wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Warsztat - naprawa i serwisowanie sprzętu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
[ubranie] - Spodenki rowerowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6960 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Pią 22 Kwi 05, 7:27:39     [ubranie] - Spodenki rowerowe Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Planuję zakup takowych, czy macie jakieś wybrane marki, na co zwracać uwagę?
Chyba najważniejsza jest wkładka (firma). Może wiecie co polecić? Raczej nie chciałbym przekraczać 100zł a najlepiej w granicach 60-70zł.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Pią 22 Kwi 05, 7:58:35     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Proponuję Biemme. Zdaje się że da się zmieścić w 100 zł jeśli chodzi o tę firmę. Wkładka w tych spodenkach jest naprawdę dobrej jakości. Polecam kupienie spodenek z szelkami - z doświadczenia wiem że ze spodenkami bez szelek jast masa nerwów - lubią się zsuwać, wkładka jeździ na siodełku we wszystkie strony i często kończy się tym, że chronisz nie tyłek tylko klejnoty... Very Happy


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Reklama
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Pią 22 Kwi 05, 8:14:35     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobry temat Very Happy Mr. Green ja też sie przymierzam do takiego zakupu


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6960 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Pią 22 Kwi 05, 9:12:56     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeszcze fajnie by było wiedzieć gdzie są takie Very Happy . W necie mozna kupić wszystko ale zawsze widze problem w dobieraniu rozmiaru: często podawany jest obwód pasa itd ale nie rozciągnięte. O ile mniej więcej takie spodenki się rozciągają np o 1/3 czy mniej? Albo rozmiar L czy M? Są gdzieś jakieś ogólne ustalenia czy każdy producent sobie? Może temat trochę śmieszny ale jak już wydam 100 zł na spodenki to chciałbym żeby były dobre.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7051 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Pią 22 Kwi 05, 11:20:23     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie wiem, ale to chyba zależy też od producenta, chyba jak masz spodenki z szelkami to mniej się przejmujesz rozmairem w pasie...nie wiem



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
fr33 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6987 (99%)
Postów: 933
Wiek: 42

Częstochowa

Post Pią 22 Kwi 05, 12:22:26     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tez musze sie zaopatrzyc w spodenki ..

jaki material jest najlepszy na lato a jaki na zime ?. .


Jurajski Klub Alfa Romeo
www.jkar.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7012 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Pią 22 Kwi 05, 12:40:41     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

fr33 napisał:
jaki material jest najlepszy na lato a jaki na zime ?. .


na zimę długi a na lato krótki :] Very Happy


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6960 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Pią 22 Kwi 05, 12:44:19     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Arektacana napisał w testach sprzętu jakie na zimę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Pią 22 Kwi 05, 14:00:25     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

outsider napisał:
Jeszcze fajnie by było wiedzieć gdzie są takie Very Happy .

Biemme to dośc popularna firma. Widziałem takie spodenki zarówno u Wieczorka jak i na Drogowców. Co do rozmiaru to nie da się tego kupić na odległość. Trzeba przymierzyć. Jest to rzecz która powinna idealnie leżeć nam na tyłku, bo jak nie to później zostają na du... otarcia np. od szwów. A wiadomo, że to raczej skutecznie mogłoby obrzydzić na jazdę na biku.


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7053 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Pią 22 Kwi 05, 20:25:19     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak tak biemme to najlepszy wybór sam trzymam tej firmy sie ale ja jestem zdania ze krótkie bez szelek i wcale nie zjezdzaja a co do wygody to latem mozna se je podwinac bo są dosc dlugie a zreszta kazdy woli to co lubi wazne zeby miec bo wkladka bardzo duzo daje ja tam teraz nei umiem jexdxic bez getrów i tyle


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Warsztat - naprawa i serwisowanie sprzętu Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy