wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Hyde-Park

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Opaski Power Balance? Idź do strony 1, 2  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
uwee



Status: Offline
Dni: 4819 (68%)
Postów: 3


Post Wto 18 Sty 11, 2:23:02     Opaski Power Balance? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zwróciliscie uwage na gadzety na rekach niektórych kolarzy, przede wszystkim uczestnikow Tour de France?
Z tego co wyczytałam ponad 30% kolarzy posiadało na reku opaske power balance wypowiadajac sie o niej pozytywnie, zreszta jak pozostali sportowcy ktorzy uwazaja ze naprawde działa.... co o tym myslicie? Spotkaliscie sie gdzieś z tym wczesniej, a moze testowaliscie na sobie? Smile

http://www.powerbala...es/powecopy.jpg dodaje link ktory udalo mi sie znalezc z oznaczona opaska

Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Wto 18 Sty 11, 8:26:47     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Twój link nie działa. Link do strony z omawianym gadżetem: http://www.powerbalancepolska.pl/

A co ja o tym myślę? Efekt placebo i jego wpływ na możliwości organizmu został odkryty już bardzo dawno temu Very Happy Jak wierzysz, że coś Ci pomaga to będziesz się czuł tak jakby pomagało - bo tego chcesz. A te gadżety z pewnością pomagają Wink - wszakże kosztują jedynie... od 159 do 359 zł Very Happy


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Reklama
uwee



Status: Offline
Dni: 4819 (68%)
Postów: 3


Post Wto 18 Sty 11, 14:08:59     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o dzieki za strone Smile troszke ja przewertowalam... i w sumie sam fakt ilu znanych i cenionych sportowcow jednak nosi opaski na nadgarstkach a z tego co wynika ze strony i innych artykulow nie maja za to placone tylkko nosza z wlasnej woli...
Dzięki Twojemy linkowi udalo mi sie trafic na informacje ze opaski power balance mozna testowac w sportowych sklepach, a jak sie kupi i po 30 dniach bedzie sie niezadowolonym to mozna ja oddac i bez zadnych pytan jest zwrot kasy.. w sumie takie przekonywujace, co nie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Sebiq Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5936 (84%)
Postów: 690

Częstochowa - Ostatni Groszek

Post Wto 18 Sty 11, 19:46:02     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

uwee napisał:
[...] i w sumie sam fakt ilu znanych i cenionych sportowcow jednak nosi opaski na nadgarstkach a z tego co wynika ze strony i innych artykulow nie maja za to placone tylkko nosza z wlasnej woli...

A tego się nie dowiemy, jak jest naprawdę...

Widzę, że opaski nie są drogie, a jakie naszyjniki ładne! Obstawiam, że na letnich Masach Krytycznych będzie przegląd mody "gadżetowej". Smile

+5 do lansu... (nie mylić z Lance'em A.)


"Każdy, kto wykaże zdecydowaną inicjatywę,
może wyrwać się z kieratu codzienności."
Andrzej Zawada, himalaista (1928-2000)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Wto 18 Sty 11, 20:47:44     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sebiq napisał:
opaski nie są drogie

Niedrogie? 159 zł? Shocked


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Sebiq Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5936 (84%)
Postów: 690

Częstochowa - Ostatni Groszek

Post Wto 18 Sty 11, 21:02:43     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

arektacana napisał:
Sebiq napisał:
opaski nie są drogie

Niedrogie? 159 zł? Shocked

To było ironiczne stwierdzenie z mojej strony...

Za kilka złotych można kupić plecione, bardziej kolorowe opaski na nadgarstek czy cokolwiek, dziewczyny sprzedają takie na Rynku w Krakowie. Ewentualnie żona, czy dziecko też mają zdolności, a może kumpel w więzieniu nie ma co robić... Mogą tylko nie mieć takiej mocy rażenia jak te Power'y... Very Happy


"Każdy, kto wykaże zdecydowaną inicjatywę,
może wyrwać się z kieratu codzienności."
Andrzej Zawada, himalaista (1928-2000)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
skate_style Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5136 (73%)
Postów: 156
Wiek: 32


Post Sro 19 Sty 11, 12:29:48     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://allegro.pl/opaska-energetyczna-power-balance-zolta-s-i1381845496.html

A to niespodzianka Laughing Podróbka czy nie, efekt placebo działać będzie w ten sam sposób o ile ktoś w to uwierzy. Już teraz za jedyne 24,99zł... Taka okazja się nie powtórzy ! Very Happy haha
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Sebiq Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5936 (84%)
Postów: 690

Częstochowa - Ostatni Groszek

Post Sro 19 Sty 11, 17:16:48     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To chyba była podróbka, bo aukcję usunięto...

Ale, żeby nie było, że tylko się naśmiewamy z Power-Opaski, proponuję zastanowić się nad taką wersją: http://allegro.pl/opaska-odblaskowa-samozaciskowa-dla-rowerzystow-i1406761649.html Odblaskowa, tańsza niż barszcz, i jeśli nie dla siebie, to może dla dzieciaków, swoich czy w rodzinie. Nie jest "profi", ale dupę może uratować (mam na myśli batmanów).


"Każdy, kto wykaże zdecydowaną inicjatywę,
może wyrwać się z kieratu codzienności."
Andrzej Zawada, himalaista (1928-2000)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
FELIKS Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4816 (68%)
Postów: 1


Post Czw 20 Sty 11, 20:10:54     Power Oszustwo Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja tylko dodam dwa linki, które mówią wszystko o tym że te opaski nie są warte więcej niż kawałek silkonu - sam Power Balannce w Australii przyznał że nie mają żadnych badań potwierdzających działanie, na które się powołują i reklamują. Poczytajcie sami - linki są co prawda po angielsku ale można wrzucić do google tłumacz;
http://www.sys-con.com/node/1669598
http://www.arnnet.com.au/article/372089/power_balance_slammed_by_accc_misleading_wristbands/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
uwee



Status: Offline
Dni: 4819 (68%)
Postów: 3


Post Sob 22 Sty 11, 19:12:52     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niby tak, ale sama firma podkreśla na stronie, ze nie ma obecnie żadnych dowodów naukowych jeśli chodzi o działanie opaski, a że wierzy w ich działanie to zezwala na przetestowanie jej w ciągu 30 dni.. dlatego uważam ze to nie głupie, jeśli ktoś ma okazje spróbować ocenić a później podzielić sie z nami swoimi doświadczeniami Very Happy
ponoć w Polsce można przetestować opaski w jakiś wybranych sklepach i jeśli będzie gdzieś to blisko.. to sie chyba skusze by moc przekonać sie na własnej skórze czy testy wyjdą tak samo jak na tym filmiku!!
http://vimeo.com/15679507
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Vieri Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5354 (76%)
Postów: 131
Wiek: 33

Częstochowa - Wyczerpy

Post Czw 27 Sty 11, 17:25:03     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ludzie ja rozumiem, że sezon ogórkowy ale wali wam w dekle zaciekle Very Happy

To jest metoda typu "za każdego idiotę, mamy 50$". Oczywiście nie powiemy ci, że jesteś idiotą bo wtedy nam nie zapłacisz za badziewny strzępek gumy Laughing Wchodzisz? Naładujemy Cię energią jak Harry z Tybetu Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Czw 27 Sty 11, 19:45:26     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak w kwestii precyzji: chyba nie ma tak dużo tych "Wam" skoro wszyscy oprócz uwee raczej podeszli do kwestii dość sceptycznie...


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Sebiq Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5936 (84%)
Postów: 690

Częstochowa - Ostatni Groszek

Post Sob 29 Sty 11, 16:36:11     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Vieri napisał:
Ludzie ja rozumiem, że sezon ogórkowy ale wali wam w dekle zaciekle

A ty uważasz, że nas oświecasz? Czy tylko chcesz tych ogórków dosadzić? Confused


"Każdy, kto wykaże zdecydowaną inicjatywę,
może wyrwać się z kieratu codzienności."
Andrzej Zawada, himalaista (1928-2000)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6961 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Pon 07 Lut 11, 14:33:08     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja bym podszedł naukowo: pytanie jest takie, czy ilość energii jaką przekazuje mi opaska zrównoważy energię jaką wydatkuje na jej wożenie ? Wink


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
wizar13



Status: Offline
Dni: 4799 (68%)
Postów: 3


Post Czw 10 Lut 11, 21:19:08     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

efekt wozenia. zawsze mozna sobie pomyslec ze dzwigamy ciezar i na jakiejs probie czy zawodach zdejmujemy i jestesmy lzejsi, przez co wygrywamy i ze soba i z kolegami, aha warto tez oproznic brzuszek wtedy efekt bedzie jeszcze lepszy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Rzecznik Power Balance Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4790 (68%)
Postów: 3


Post Wto 15 Lut 11, 15:48:21     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,

Z chęcia odpowiem na wszystkie Wasze pytania i watpliwości co do marki PowerBalance.

Power Balance to marka z zupełnie nowej kategorii produktowej Performance Technology, pierwotnie przeznaczona dla profesjonalnych zawodników i pomagająca im uaktywnić oraz optymalnie wykorzystać swoje naturalne zasoby energii.
Na grupę produktów składają się silikonowe i neopranowe opaski na przeguby dłoni oraz naszyjniki. Zawierają one 2 zaprogramowane dyski z hologramami z tzw. Mylaru.
Efektem używania opaski Power Balance jest zdecydowana poprawa balansu ciała, jego siły i elastyczności.
Power Balance to marka o amerykańskim rodowodzie, działająca globalnie .
Zaskakujące efekty działania spowodowały, że opaski Power Balance błyskawicznie stały się bardzo popularne wśród aktywnych sportowców – używają ich min. Cristiano Ronaldo, David Beckham, Shaquille O’Neal.
W samej tylko Formule 1 Rubens Barrichello, Mark Webber i nasz rodak Robert Kubica. Różnokolorowe wersje opasek miało na swoich nadgarstkach min. 35% kolarzy biorących udział w tegorocznym Tour de France i zwycięska drużyna piłkarska Hiszpanii.
Podkreslam ze sportowcy nie maja placone za noszenie opasek. A można na nich trafic w każdej dziedzinie sportu.
Przekonajcie sie sami http://www.powerbalancepolska.pl/store-locator znajdziecie sklepy gdzie mozna testowac opaski, i sprawdzcie na wlasnej skorze, czy na Was to dziala.

pozdrawiam

Tomek
Rzecznik PowerBalance
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Rzecznik Power Balance Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4790 (68%)
Postów: 3


Post Czw 17 Lut 11, 12:39:47     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wrzucam jeszcze filmik z testem opasek PowerBalance ktory mozecie przeprowadzic sami z kolega, i w ten sposob sprawdzic jak dzialaja.

http://www.youtube.com/watch?v=Py-B1ZTsK8A&feature=player_embedded

pozdrawiam

Tomek

Rzecznik Powerbalance
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
MK Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6526 (93%)
Postów: 178
Wiek: 33

Częstochowa - Raków

Post Czw 17 Lut 11, 13:18:54     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Heh, szkoda, że już po sesji, bo kupiłbym sobie coś takiego na głowę, do egzaminów jak znalazł Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
STi Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6860 (97%)
Postów: 606
Wiek: 43


Post Czw 17 Lut 11, 15:46:29     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Być może te cudowne opaski się sprawdzają. Życzę powodzenia tym którzy ich używają. Jednak moim zdaniem wszystko kryje się w ludzkim umyśle, jeśli w coś bardzo wierzysz to się uda Exclamation Na tym (moim zdaniem - nikt się nie musi z nim zgadzać) polega cała magia opasek. Jeśli komuś pomagają to super, ja z natury nie wierzę w wiele rzeczy. Wszystko zależy od nastawienia - jak myślisz że opaska Ci pomoże to tak będzie. Mnie nie pomoże, ale życzę szczęścia wszystkim kupującym Wink


"Jeżeli zamkniesz prawdę, pogrzebiesz ją głęboko, ona rozkwitnie, osiągnie potężną moc, która w momencie eksplozji zniszczy wszystko, co stanie na jej drodze."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Mr. Dry Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6138 (87%)
Postów: 875
Wiek: 45

Częstochowa

Post Pią 18 Lut 11, 12:35:04     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

PowerBalance to firma z USA. USA to Ameryka, w Ameryce żyją Indianie. Kiedyś Indianie nosili na szyi "leki" - taka mieszanina talizmanu i siłowego wsparcia. Teraz są opaski. Proponuję sięgnąć do słowiańskich korzeni i kupić sobie coś ze swastyką, lub jak kto woli medalik spod Jasnej Góry. Taniej i działa równie rewelacyjnie.


Nieważne gdzie jest pies pogrzebany, jeśli masz siłę kopać znajdziesz zwłoki...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Lukas Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6905 (98%)
Postów: 1114
Wiek: 38

Częstochowa [Tysiąclecie]

Post Pią 18 Lut 11, 18:40:30     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

U nas, w Polsce, każdemu odpowiedni balans ciała, jego siłę i elastyczność zapewnia piersiówka zwana także małpką.


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Rzecznik Power Balance Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4790 (68%)
Postów: 3


Post Sob 19 Lut 11, 0:44:03     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

STi napisał:
Być może te cudowne opaski się sprawdzają. Życzę powodzenia tym którzy ich używają. Jednak moim zdaniem wszystko kryje się w ludzkim umyśle, jeśli w coś bardzo wierzysz to się uda Exclamation Na tym (moim zdaniem - nikt się nie musi z nim zgadzać) polega cała magia opasek. Jeśli komuś pomagają to super, ja z natury nie wierzę w wiele rzeczy. Wszystko zależy od nastawienia - jak myślisz że opaska Ci pomoże to tak będzie. Mnie nie pomoże, ale życzę szczęścia wszystkim kupującym Wink


O widzisz, i z takim podejsciem jak zrobisz sobie testy i wyjdzie Cie ze dzialaja Smile? Niczym sie nie ryzykuje, a mieszkajac lub bywajac w wiekszych miastach w Polsce, mozna poswiecic pare chwil by zaznajomic sie z PowerBalance

Tomek

Rzecznik PowerBalance
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
kamil123



Status: Offline
Dni: 4526 (64%)
Postów: 1


Post Nie 06 Lis 11, 22:48:07     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Takie rzeczy działają jak się wierzy w to, ze mogą pomóc. Ja od jakiegoś czasu nosze zegarek Freak Color z jonami ujemnymi. Czuję się dużo lepiej, mam więcej energii. Kupiłem, bo wydaje mi się bardziej przydatny od opaski Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
marsman Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5864 (83%)
Postów: 732


Post Pon 07 Lis 11, 11:52:26     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja wole ODE Cold Steela. nie wiem jakie jony wytwarza ale jak ją dotykam po naostrzeniu to działa na mnie kojąco Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
konarider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5061 (72%)
Postów: 112
Wiek: 42

Częstochowa - Lisiniec

Post Pią 13 Sty 12, 22:32:13     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lepiej wesprzeć fundacje Lanca i kupić z livestronga opaski (nie z allegro) a nie magnetyczne chińskie kolorowe coś które i tak nie działają.


Pozdrawiam
Jacek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Hyde-Park Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy