wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Warsztat - naprawa i serwisowanie sprzętu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
kompatybilność okładzin hamulcowych
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GrzesiuDrummer Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4733 (67%)
Postów: 17


Post Sob 02 Lip 11, 0:57:05     kompatybilność okładzin hamulcowych Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
Zakupiłem takie szczęki hamulcowe: http://www.girosport.pl/hamulce-v-break-/84-v-break-shimano-alivio-br-m432-przedni-czarny-z-wymienna-okladzina-.html o symbolu Shimano ALIVIO BR-M432 (taki mam symbol na opakowaniu i są identyczne z wyglądu jak na zdjęciu), kupiłem komplet na przód i tył, natomiast sprzedawca gdy poprosiłem go by od razu dał mi komplet zapasowych okładzin, dał mi te okładziny: http://www.roweroteka.pl/Okladziny_V_br_XTR_Shimano_BR_M970-25.html i na opakowaniu pisze ze kompatybilne są z BR-M431 czyli numerek w dół. Grzebiąc na internecie nie mogłem znaleźć żadnych różnic pomiędzy BR-M432 a BR-M431 w ogóle pomimo różnych symboli, na necie znajduje te same szczęki… już mam mętlik w głowie… Czy te okładziny są w końcu kompatybilne z moimi klockami? Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
STi Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6859 (97%)
Postów: 606
Wiek: 43


Post Sob 02 Lip 11, 9:12:20     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli masz klocki z wymiennymi okładzinami (opis hamulców które podałeś nie zgadza się z ich zdjęciem) to wszystko powinno pasować. Inne okładziny zresztą też. Jednak Shimanowskie okładziny nie są najlepszym wyborem bo są dość twarde i lubią niszczyć obręcz.
Edit. Znalazłem że BR-M432 różnią się od modelu 422 właśnie wymiennymi okładzinami (czyli zdjęcie jest nie tych hamulców) więc wszystko będzie pasować.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Warsztat - naprawa i serwisowanie sprzętu Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy