wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Propozycje tras rowerowych

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Nad morze w 24 godziny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ProPhet



Status: Offline
Dni: 5869 (83%)
Postów: 182

Olsztyn k/CZ-wy

Post Sro 08 Cze 11, 11:43:58     Nad morze w 24 godziny Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Już od dłuższego czasu mam ochotę się sprawdzić ile jestem w stanie przejechać w ciągu 24h a po ostatnim sukcesie Michaill'a, który niewątpliwie robi wrażenie:) naszła mnie ochota na coś podobnego. Szczęśliwym trafem nadarzyła się okazja pracować na tegorocznym openerze i chyba wybiorę ten kierunek czyli Gdynia a konkretnie Kosakowo.
Wstępny plan trasy google maps, jeśli ktoś widzi lepsze rozwiązanie na jakimś odcinku to proszę o korektę. Wyjazd 26 lub 27 czerwca. Będę korzystał z doświadczeń poprzedników, ale wszelkie sugestie mile widziane Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
jurczyk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6388 (91%)
Postów: 1207

Częstochowa Śródmieście

Post Sro 08 Cze 11, 15:16:17     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jechałem parę razy do Gdańska /oczywiście na raty / trasami zbliżonymi do Twojej projektowanej i do trasy Michaila. Moim zdaniem trasa Jacka zaprojektowana idealnie. Po drodze tylko jedno duże miasto Włocławek Na końcowym odcinku po lewej stronie Wisły teren pagórkowaty a po prawej płaskie Żuławy z dobrymi drogami lokalnymi. W Trójmieście droga rowerowa od centrum Gdańska przez Wrzeszcz, Sopot /od Brzeżna do Sopotu brzegiem morza/.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Reklama
ProPhet



Status: Offline
Dni: 5869 (83%)
Postów: 182

Olsztyn k/CZ-wy

Post Czw 07 Lip 11, 22:15:04     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niestety nie udało się, osoby z którymi miałem pracować na Openerze wybiły mi to z głowy i chwała im za to, bo po takiej podróży nie dałbym rady być na nogach przez 22h na dobę przez cały tydzień!
Pochwalę się natomiast tym, że miałem niepowtarzalną okazję pracować na głównej scenie w charakterze pomocy technikówSmile co wiązało się z tym, że miałem dostęp absolutnie do całego backstage'u wyłączając garderoby:) Oglądałem koncerty ze sceny, z fosy a także z Front of the House Very Happy udało mi się zdobyć kostki sygnowane The Strokes oraz wiele innych, jestem także w posiadaniu kostki, którą Prince czarował swą gitarę. Niezapomniane wrażenia Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Propozycje tras rowerowych Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy