wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Hard-core

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
[OTB]...i dzwony, wypadki...hardcore
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7051 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Wto 25 Sty 05, 17:39:32     [OTB]...i dzwony, wypadki...hardcore Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jako, że zauważyłem wypowiedzi na ten temat w innym temacie postanowiłem założyć nowy temat (masło maślane Very Happy ) wpisujcie swoje przypadki.



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
dziki000



Status: Offline
Dni: 6992 (99%)
Postów: 41

czestochowa - dzbów

Post Nie 06 Lut 05, 23:47:53     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja miałem dużo przygód na bike'u, większość z nich opisałem już na poprzeniej wersji forum, dlatego nie chciałbym się powtarzać. Ale jak znowu w coś walnę, albo coś połamie, to oczywiście od razu opisze na forum.


Paweł - http://www.greenprogs.friko.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Reklama
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7012 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Pon 07 Lut 05, 9:12:24     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja zjeżdżając aleją Sienkiewicza, kopnołem w kosz na śmieci (nie wiem co mnie podkusiło, chyba kolega) a te kosze jak można się przekonać są obrotowe i kosz sie przechylił (obrócił w stronę ziemi) i wywalił swoją zawartośc na chodnik... Nigdy bym tego nie posprzątał gdyby nie "mili" panowie ze Straży Miejskiej...

Ale tak to nigdy nie miałem żadnego poważnego wypadku....tylko
pod koniec zeszłego roku szkolnego (w ostatnim tygodniu szkoły jakoś) wracając do domu z budy rowerkiem, chciałem zdobyć moją furtkę i przy okazji ją zamknąć nie zatrzymując się zbytnio... no i nie udało się, gdy chciałem się obrócić by ją zamknąć to się gibłem na bok i upadając podparłem się lewą ręką co zaskutkowało pęknięciem nadgarstka... i pierwszą połowę wakacji spędziłem w gipsie.... Very Happy ale i tak jeździłem... Cool


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Jogus Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6387 (91%)
Postów: 20
Wiek: 36

cz-wa Połnoc

Post Czw 18 Sty 07, 21:45:40     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

temat troche stary i moja historia tez ale zawsze posta mozna napisac Wink wiec wracajac z roboty jechalem sobie kulturalnie po chodniku zmierzajac do domu predkosc spokojna 20 km/h i tak sobie jade dojezdzam do laczenia ulicy z chodnikiem (jechalem chodnikiem) oczywiscie madrzy ludzie sadza sobie na placu wieeeeeelki zywoplot ktory zaslania wszystko, wiec nie zauwazylem dziecka jadacego... gdzie tam ja.... to on wymusil ''pierszenstwo'' bo ja bylem z prawej pozatym dzieciak 5 letni to co zrobic wyskoczyl sobie na rowerek pewnie 1 raz w zyciu i zeby chlopca nie przejechac wpół odruchowo dalem po przednim hamulcu i skutek offcourse wiadomy przelecialem nad dzieckiem jak superman łamiac sobie przy tym ręke w 2 miejscach na nadgartku i na łaczeniu kosci łokciowej z koscia przedramienia (jakos chyba tak to sie nazywa) i niestety od czasu wakacji moj sezon rowerowy sie skonczyl... Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
XxSPARDAxX Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5228 (74%)
Postów: 16
Wiek: 30

Częstochowa - Zacisze City

Post Sob 05 Gru 09, 12:11:39     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja miałem taki przypadek (kolegi) ze wjechał w drzewo ze 30 lecieliśmy, to było w aniołowskim, wjechał frontalnie i jakimś cudem obrócił się na kierownicy dookoła niego z kraksy wyszedł z lekkimi rysami na kierownicy Smile


Kobieta odejdzie rower NIE!
Dla tego o rower dbam bardziej niż kobietę Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Hard-core Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy