wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Częstochowska Masa Krytyczna

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
70 Jubileuszowa Częstochowska Masa Krytyczna. Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Jaki Napis umieszczamy na opskach odblaskowych
CZĘSTOCHOWSKA MASA KRYTYCZNA wzór I
23%
 23%  [ 9 ]
CZĘSTOCHOWSKA MASA KRYTYCZNA wzór II
48%
 48%  [ 19 ]
ROWER.CZEST.PL wzór I
10%
 10%  [ 4 ]
ROWER.CZEST.PL wzór II
5%
 5%  [ 2 ]
ROWER.CZEST.PL wzór III
12%
 12%  [ 5 ]
Wszystkich Głosów : 39

Autor Wiadomość
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Sob 10 Gru 11, 14:51:35     70 Jubileuszowa Częstochowska Masa Krytyczna. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

...Niechybnie się zbliża Very Happy Mam nadzieję że godnie i w dużej ilości pożegnamy rowerowy rok 2011 i uczcimy jednocześnie 70 edycję naszej imprezy. Proponuję rozpocząć przygotowania. Z Masowych pieniędzy (no chyba że ktoś zaprotestuje) zostanie zakupionych ok 75 samozaciskowych opasek odblaskowych do rozdania wśród uczestników przejazdu. Jako, że na dzień dzisiejszy dysponujemy środkami w ilości 162 zł możemy sobie pozwolić na zakup takiej właśnie ilości żółtych odblaskowych opasek bez żadnego nadruku. Obecnie najtańsza na allegro oferta tego typu (żółta opaska, bez logo, wymiary 30x3 cm) to koszt 1,99. Wysłałem do sprzedawcy pytanie czy możemy liczyć na rabat przy zakupie hurtowym i o koszt wysyłki paczką. Jest tańsza oferta na allegro (po 1,49) ale opaska jest z logo jakiejś strony motoryzacyjnej, więc raczej odpada. Jeśli nie macie nic przeciwko takiemu rozwiązaniu to zajmę się realizacją zakupu.
Jeśli ktoś ma jakieś inne REALNE pomysły na urozmaicenie przejazdu - proszę składać propozyjcje.


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG


Ostatnio zmieniony przez Poisonek dnia Sob 17 Gru 11, 12:27:33, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Mr. Dry Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6138 (87%)
Postów: 875
Wiek: 45

Częstochowa

Post Sob 10 Gru 11, 18:02:28     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pomysłów nie mam, może później się pojawią. Co do opasek to dobra rzecz ale raczej dla dzieciaków a tych raczej nie będzie, nie liczę tej "zapalonej dwójki". Jeśli zostaną (mam nadzieję, że zabraknie) będzie na później więc i tak się nie zmarnuje.
Z innej beczki. Jedziemy po masie do Olsztyna puszczać ognie? O ile pogoda pozwoli.


Nieważne gdzie jest pies pogrzebany, jeśli masz siłę kopać znajdziesz zwłoki...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Reklama
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Sob 10 Gru 11, 18:20:53     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Opaski to taki mój pomysł wynikający z mieszanki naszych możliwości finansowych i ilości którą możemy kupić. Za niewielkie pieniądze każdy może dostać upominek. Co do tego, że "raczej dla dzieciaków" to ja wiem? Ostatnio zdarza mi się jechać gdzieś na rowerze nie w ciuchach rowerowych ale w normalnych gaciach. Zakładam wtedy taka opaskę na nogę i pełni ona wtedy dwie funkcje: odblaskową i zabezpieczającą nogawkę przed korbą i łańcuchem. Jak dla mnie bardzo praktyczne. No ale zobaczymy jak będziemy mieli więcej opinii.


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
EdytKa Kobieta



Status: Offline
Dni: 4564 (65%)
Postów: 521
Wiek: 37

Częstochowa - Wrzosowiak

Post Sob 10 Gru 11, 21:41:14     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

arektacana napisał:
Zakładam wtedy taka opaskę na nogę i pełni ona wtedy dwie funkcje: odblaskową i zabezpieczającą nogawkę przed korbą

wg mnie pomysł z opaskami jest ciekawy, nie każdy ma coś odblaskowego, przyznam się, że ja np nie mam

masa tradycyjnie w piątek 30tego?


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Sob 10 Gru 11, 21:46:16     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak. Masa w Częstochowie odbywa się w tradycyjnym dla Mas na całym świecie terminie: zawsze ostatni piątek miesiąca o godzinie 18:00. W tym miesiącu wypada to w piątek 30 grudnia. Do ustalenia pozostaje kwestia miejsca rozpoczęcia przejazdu. Bo Plac Biegańskiego i przylegające do niego ulice zdaje się będą już otwarte...


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
EdytKa Kobieta



Status: Offline
Dni: 4564 (65%)
Postów: 521
Wiek: 37

Częstochowa - Wrzosowiak

Post Sob 10 Gru 11, 21:55:12     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem, 70 jubileuszową masę można by już zacząć z palcu Biegańskiego


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Mr. Dry Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6138 (87%)
Postów: 875
Wiek: 45

Częstochowa

Post Sob 10 Gru 11, 22:35:23     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

arektacana napisał:
Zakładam wtedy taka opaskę na nogę

No tak, to takie proste, że aż głupie i do tego jak jeżdżę w cywilkach to też zakładam coś podobnego a nie pomyślałem, że ktoś może wyjść z podobnego założenia. Posypię głowę popiołem i obiecuję poprawę... szczególnie w myśleniu.
Co do miejsca startu to jeśli plac nie byłby otwarty to czy stoi coś na przeszkodzie aby wyjechać w II Aleje? Zjechalibyśmy od razu ze środkowego pasażu a dalej to już normalnie. Pod warunkiem, że policja się zgodzi. Gorzej z powrotem bo nie wiem czy za ratuszem można zjechać. Druga opcja to: Pl. Biegańskiego zjeżdżamy w Tuwima (uliczka za ratuszem) i ulicą Dąbrowskiego jedziemy do Jasnogórskiej, Al. Kościuszki, NMP i stałą trasą. Powrót na plac: z Nowowiejskiego skręcamy w Waszyngtona, Śląską, Tuwima i jesteśmy w "domu". Jeśli blokady i zmiana ruchu ciągle jest ta sama i ma być do końca roku to trasa jak najbardziej realna.


Nieważne gdzie jest pies pogrzebany, jeśli masz siłę kopać znajdziesz zwłoki...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
ProPhet



Status: Offline
Dni: 5869 (83%)
Postów: 182

Olsztyn k/CZ-wy

Post Sob 10 Gru 11, 22:35:58     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z mojej strony mogę zaproponować wykonanie nadruku na opaskach w jednym kolorze, cena będzie albo bardzo atrakcyjna, albo wykonam to gratisowo! muszę tylko wcześniej zorientować się w robocie co i jak.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Nie 11 Gru 11, 8:29:43     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to było by super ProPhet!!! Wtedy walimy na opaskach Częstochowska Masa Krytyczna lub www.rower.czest.pl


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Pon 12 Gru 11, 11:31:16     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gość z allegro do którego napisałem nie odpisuje - widocznie nie zależy mu na sprzedaży...
Wysłałem pytania do 3 producentów tego typu opasek (standardowy rozmiar 33X3 cm), których strony znalazłem w necie:

www.euroblask.pl produkującego takie opaski: http://www.euroblask.pl/images/stories/odblaski/opaski/opaska_12.jpg
Opaska sprężysta - 1,66 zł brutto/szt
Koszt wysyłki kurier - 23,37 zł brutto.
Całość wyszła by 147,87 za 75 sztuk.

http://www.odblaski.com.pl produkującego takie opaski: http://www.odblaski.com.pl/data/images/opaski.jpg
Łączna kwota do zapłaty z przesyłką kurierską: 142,98 zł brutto

I ostatnia ze strony http://www.odblaski.net.pl produkującego takie opaski: http://www.odblaski.net.pl/gallery/5822.jpg
106,75 zł brutto wysyłka kurierem


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
kruk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4963 (70%)
Postów: 153

Częstochowa

Post Pon 12 Gru 11, 13:43:59     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mała uwaga
mam opaski o długości 35 cm i już jedną zgubiłem - nie sprawdzają się na twardszych spodniach (grubszy jeans) z odrobine szerszą nogawką. jeśli byłaby taka możliwość to szukajcie troche dłuższych taśm by miały szansę sie zawinąć na łydce powyżej buta.

co do miejsca startu to można sie dowiadywać w MZD czy zejdą do końca miesiąca z wylotu ulicy śląskiej - wtedy też by był już pełny przejazd za ratuszem. dużo bardziej medialny wydaje sie plac Biegańskiego niż plac pamięci narodowej. poza tym wracając w Aleje pokaże sie urzędnikom, że rowerzyści też z nich będą korzystać.


Kamil A. Rajczyk

Śląska Inicjatywa Rowerowa
Kamil A. Rajczyk
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Sro 14 Gru 11, 22:26:09     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Proszę Was o składanie propozycji na projekt szprychówki i plakatu na Jubileuszową 70 Częstochowską Masę Krytyczną.


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Czw 15 Gru 11, 23:11:03     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

...w takim razie ja proponuję to:
https://picasaweb.google.com/104085732089301879622/DropBox#5686316903946736210
I dopisek: Mamo! Spieszę się na 70 Masę!

Lukas: ogarniesz?


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
EdytKa Kobieta



Status: Offline
Dni: 4564 (65%)
Postów: 521
Wiek: 37

Częstochowa - Wrzosowiak

Post Czw 15 Gru 11, 23:18:44     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

arektacana napisał:
w takim razie ja proponuję to:

jako szprychówka? spróbuje zaraz ogarnąć - choć Lukasem nie jestem
ale Lukas też niech działa, ma większe doświadczenie


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Pią 16 Gru 11, 10:29:47     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Szprychówka na najbliższą Masę będzie miała - tak jak kilka edycji wstecz - formę magnesu na lodówkę. Załatwieniem tego zajmie się piter.
Co do form uatrakcyjnienie przejazdu: piter zaproponował jak co roku świąteczne oświetlenie rowerów. Kto bywał w poprzednich latach na grudniowych Masach wie, że w tym temacie piter ma spore doświadczenie Very Happy Kto posiada jakieś zdolności i możliwości w tym zakresie - śmiało, nie krępujcie się. Będzie kolorowo. Mnie przyszło do głowy, że można by wystąpić w mikołajowych czapeczkach Very Happy Można takowe kupić za grosze w marketach lub np w Rossmanie. Nie narzucam tego pomysłu aczkolwiek ja raczej przybędę na Masę w takim nakryciu głowy i zachęcam innych do przyłączenia się Very Happy


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
ProPhet



Status: Offline
Dni: 5869 (83%)
Postów: 182

Olsztyn k/CZ-wy

Post Pią 16 Gru 11, 22:08:02     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Opaski już sa Smile więc prosiłbym was o propozycje dotyczącego tego co ma się na nich znaleźć. Dysponujemy przestrzenią na nadruk 20mm x 250mm to dużo i mało, ale nie zaszalejemy:) Pomysły rzucające się na myśl jako pierwsze to
rower.czest.pl

CZĘSTOCHOWSKA MASA KRYTYCZNA

może coś co by upamietniło rocznicę?
70 CZĘSTOCHOWSKA MASA KRYTYCZNA

aby opaska spełniałe swoją rolę, napis będzie normalną czcionką, niepogrubioną, by nie zaczerniać zbytnio powierzchni odblaskowej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
mario66 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5037 (71%)
Postów: 151
Wiek: 57

Częstochowa , Raków

Post Pią 16 Gru 11, 23:59:48     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak już 70 to 70 CZĘSTOCHOWSKA MASA KRYTYCZNA . Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Sob 17 Gru 11, 11:14:51     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

...ok tylko że w sytuacji gdy na grudniową Masę przyjedzie 35 rowerzystów zostaniemy z 45 nieaktualnymi opaskami :/
Jestem za napisem CZĘSTOCHOWSKA MASA KRYTYCZNA - bez numeru - i adresem forum. Będzie to bardziej uniwersalne i będzie można bezproblemowo rozdać ewentualny nadmiar na następnych Masach. Pamiątkę z jubileuszowej 70 Masy może przecież stanowić szprychówka - magnes.


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
ProPhet



Status: Offline
Dni: 5869 (83%)
Postów: 182

Olsztyn k/CZ-wy

Post Sob 17 Gru 11, 11:59:17     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dysponujemy miejscem na nadruk 250mm x 20mm, moje propozycje wyglądają następująco:




Uploaded with ImageShack.us
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Sob 17 Gru 11, 12:30:18     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

U góry tematu dołączyłem 7 dniową ankietę dotyczącą wzoru mającego znaleźć się na opaskach. Proszę o liczny udział - nie chcemy podejmować wszystkich decyzji sami. Wybierzemy propozycję cieszącą się największym poparciem. Ale do tego potrzebne są Wasze głosy.


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Piksel Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4670 (66%)
Postów: 263

Podjasnogórska

Post Sob 17 Gru 11, 18:51:16     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jestem za napisem "Częstochowska Masa Krytyczna" Jeśli chodzi o lokalizację startu, to dzisiaj jechałem przez biegańskiego i ulice są już otwarte.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
jurczyk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6388 (91%)
Postów: 1207

Częstochowa Śródmieście

Post Sob 17 Gru 11, 19:09:42     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W przyszłym tygodniu będę w MZDiT , zapytam jak Oni widzą powrót Masy na
Plac W. Biegańskiego. Trasa chyba taka jak ostatnio ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
virus Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4590 (65%)
Postów: 119
Wiek: 33

Borowno Kolonia

Post Sob 17 Gru 11, 19:34:13     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tutaj na gazecie jest info o placu Biegańskiego, że już otwarty.
http://czestochowa.gazeta.pl/czestochowa/1,35271,10833601,Kierowcy_beda_teraz_jezdzic_wokol_placu.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Lukas Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6904 (98%)
Postów: 1114
Wiek: 38

Częstochowa [Tysiąclecie]

Post Nie 18 Gru 11, 12:44:19     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A co powiedziecie na taki świąteczny akcent?



to tylko luźna propozycja Wink


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
EdytKa Kobieta



Status: Offline
Dni: 4564 (65%)
Postów: 521
Wiek: 37

Częstochowa - Wrzosowiak

Post Nie 18 Gru 11, 13:05:20     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja kombinowałam z tym co podrzucił Arek, póki co zrobiłam połowę projektu, może jak kiedyś skończę przyda się na inną masę, jeśli się komuś spodoba <dopiero jak skończę to pokażę> gdyż

pomysł Lucasa wydaje się lepszy na grudniową masę i pasuje do propozycji ubrania się w czapeczki mikołajowe Smile


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Częstochowska Masa Krytyczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy