wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Propozycje tras rowerowych

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Wyjazd do Wadowic Idź do strony 1, 2  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Groooszek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6960 (98%)
Postów: 1
Wiek: 41

CZWA-Północ

Post Sob 09 Kwi 05, 14:09:20     Wyjazd do Wadowic Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Marcin
ze poeta nie jestem wiec moga byc bledy ale liczy sie pomysl
Marcin
Mam taki pomysł...
Wszyscy (w większości prawdziwie) chcą pokazać jedność z Papieżem. Ważne religijne miejsca odwiedzają tłumy. A może by tak co roczne odwiedziny Wadowic?
Chociaż mieszkam w Częstochowie i jest to miejsce szczególne (także dla Paieża), to myśle, że ważniejsze jest miejsce urodzin Papieża bo jak on sam powiedział - tam się wszystko zaczęło. Wszyscy teraz znają dokładną datę śmierci Papieża łącznie z dokładną godziną. A możeby pomyśleć trochę pozytywniej? Ten człowiek zrobił w życiu chyba więcej niż sam planował. Papież zmarł - to bardzo przygnębiająca chwila ale może w ogóle ucieszmy się tym, że taki człowiek się zdarzył. 18 maja minie 85 lat jak ten człowiek przyszedł na świat, wtedy nikt nie wiedział jak się rozwinie i czego dokona. Teraz wiemy znając fakty, że dostarczył nam więcej radości niż ktokolwiek inny - może więc zorganizujmy w ten właśnie dzień taki prawdziwy "marsz jedności" (nie jednorazowy a coroczny - do Wadowic). Nie wiem niestety o której godzinie urodził się Papież bo to ciężko ustalić ale może będzie to "szczęśliwa" godzina wypadająca w ciągu dnia, gdzie rowerzyści mogliby właśnie tego dnia przybyć z różnych rejonów Polski pod dom Papieża (tym w którym się urodził - i nawet jeśli się to okaże możliwe być o tej właśnie godzinie narodzin w tym wyjątkowym miejscu. Mówi się, że wszystkie drogi prowadzą do Rzymu. Może pojedźmy do źródeł - tam gdzie te drogi się zaczynają.....
P.S.
W niedziele, tj dzień po śmierci Papieża postanowiłem pojechać na rowerku z Częstochowy do Wadowic. Mnie od Wadowic dzieli 140 km. Trasa wiodła przez wyżyne Krakowsko-Częstochowską i musze powiedzieć, że jak na początek sezonu rowerowego łatwa nie była ale chciałem też, żeby kosztowała trochę trudu.Ogólnie wszystko bardzo fajnie się udało ale nie chce już odwiedzać Wadowic w takich minorowych nastrojach.....
Pozdrawiam Gadget
Marcin
trzeba laczyc jakos rowerowa brac!
Pozdrawiam-kolega Marcina "Gadgeta" -Karol
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu Tlen    
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7031 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Sob 09 Kwi 05, 14:15:34     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no bardzo miłe... my też coś planowaliśmy do Wadowic... temat w "Częstochowska Masa"

jak coś to piszę sie na 18 maja :]


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Reklama
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7007 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Nie 10 Kwi 05, 1:14:59     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobry pomysł Surprisedk: ja 16 maja mam ostatnią maturę więc jestem już wolny Very Happy


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
fr33 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7005 (99%)
Postów: 933
Wiek: 42

Częstochowa

Post Nie 10 Kwi 05, 10:04:48     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czyli jak pogoda bedzie to jedzyemy 16-ego maja.. trenowac chlopaki bo kawal drogi jest // wyjazd okolo 6 rano Razz ... (jak nie wczesniej)


Jurajski Klub Alfa Romeo
www.jkar.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7007 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Nie 10 Kwi 05, 10:09:15     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale co jedziemy i wracamy na rowerach Question nie korzystamy z transportu zbiorowego :]


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
fr33 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7005 (99%)
Postów: 933
Wiek: 42

Częstochowa

Post Nie 10 Kwi 05, 10:15:42     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szczepan napisał:
nie korzystamy z transportu zbiorowego :]


ja to bym pokonal cala trase na rowerach.. ewentualnie w drodze powrotnej wsiadl w krakowie do pociagu ...

tak mysle zeby troche rozreklamowac ten wypad Smile .. w wiekszej grupie sie lepiej jedzie Smile .. tak z 10osob.. mocnych osob bo wypad latwy nie bedzie..


Jurajski Klub Alfa Romeo
www.jkar.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7007 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Nie 10 Kwi 05, 10:23:33     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale ten wypad trzeba by porządnie zaplanować :] i wcześniej pojęździć ze sobą żeby poznać swoje tempo


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
fr33 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7005 (99%)
Postów: 933
Wiek: 42

Częstochowa

Post Nie 10 Kwi 05, 10:27:50     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dokladnie... trzeba ostro zaczac nad tym myslec.. rozplanowac trase na mapie (moge sie tym zajac), pojezdzic ze soba i rozreklamowac troche to moze pojedzie wiecej osob Smile ..

wbrew pozorom czasu jest malo ...


Jurajski Klub Alfa Romeo
www.jkar.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
chromo



Status: Offline
Dni: 7041 (100%)
Postów: 22

cz-wa RAKÓW

Post Nie 10 Kwi 05, 13:10:49     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jade z wami :hyhy: ale trenowac to trzeba zaczac od zaraz bo to nie jest blisko. i mysle ze mozna by pojechac nie 16 czy 18 ale w weekend. i mozna by jeszcze sie dogadac czy nie zrobic z tego wypadu na 2 dni. w maju powinno byc cieplo i zawsze mozna spac pod chmurka przy ognisku.(zreszta jakim spaniu Smile ) ale najwazniejsze jest to zeby jechalo sporo osob.


<<<bike trial>>>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7007 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Nie 10 Kwi 05, 13:16:14     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dobry pomysł jak byśmy jechali w wiele osób to nie był by strzach spać na dworze Very Happy a noce w maju są dość ciepłe więc problemu chyba nie będzie Very Happy


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
fr33 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7005 (99%)
Postów: 933
Wiek: 42

Częstochowa

Post Nie 10 Kwi 05, 13:55:20     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a moze jakies pokoje sobie zarezerwujemy? .. to jest jakies 25zl za nocke ... bedzie bezpieczniej, cieplej (w nocy moze byc zimno) .. po przejechaniu odleglosci okolo 180km (trasa jest 116 ale przeciez nie pojedziemy trasa:P) chcialbym sie polozyc w czyms wygodnym zeby na nastepny dzien wrocic do domu..


Jurajski Klub Alfa Romeo
www.jkar.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7071 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Nie 10 Kwi 05, 14:26:13     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kurcze... pojechałbym, ale nie wiem czy dam radę... jeszcze problemy ze sprzętem dochodzą... :/

Aż wam zazdroszczę Smile


Tak, jeszcze żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7007 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Nie 10 Kwi 05, 14:54:26     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja też nie wiem czy dam radę ale chciałbym się sprawdzić Exclamation a co do pokojów to też jest dobry pomysł bo można schować rowerki i byś spokojnym :]


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
fr33 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7005 (99%)
Postów: 933
Wiek: 42

Częstochowa

Post Nie 10 Kwi 05, 23:16:59     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szczepan napisał:
... można schować rowerki i byś spokojnym :]


dokladnie Smile ..

Speedy - dasz rade... skladaj rower i trenuj Very Happy ..


Jurajski Klub Alfa Romeo
www.jkar.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6979 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Pon 11 Kwi 05, 7:15:23     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chociaż to jeszcze wcześnie na deklarację to się łapię na ten wyjazd, koniecznie z porządnym noclegiem. Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7071 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Pon 11 Kwi 05, 17:00:30     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

fr33 napisał:
Speedy - dasz rade... skladaj rower i trenuj Very Happy ..


Musze masę części powymieniać :/

Najważniejsze do wymiany:
- support
- korbowód
- opony
- stery (czyli cale widełki :] )
- siodełko

A wszystko kosztuje... ostatnio wymienilem tynie kolo i wolnobieg... ale to nadal za mało :/


Tak, jeszcze żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7007 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Pon 11 Kwi 05, 21:53:21     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po co całe widełki Question masz gwint zjechany Confused:

Ja muszę tylko wkład supportu sobie zapodać :]


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6979 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Pon 25 Kwi 05, 9:21:15     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moi drodzy 18 maj już niedługo myślę że trzeba by zacząc poważne deklaracje, zrobić plan wyjazdu,trasę itd. czyli troszkę się zorganizować.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7007 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Pon 25 Kwi 05, 9:28:20     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam fajną mapę samochodową więc zobaczę jaką proponuje drogę i zamieszczę


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
fr33 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7005 (99%)
Postów: 933
Wiek: 42

Częstochowa

Post Pon 25 Kwi 05, 9:30:37     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

taka mapa proponuje pewnie jazde trasa samochodowa a jak wiadomo nam tam jechac nie wolno ...

wybierz trase przez myszkow ...


Jurajski Klub Alfa Romeo
www.jkar.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7007 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Pon 25 Kwi 05, 17:26:11     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tam są właśnie różne możliwości wyboru i nie trzeba jechać trasą


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7070 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Wto 26 Kwi 05, 0:13:01     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak będzie coś blizej wiadome to pisać, bo mało czasu, a żeby każdy się moł przygotować indywidualnie jak i zespołowo Smile, co potrzebne itd...



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6979 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Wto 26 Kwi 05, 7:23:43     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze, sądzę że trzeba się przygotowac na ok 8 godzin jazdy w terenie.
Po drugie napewno trzeba wcześnie wstać bo start ok 5 żeby zajechać na jakąś sensowną godzinę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6979 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Wto 26 Kwi 05, 9:30:08     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po trzecie ustalmy: czy jeden dzień czy dwa i termin: czy sobota i niedziela czy faktycznie ten 18 (jak dwa dni to 17-18 lub 18-19). Proponuję zrobić ankietę:
1 - 2 dni a potem czy 14-15 czy 17-18 maj. Liczę na szybkie głosowanie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7007 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Wto 26 Kwi 05, 10:06:03     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

14-15 ja odpadam bo 16 to mam jeszcze maturę z geografii, w maju mam jeszcze maraton i nie wiem kiedy a boję się że koło 18


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Propozycje tras rowerowych Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy