po skałach, na dole miał być spoko skręcik w lewo na drogę, tylko że do przejechania była piaskowa wyspa... o dziwo piasek nie był zmarznięty tak jak trawa... wynik: przednie koło wylądowało w piachu, ja wykonałem lot nad kukułczym gniazdem z przewrotem przez ramię. Rower nie ucierpiał, mnie bolało kolano, które miało kontakt I stopnia z niestety zmarzniętą kępą trawy. Później było już tylko lizanie ran u kota...


"Dla reguły mówiącej, że nie ma reguł bez wyjątków, wyjątek stanowi jedynie reguła mówiąca, że nie ma reguł bez wyjątków, ponieważ od tej reguły nie ma wyjątków"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Pon 18 Gru 06, 9:13:01     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wy mówicie o upadku Question To dopiero crush Shocked Shocked Shocked
http://www.youtube.com/watch?v=wo7nTCIbd4I
A na ten temat to już nic nie powiem...
http://www.youtube.com/watch?v=lWOeeZ2QVJs
A tu myślałem, że facet nie przeżył...
http://www.youtube.com/watch?v=2FtlydtjqRk


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Linkin_Dark Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6466 (92%)
Postów: 103

Częstochowa - Północ "D"

Post Pon 18 Gru 06, 18:08:24     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

arektacana napisał:
Wy mówicie o upadku Question To dopiero crush Shocked Shocked Shocked
http://www.youtube.com/watch?v=wo7nTCIbd4I


To już dość stare jest, ale nadal jare, fajnie jest tak grzmotnąć...
ten gościu był w telewizji z tym skokiem.. w telewizji jednak nie wszystko wychodzi...

Cytat:
A na ten temat to już nic nie powiem...
http://www.youtube.com/watch?v=lWOeeZ2QVJs

Wielu z nich próbowało swoich sił w streecie i dualu... A jak wiadomo, początku bywają trudne i bolesne... :]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Jabber  
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6876 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Wto 19 Gru 06, 15:59:26     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

upadki....wypadki.....-KU PPRZESTRODZE!!!
http://video.interia.pl/obejrzyj,film,36149,sortuj,sm,st,36410,pozycja,6,Wypadek


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Z życia rowerzysty... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 4 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy