wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Imprezy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Rowerem dla domu dziecka.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lampre888 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4727 (67%)
Postów: 2

Kłobuck

Post Sro 11 Maj 11, 19:27:34     Rowerem dla domu dziecka. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie.

Chcę zorganizować/organizuję akcję charytatywną. Obecnie jestem na etapie załatwiania papierkowych spraw/planowania. Akcja ma na celu pomoc finansową dla Domu Dziecka w Kłobucku. Istotą akcji jest przejazd rowerowy ulicami Kłobucka, wstępem jednak na "imprezę" jest dowolny datek złożony do tzw. puszki. Jestem ciekaw czy obecni tutaj forumowicze są taką akcją zainteresowani. Będę informował o postępach działań związanych z formalną stroną imprezy. Wstępna data to 5.06.2011.

Pozdrawiam
Damian
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Sarqu Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4756 (67%)
Postów: 80
Wiek: 27

Częstochowa-Brzeziny Kolonia

Post Sro 11 Maj 11, 20:26:00     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czemu by nie jechać ;].Przejadę się tam ;]


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Reklama
pbm Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5777 (82%)
Postów: 235
Wiek: 36

Częstochowa - Tysiąclecie

Post Sro 11 Maj 11, 20:32:21     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja oczywiście popieram zarówno działania charytatywne jak i rowerowe, ale nie będzie lekko - w Kłobucku jest ~14 tysięcy mieszkańców - Częstochowa to 240 tysięcy. Na Masie w Częstochowie bywa około 150-250 rowerzystów (może my reklamę mamy za słabą?). Przy mniejszej liczbie ludności nie będzie łatwo przekonać ludzi aby przybyli - konieczne są działania marketingowe - prasa (jest coś w Kłobucku?), plakaty (kosztują!), chyba nic więcej nie wymyślisz... Na ostatniej Masie około połowa uczestników zakupiła szprychówkę (były po 2 pln) - nie stanowi to jakiejś zabójczej kasy - duża część już się rozeszła aby pokryć koszty samych szprychówek oraz plakatów na tą właśnie Masę...

Nie wiem ile planowałbyś zebrać, aby było to jakieś wsparcie dla Domu Dziecka, ale zebrać jakąś konkretniejszą kwotę nie będzie łatwo...

Mimo wszystko masz moje poparcie i jeśli nie będę na jakimś wyjeździe to pewnie się pojawię i coś do puszki wrzucę... Jeśli masz jakieś pytania co do kwestii formalno - organizacyjnych to pisz...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
jurczyk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6409 (91%)
Postów: 1207

Częstochowa Śródmieście

Post Sro 11 Maj 11, 21:42:04     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Domy Dziecka powinny ulec likwidacji ! Tylko rodzinne domy dziecka...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
lampre888 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4727 (67%)
Postów: 2

Kłobuck

Post Pon 16 Maj 11, 11:02:26     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przepraszam serdecznie wszystkich zainteresowanych akcją - dziś dowiedziałem się, iż jako osoba fizyczna nie mogę zorganizować takiej akcji charytatywnej. Raz jeszcze wszystkich przepraszam, lecz także dziękuję za zainteresowanie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Imprezy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy