wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Ogłoszenia, dyskusje nt. forum

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Pisać czy nie pisać o codziennych przebiegach??? Idź do strony 1, 2  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lukas Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6904 (98%)
Postów: 1114
Wiek: 38

Częstochowa [Tysiąclecie]

Post Czw 17 Lis 11, 0:26:29     Pisać czy nie pisać o codziennych przebiegach??? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moderowany przez arektacana:
Temat wydzielony z "Nasze dzienne przebiegi ale i nie tylko..."


Sorki, że się wtrącam w Wasze codzienne przebiegi, ale polecam założenie konta na:

http://www.bikestats.pl/

a tutaj wpisujmy tylko nasze imponujące, nietypowe czy jakkolwiek inaczej ciekawe wypady.

pozdrowienia


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
ja2010 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4563 (65%)
Postów: 12
Wiek: 44

Częstochowa

Post Czw 17 Lis 11, 1:58:42     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

autor pierwszego posta napisał: "W temacie tym będziemy się chawlić naszymi dziennymi i ogólnymi przebiegami... ale nie tylko... będziemy także opowiadać o przygodach jakie nas spotkały itp. "
Ani słowa o tym, ze mają one być :"imponujące, nietypowe, czy jakkolwiek inaczej ciekawe" Nie każdy ma takie- a też chce się pochwalić swoimi osiągnięciami w kręceniu ;p pozdro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Reklama
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6876 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Czw 17 Lis 11, 2:07:43     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Właśnie , dlatego wpisuję:
dzisiejszy(czwartkowy) - 1,2km - Mireckiego,Okrzei, Wojska Polskiego....powrót po terenie przez byłe działki potem Mireckiego - szybki wypad po mineralną do sklepu na stacji benzynowej - Srednia powyżej 35km/h , ale sporo było z górki i po asfalcie..pogoda całkiem spoko, ale troszkę wieje.

pozdr.


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
kobe24la Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4559 (65%)
Postów: 230
Wiek: 38

Częstochowa - Błeszno

Post Czw 17 Lis 11, 15:14:49     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
autor pierwszego posta napisał: "W temacie tym będziemy się chawlić naszymi dziennymi i ogólnymi przebiegami... ale nie tylko... będziemy także opowiadać o przygodach jakie nas spotkały itp. "
Ani słowa o tym, ze mają one być :"imponujące, nietypowe, czy jakkolwiek inaczej ciekawe" Nie każdy ma takie- a też chce się pochwalić swoimi osiągnięciami w kręceniu ;p pozdro


No niby tak, ale jak każdy zacznie byle pie***łe wpisywać codziennie, to tu się zrobi taki syf jak nie wiem. Po to jest bikestat, żeby tam sobie zliczać wszystkie wypady, a tutaj moim zdaniem faktycznie opisujmy
Cytat:
nasze imponujące, nietypowe czy jakkolwiek inaczej ciekawe wypady
tak jak to Lukas powiedział. Pozdro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
ja2010 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4563 (65%)
Postów: 12
Wiek: 44

Częstochowa

Post Czw 17 Lis 11, 19:58:28     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dla jednych byle pie***ła- dla innych jakieś osiągnięcie... Mr. yellow tu nie chodzi o zliczanie dziennych przebiegów- raczej o zaznaczeni, że się kręci... przeglądam temat- jakoś większość wpisów nie jest na temat "naszych imponujących, nietypowych czy jakkolwiek inaczej ciekawych wypadów", ot relacje jak, gdzie i kiedy się kręciło Smile a syfu nie ma Mr. yellow
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
EdytKa Kobieta



Status: Offline
Dni: 4564 (65%)
Postów: 521
Wiek: 37

Częstochowa - Wrzosowiak

Post Czw 17 Lis 11, 20:03:15     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lukas napisał:
a tutaj wpisujmy tylko nasze imponujące, nietypowe czy jakkolwiek inaczej ciekawe wypady.

wydawało mi się, że piszę na temat... no ale widać chyba inaczej ten temat postrzegam... dla mnie każde nawet i 30 km jest czymś
jeśli komuś przeszkadza, pisać nie będe


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
PRZEMO2 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5416 (77%)
Postów: 575
Wiek: 41

czestochowa raków

Post Czw 17 Lis 11, 20:25:33     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli mogę się wtrącić to Edyta pisze w dobrym temacie jeden kreci 100km dziennie i jest dumny drugi kreci 40 i też jest z tego zadowolony wiec nie ma co się czepiać szczegółów .


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
marsman Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5864 (83%)
Postów: 732


Post Czw 17 Lis 11, 20:44:57     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to ja pochwalę się swoim wyczynem Very Happy
nie wykręciłem nawet kilometra. i tak już od dłuższego czasu...
chyba już nie jestem rowerzystą Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Sebiq Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5936 (84%)
Postów: 690

Częstochowa - Ostatni Groszek

Post Czw 17 Lis 11, 20:49:35     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chyba muszę usunąć większość moich postów tutaj, bo - w moim odczuciu - nie jest imponująca...

Uważam, że dobrze, iż EdytKa pisze o swoich (dla nas może małych, ale dla niej dużych) osiągach. Jak dla mnie jest to też mobilizujące czytać, że dziewczyna ma chęci, ambicje i silną wolę jeździć po nocach, w mrozie i jeszcze dotrzymywać tempa męskiej obsadzie wypadów. Ba, jeszcze znajdzie czas, by o tym napisać. Chwała jej za to.

W tej całej dyskusji musimy pamiętać o jednym, że forum jest dla ludzi. Nie ludzie dla forum! Im więcej zrobimy przepisów, obostrzeń, regulaminów, tym pisanie stanie się mniej przyjemne. Końce końców użytkownicy mogą się przenieść na inne forum... Proszę, jeśli komuś się chce, prześledzić ten wątek. Były miesiące, i to wcale nie zimowe, kiedy tutaj panowała cisza. W przeciwieństwie do Bikestats...

W mojej opinii, ten wątek jest właśnie po to, aby się chwalić swoimi przebiegami. Apeluję o więcej życzliwości dla siebie Smile

PRZEMO2 napisał:
[...]nie ma co się czepiać szczegółów.

A dyć!


@marsman: Doigrasz się, zostaniesz wyklęty z kręgu rowerzystów, zbanują Cię, albo co gorzej... Wink Pozdro!


"Każdy, kto wykaże zdecydowaną inicjatywę,
może wyrwać się z kieratu codzienności."
Andrzej Zawada, himalaista (1928-2000)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Lukas Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6904 (98%)
Postów: 1114
Wiek: 38

Częstochowa [Tysiąclecie]

Post Czw 17 Lis 11, 20:57:06     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Część z Was za bardzo osobiście odebrała moją uwagę Wink

Doceniam tutaj na forum, i poza nim, wszystkich "którzy kręcą" i w ogóle nie ma dla mnie znaczenia czy to 30km, 100km czy 500km. Każdy z Was jest wspaniały czy wspaniała.

Moim zdaniem jednak powinniśmy tutaj wpisywać tylko nasze ciekawe relacje z wypadów, takie które nie zdarzają się często. Takie do których potem się wraca. A to, że podczas zwykłego wypadu złapał nas deszcz czy zmarzły palce to naprawdę nie jest nic szczególnego. Dla tych, "którzy kręcą" od niedawna czy nie kręcili późną jesienią to faktycznie może być coś nowego i ekscytującego, ale moim zdaniem nie są to wpisy godne np. tych które wpisuje Sebiq, opisany wypad Michailla nad morze, europejskie eskapady Jurczyka, krajoznawcze i historyczne opisy Jacka, albo chociażby nasze forumowe wypady do Krakowa czy chociażby ten ostatni z 11 Listopada. Czujecie tą różnicę w treści i przekazie?

Wszystkim tym, którzy czują się dotknięci moim postem, naprawdę z czystego serca, polecam rejestrację na bikestats.pl. Nie ma nic bardziej motywującego do jazdy niż prowadzenie dziennika rowerowego, a czas poświęconemu temu jest taki sam jak wpis na forum. Ci, którzy pragną być doceniani na forum publicznym gwarantuję, że spora grupa Forumowiczów zagląda na te blogi (jak widać dużo osób ma je w stopkach) i czyta je, komentuje oraz docenia za każdy wpis a na koniec sezonu także za dystans całkowity. A Anwi doceniam np. za ciekawe kadry w zdjęciach na Jej blogu Wink

A to, że ktoś coś napisał w pierwszym poście to nie powinno być żadnych wyznacznikiem... minęło już ponad 50 stron w tym wątku, a więc czy "[...] - miliony much nie może się mylić"?

Róbta co chceta i kręćcie dalej a zostaniecie docenieni Wink


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
ja2010 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4563 (65%)
Postów: 12
Wiek: 44

Częstochowa

Post Czw 17 Lis 11, 21:04:17     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no cóż- pierwszy post należy do autora tematu- on tylko wie o co mu w jego wpisie dokładnie chodziło Wink Ave Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
EdytKa Kobieta



Status: Offline
Dni: 4564 (65%)
Postów: 521
Wiek: 37

Częstochowa - Wrzosowiak

Post Czw 17 Lis 11, 23:42:03     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

PRZEMO2 napisał:
jeden kreci 100km dziennie i jest dumny drugi kreci 40 i też jest z tego zadowolony


Sebiq napisał:
Uważam, że dobrze, iż EdytKa pisze o swoich (dla nas może małych, ale dla niej dużych) osiągach. Jak dla mnie jest to też mobilizujące czytać, że dziewczyna ma chęci, ambicje i silną wolę jeździć po nocach, w mrozie i jeszcze dotrzymywać tempa męskiej obsadzie wypadów. Ba, jeszcze znajdzie czas, by o tym napisać. Chwała jej za to.


dla mnie nawet i 40 km jest swego rodzaju osiągnięciem, mierze się ze swoimi siłami, słabościami, kontuzją, nie najlepszym sprzętem, staram się by szło mi coraz lepiej, i dziękuję tym, którzy mi w tym pomagają, zarówno dobrym słowem jak i towarzystwem podczas wycieczek

Sebiq napisał:
że forum jest dla ludzi. Nie ludzie dla forum! Im więcej zrobimy przepisów, obostrzeń, regulaminów, tym pisanie stanie się mniej przyjemne. Końce końców użytkownicy mogą się przenieść na inne forum...


dokładnie, sama jestem moderatorem na innym forum, i staram się zarówno trzymać regulaminu jak i wykazać się odrobiną tolerancji dla uzytkowników, by atmosfera na forum była sprzyjająca

Lukas napisał:
Wszystkim tym, którzy czują się dotknięci moim postem, naprawdę z czystego serca, polecam rejestrację na bikestats.pl. Nie ma nic bardziej motywującego do jazdy niż prowadzenie dziennika rowerowego, a czas poświęconemu temu jest taki sam jak wpis na forum. Ci, którzy pragną być doceniani na forum publicznym gwarantuję, że spora grupa Forumowiczów zagląda na te blogi


nie chodzi, o to, że chce byc doceniona przez innym, dla mnie liczy się bardziej pokonanie samej siebie, może nie tyle co Twój post mnie dotknął, ale na pewno nie wiem jak go interpretować. Na BS zamierzam założyć konto, ale dopiero jak kupie nowy rower po nowym roku i będę mieć w nim licznik

Lukas napisał:
le moim zdaniem nie są to wpisy godne np. tych które wpisuje Sebiq, opisany wypad Michailla nad morze, europejskie eskapady Jurczyka, krajoznawcze i historyczne opisy Jacka, albo chociażby nasze forumowe wypady do Krakowa czy chociażby ten ostatni z 11 Listopada. Czujecie tą różnicę w treści i przekazie?

może faktycznie moje "osiągnięcia" nie mają szans równać się z innymi, ale
każdy jest inny, nikt nie jest sobie równy

tyle z mojej strony - za OT najmocniej PRZEPRASZAM




Ostatnio zmieniony przez EdytKa dnia Czw 17 Lis 11, 23:46:51, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Czw 17 Lis 11, 23:42:41     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja2010 napisał:
no cóż- pierwszy post należy do autora tematu


I tu się mylisz ... Nie tylko do Autora Twisted Evil

Sorry za OT


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Tomas_1982 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5034 (71%)
Postów: 442
Wiek: 41

Częstochowa - Błeszno Stare

Post Pią 18 Lis 11, 1:15:36     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No fajnie, w celu ochrony tematu przed OT popełniono największy OT w jego historii, może już w tvn24 na pasku o tym piszą, ktoś sprawdzał? O mnie w sumie również bo ten post jak i 12 powyżej kompletnie tu nie pasuje. Tytuł mówi nam wszystko i nie wiem po co roztrząsać się nad interpretacją pierwszego postu. Ja czytuje tutejsze posty wybiórczo i innym radzę podobne rozwiązanie. Namawiam też w ślad za Lukasem do profilów na bikestats, będę miał kolejne blogi do czytania, śledzę bowiem większość z tu obecnych i czasem przy nadmiarze wolnego czasu szybciej czytam niż Wy piszecie. Dobrej nocy Panie i Panowie ...

No i na koniec; dzisiaj 20,018 km na stacjonarnym rowerku w trakcie na wspólnej, teren raczej łagodny, chociaż w trakcie reklam trochę ciepało, na końcówce mocny speed i tylko cudem uniknąłem OTB na dywan, dobrze że ustałem bo w zapale przygotowań zapomniałem założyć kasku - dzieci nie bierzcie ze mnie przykładu Wink



Kontakt: 502 606 949
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Lukas Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6904 (98%)
Postów: 1114
Wiek: 38

Częstochowa [Tysiąclecie]

Post Pią 18 Lis 11, 2:16:36     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

EdytKa napisał:
może nie tyle co Twój post mnie dotknął, ale na pewno nie wiem jak go interpretować.


Najprościej jak to tylko możliwe i bez żadnych podtekstów.

Z pewną dozą nieśmiałości zasugerowałem uczestnikom tego wątku, czyli m.in. Tobie, ale także innym(sic!), że najlepszym miejscem do prowadzenia osobistego dziennika jest bikestats.pl, a niekoniecznie nasze wspólne Forum. Forum z definicji służy do czegoś innego. To jest cała intencja, sentencja, sedno i esensja mojego pierwszego postu - nie potrafię tego jaśniej określić Shocked

Nie chciałbym, i pewnie inni też, aby ten wątek mi spowszedniał do tego stopnia, że będę go traktować po macoszemu. Szanujmy się wzajemnie i doceniajmy w sobie to do dobre, a niekoniecznie widząc negatywne intencje. Przykro mi, że Robert czy Abovo odebrali tą dyskusję w nieco inny sposób.

Jeśli ktoś chce dalej dowiadywać się o co mi chodzi to zapraszam na PW, bo takiego OT to jeszcze nie widziałem Very Happy


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
STi Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6859 (97%)
Postów: 606
Wiek: 43


Post Pią 18 Lis 11, 11:19:04     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może napisałem zbyt ostro, ale generalnie chodziło mi o to iż każdy jakoś zaczynał ... a wtedy każdy kilometr cieszy(ł) podwójnie.


"Jeżeli zamkniesz prawdę, pogrzebiesz ją głęboko, ona rozkwitnie, osiągnie potężną moc, która w momencie eksplozji zniszczy wszystko, co stanie na jej drodze."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Sebiq Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5936 (84%)
Postów: 690

Częstochowa - Ostatni Groszek

Post Pią 18 Lis 11, 12:43:56     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lukas napisał:
Z pewną dozą nieśmiałości zasugerowałem uczestnikom tego wątku, czyli m.in. Tobie, ale także innym(sic!), że najlepszym miejscem do prowadzenia osobistego dziennika jest bikestats.pl, a niekoniecznie nasze wspólne Forum. Forum z definicji służy do czegoś innego.

Kurde, aż zajrzałem do słownikowej definicji "forum". A nuż się coś zmieniło... Wiem, o co Ci Lukas chodzi (taką przynajmniej mam nadzieję), jednak pytanie mi się nasuwa, czy warto o to rwać włosy z dupy? To chyba kwestia czasu, jak coraz więcej bikerów zacznie prowadzić bikestatowe dzienniczki rowerowe. Pozostali, po lekturze tego wątku, z dystansem być może podejdą do wpisywania swoich nawet lepszejszych przebiegów...

Mnie nie przeszkadza, powtórzę się, czytanie czyichś przebiegów tutaj. Jeśli będzie to mało ciekawe, nie muszę się wczytywać w to przecież. Takie wpisy są jak najbardziej w temacie postu. W żadnym razie nie uważam ich za "syf". Fajnie, że jest ruch - i na zewnątrz, i na forum.

Jeszcze jedna uwaga ode mnie. Panie i Panowie, gdy piszecie o jakiejś wycieczce: "zapraszam na mojego bikestats", to podawajcie linka do tejże trasy. Przeglądałem ostatnio starsze posty i chętnie bym zerknął na parę tras, jednak linki zapisane często w postaci "jakiśtammarian.bikestas.pl" prowadzą do ostatnich wpisów, a nie do konkretnej wycieczki. Taka moja mała sugestia. Smile


Cieszę się, że Arek przeniósł tę dyskusję do osobnego wątku. Czytanie po raz któryś "sorry za OT" jest dość irytujące, a najgorsze co mogłoby być, to zamknąć dyskusję stwierdzeniem "dosyć off-topowania!". Teraz już to nie grozi Smile ...o ile znajdą się chętni do dalszej rozmowy.


"Każdy, kto wykaże zdecydowaną inicjatywę,
może wyrwać się z kieratu codzienności."
Andrzej Zawada, himalaista (1928-2000)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Pią 18 Lis 11, 13:08:54     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Słuszna uwaga Sebiq. Specjalnie dla Ciebie poprawiłem linki we wszystkich swoich wpisach w których jest link z BS Very Happy


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
EdytKa Kobieta



Status: Offline
Dni: 4564 (65%)
Postów: 521
Wiek: 37

Częstochowa - Wrzosowiak

Post Pią 18 Lis 11, 15:33:54     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sebiq napisał:
Cieszę się, że Arek przeniósł tę dyskusję do osobnego wątku. Czytanie po raz któryś "sorry za OT" jest dość irytujące, a najgorsze co mogłoby być, to zamknąć dyskusję stwierdzeniem "dosyć off-topowania!". Teraz już to nie grozi ...o ile znajdą się chętni do dalszej rozmowy.

i ja się cieszę, rozmowa na "trudne" tematy pozwoli uniknąć w przyszłości forumowych nieporozumień, każdy ma prawi wyrazić swoją opinię na dany temat


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
zbyszko61 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5421 (77%)
Postów: 210
Wiek: 62

Częstochowa-Raków

Post Pią 18 Lis 11, 19:00:53     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pozwólcie że wtrącę swoje dwa słowa Smile Na forum w dziale "z życia rowerzysty" jest podpięty temat: Nasze dzienne przebiegi ale i nie tylko...
Edytka pisząc tam swoje relacje z kręcenia pisze na temat i robi wszystko zgodnie z regulaminem.Nie bardzo zatem rozumiem o czym tu dyskutujemy Smile
Sebiq napisał: forum jest dla ludzi..........dokładnie tak ,zgadzam się w 100%. Mam trochę doświadczenia w prowadzeniu for i wiem że wszelkie rozdmuchane regulaminy,ograniczenia powodują że forum "umiera".User raz zniechęcony więcej do nas nie wróci,a co warte jest forum bez jego użytkowników?.....


http://zbychu.eu/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
EdytKa Kobieta



Status: Offline
Dni: 4564 (65%)
Postów: 521
Wiek: 37

Częstochowa - Wrzosowiak

Post Pią 18 Lis 11, 20:12:54     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zbyszko61 napisał:
Nie bardzo zatem rozumiem o czym tu dyskutujemy

no ja też już nie rozumiem
teraz już nie wiem, czy pisać w dziennych przebiegach czy nie pisać
nic złego chyba nie robię


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Jacek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6839 (97%)
Postów: 499

Poczesna

Post Pią 18 Lis 11, 23:33:57     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

EdytKa napisał:
nic złego chyba nie robię


Oczywiście że nie robisz nic złego. Temat został założony po to, żeby pisać o swoich wycieczkach, komentować wycieczki innych. A czy to będzie wypad 500 czy 50 kilometrowy nie ma żadnego znaczenia.


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
mario66 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5037 (71%)
Postów: 151
Wiek: 57

Częstochowa , Raków

Post Pią 18 Lis 11, 23:52:13     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jacek napisał:
Temat został założony po to, żeby pisać o swoich wycieczkach, komentować wycieczki innych. A czy to będzie wypad 500 czy 50 kilometrowy nie ma żadnego znaczenia.

Oto podsumowanie dyskusji w dwóch prostych zdaniach Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Lukas Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6904 (98%)
Postów: 1114
Wiek: 38

Częstochowa [Tysiąclecie]

Post Sob 19 Lis 11, 2:05:50     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Może napisałem zbyt ostro, ale generalnie chodziło mi o to iż każdy jakoś zaczynał ... a wtedy każdy kilometr cieszy(ł) podwójnie.


Spoko Robert. Wiem o co Ci chodzi. Kwestia jest tylko taka, że Ty i inni nie do końca mnie zrozumieli, a raczej moją sugestię Wink "Nowicjat" nie ma tutaj nic do rzeczy i nie odbieram nikomu szacunku. Szanuję tutaj każdego bez względu na staż, sprzęt, płeć czy wiek.

EdytKa napisał:
teraz już nie wiem, czy pisać w dziennych przebiegach czy nie pisać


Ależ oczywiście, że pisać. Nikt Ci tutaj nie zabrania pisać, rany. Zrozum moją sugestię Edyto, że wpisywanie co 2-3 dzień tych samych przebiegów do Olsztyna, moim zdaniem, warto przenieść na osobisty blog - i tyle w tej kwestii mam do zasugerowania dla Ciebie i innych. Możesz mój pomysł uznać za ciekawy i wcielić go w życie (na czym wcale byś źle nie wyszła, bo blog to fajna sprawa) albo mnie olać i dalej robić swoje - nikt Ci przecież tego nie zabroni Wink Z tego co widzę to najwyżej tylko ja będę mieć dyskomfort. Jeśli chcesz więcej wiedzieć to pisz na PW, bo już piszę chyba trzeci post z tym samym, co pewnie wielu już męczy, jak i mnie samego.

Jacek napisał:
Oczywiście że nie robisz nic złego. Temat został założony po to, żeby pisać o swoich wycieczkach, komentować wycieczki innych. A czy to będzie wypad 500 czy 50 kilometrowy nie ma żadnego znaczenia.


Zgadzam się z tym w 100%. Nie o dystans tutaj chodzi. Cieszy mnie i doceniam każdy przebieg każdego rowerzysty. Nie umiem po prostu tylko pojąć wpisywania tego samego przebiegu co 2-3 dni na Forum. Od tego służą, moim zdaniem, osobiste blogi. Ale to mój problem, że nie rozumiem tego, więc mniejsza oto Wink Kopać się z koniem nie będę Wink

Pozdrawiam i dobrej nocy życzę.


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
EdytKa Kobieta



Status: Offline
Dni: 4564 (65%)
Postów: 521
Wiek: 37

Częstochowa - Wrzosowiak

Post Sob 19 Lis 11, 5:47:10     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak akurat wyszło, że 2 dni pod rząd wycieczka była podobna, jakbym wiedziała to od razy, zebrałam bym to po 2 dniach w jeden post i po problemie

póki BS nie założę postaram się dla Ciebie składać kilka wycieczek podobnych w jeden post

cytując z innego tematu
Lukas napisał:
wielkiemu forumowemu chamowi Wink

nie widziałam, żeby ktoś Cię tak nazwał Smile

Pozdrawiam


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Ogłoszenia, dyskusje nt. forum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy