wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Częstochowska Masa Krytyczna

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Strona na plakatach
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pbm Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5756 (82%)
Postów: 235
Wiek: 36

Częstochowa - Tysiąclecie

Post Czw 09 Cze 11, 8:02:45     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 07:09 09.06.2011 ----------

Proponowałbym umieszczanie na plakatach adresu strony Masowej ( http://masa.czest.pl ):
- na stronie jest jasna informacja co to jest Masa
- kiedy plakaty się pojawią na górze będzie news o Masie
- forum jest wielotematyczne i nie każdy od razu odnajdzie post o Masie
- w temacie aktualnej masy zawsze jest wiele spraw organizacyjnych a różne ważne informacje przewijają się pomiędzy dyskusjami
- ze strony Masy jest link do forum (można pomyśleć nad jego lepszą ekspozycją)

Co o tym sądzicie?

---------- 08:02 ----------

Prosilbym jeszcze jakies uzasadnienie do glosu jesli mozna...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6960 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Czw 09 Cze 11, 9:14:55     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ok. moje uzasadnienie: Sprawa najważniejsza to niestety niestabilność istnienia strony masowej. Już chyba kilka razy ten adres to pojawia się to znika i nie ma żadnej gwarancji ze będzie inaczej tym razem. Za to forum istniało 'od zawsze' i nic nie zapowiada jego końca więc umieszczając ten adres na plakatach mamy pewność że ten kto zechce dołączyć czy znaleźć informację na pewno się nie zawiedzie.


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
Reklama
pbm Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5756 (82%)
Postów: 235
Wiek: 36

Częstochowa - Tysiąclecie

Post Czw 09 Cze 11, 9:25:35     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tym razem strona jest w moich rekach - ja jestem wlascicielem serwera i domeny, sa one oplacone na dosc dlugi czas i na pewmo bede ja przedluzal... W przypadku poprzednich stron byly one w rekach zewnetrznych...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Czw 09 Cze 11, 10:07:09     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jestem za pozostawieniem dotychczasowego stanu. Masa Krytyczna od zawsze była kojarzona z Częstochowskim Forum Rowerowym i taki adres był reklamowany na Masach od 2004 roku. To użytkownicy CFR a dopiero w drugiej kolejności czytelnicy strony Masy są jej organizatorami. Kto będzie chciał trafić na stronę Masy poprzez forum z pewnością to zrobi - nie jest to żaden problem dla kogoś z podstawowymi umiejętnościami poruszania się w sieci. Być może forum jest wielowątkowe ale z pewnością nie wielotematyczne - głównym tematem są rowery. Z całym szacunkiem, ale forum istnieje już tyle lat i tylu ludzi zna ten adres, że to tutaj powinien być link do strony Masy a nie odwrotnie...

Zamieściłem posty informujące o stronie Masy w "Ogłoszeniach" i w "Częstochowska Masa Krytyczna" jako temat przyklejony. Oba tematy jako pierwsze w dziale.


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
jurczyk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6388 (91%)
Postów: 1207

Częstochowa Śródmieście

Post Czw 09 Cze 11, 12:15:20     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jestem za pozostawieniem adresu Forum na plakatach informujących o Masie Krytycznej. Były zawirowania ze stroną Masy ...Zawsze wszystkie problemy i sukcesy Częstochowskiej Masy Krytycznej były opisywane na Forum, na plakatach od dłuższego czasu jest adres Forum ,podobnie na ulotkach , których sporo rozdaliśmy .W audycjach radiowych i chyba w TV też informowaliśmy o adresie Forum. Sądzę że poprzez bardziej znany adres Forum więcej osób zerknie na stronę Masy . Masa i Forum muszą być monolitem bo problemów do załatwienia jest sporo ! Amen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
ZIPer Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4704 (67%)
Postów: 145
Wiek: 31

Zawodzie

Post Czw 09 Cze 11, 17:22:12     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Skoro rower.czest.pl jest już tradycją, to na tej domenie i na domenie masy można byłoby przecież zrobić i stronę i forum (np. forum.rower.czest.pl i rower.czest.pl = forum.masa.czest.pl i masa.czest.pl).

Strona internetowa będzie wygodniejsza dla ludzi nowych oraz takich nie zainteresowanych forum.

PS: Przydałoby się może trochę odświeżyć silnik forum i szatę graficzną forum i strony.


pozdrawiam,
Grzegorz Szyda
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Jabber  
pbm Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5756 (82%)
Postów: 235
Wiek: 36

Częstochowa - Tysiąclecie

Post Czw 09 Cze 11, 19:35:39     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nigdzie nie zaprzeczam, że Masa jest dziełem forumowiczów, wydaje mi się jednak, że podawanie strony Masy jest lepsze ze względów marketingowych.

Jeśli jednak wasze zdanie jest takie (ankieta usunięta (6 za masą, 9 za forum)), jakie jest to oczywiście niech adres forum pozostanie... ale nie przekonaliście mnie.. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
MK Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6525 (93%)
Postów: 178
Wiek: 33

Częstochowa - Raków

Post Czw 09 Cze 11, 21:55:01     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A musi być tylko jeden adres? Nie można 2 mniejszą czcionką?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
ZIPer Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4704 (67%)
Postów: 145
Wiek: 31

Zawodzie

Post Czw 09 Cze 11, 22:19:56     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

MK napisał:
A musi być tylko jeden adres? Nie można 2 mniejszą czcionką?

Cytat:
jest lepsze ze względów marketingowych.



pozdrawiam,
Grzegorz Szyda
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Jabber  
Lukas Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6904 (98%)
Postów: 1114
Wiek: 38

Częstochowa [Tysiąclecie]

Post Czw 09 Cze 11, 22:42:34     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ZIPer napisał:
Skoro rower.czest.pl jest już tradycją, to na tej domenie i na domenie masy można byłoby przecież zrobić i stronę i forum (np. forum.rower.czest.pl i rower.czest.pl = forum.masa.czest.pl i masa.czest.pl).


Wszelkie zabawy przy domenie odpadają. rower.czest.pl ma b. dobry PR i nie wolno nikomu się tym bawić. To jest nasz mały sukces i nie widzę żadnego uzasadnienia, aby zaorać dotychczasową domenę forum.

ZIPer napisał:
Strona internetowa będzie wygodniejsza dla ludzi nowych oraz takich nie zainteresowanych forum.


Na jakiej zasadzie wygodniejsza? Co przez to rozumiesz? Wink

ZIPer napisał:

PS: Przydałoby się może trochę odświeżyć silnik forum i szatę graficzną forum i strony.


I znów - po co i jakie jest uzasadnienie takiej potrzeby? Wink Z reguły po zmianie szaty graficznej wielu starych userów się nie może przyzwyczaić i fora tylko na tym tracą.. Jest dobrze tak jak jest. Jak się zacznie sypać to wtedy można myśleć nad remontem forum. Przede wszystkim - nie uszczęśliwiać na siłę.


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
ZIPer Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4704 (67%)
Postów: 145
Wiek: 31

Zawodzie

Post Czw 09 Cze 11, 23:15:51     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dla ludzi dla których masa krytyczna jest jedyna ciekawą dla nich informacja na forum, zmusza ich do przegrzebania się przez forum. Dużo wygodniejsze dla takich osób jest po prostu lista newsów z możliwością korzystania z RSS.

Co do szaty graficznej to przepraszam, zapomniałem że jestem nowy. No faktycznie dla starych użytkowników zmiana wyglądu może nie koniecznie być dobra (przyzwyczajenie). Aczkolwiek, można byłoby pomyśleć nad małymi pojedynczymi elementami, które można by odświeżyć: np. logo (aktualnie jest zwykły napis zamiast loga), ikony (po odświeżać ikony np. te u góry strony w nawigacji).
Drobne sprawy, a cieszą oko Smile


pozdrawiam,
Grzegorz Szyda
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Jabber  
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Pią 10 Cze 11, 7:35:05     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ZIPer napisał:
zmusza ich do przegrzebania się przez forum

Nie przesadzasz? "Przegrzebania się przez forum"? Otwierasz stronę główną - pierwszy post na forum = Częstochowska Masa Krytyczna. Część zasadnicza forum (pod shout box`em) - pierwszy temat forum = Częstochowska Masa Krytyczna. To ja już nie wiem gdzie umieścić na forum informację o stronie Masy, żeby nie trzeba się było do niej "dogrzebywać"...
Poza tym decyzja została podjęta, więc dalsza dyskusja jest bezzasadna...


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Damian27 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4700 (67%)
Postów: 57
Wiek: 36

Częstochowa - Tysiąclecie

Post Pią 10 Cze 11, 20:28:25     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a coś takiego:

Strona internetowa Masy Krytycznej w Częstochowie: masa.czest.pl
Forum internetowe Częstochowskich rowerzystów: rower.czest.pl

z początku byłem za masa.czest.pl, ale po przeczytaniu powyższych komentarzy zmieniłem zdanie. Ewentualnie oba linki (tak jak wyżej).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Sob 11 Cze 11, 0:28:52     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mały test:



i dalsza dyskusja mija się z celem,
ze swojej strony jeszcze dodam, że na forum jestem codziennie, astonie masy chyba jeszcze nie byłem, chyba nie tylko ja


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Częstochowska Masa Krytyczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy