wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Co warto kupić?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
[plecak] - Plecaki rowerowe Idź do strony 1, 2  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6960 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Pon 04 Kwi 05, 15:02:13     [plecak] - Plecaki rowerowe Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak widac sezon rozkwita to i jazd coraz więcej. Czy macie jakieś dobre plecaki rowerowe które można polecić w przystępnej cenie? Ja na razie mam zwykły i niestety plecki sie pocą Sad . Po przejrzeniu ofert w necie ceny od 100 zł. Nie ma nic tańszego godnego polecenia?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7012 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Pon 04 Kwi 05, 15:10:57     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

każdemu od plecaka pocą się plecy - jednemu mniej, drugiemu bardziej...
dobry plecak na rower to 90/100 w zwyż... polecam coś z Kellys'a, nawet fajne, tylko ceny właśnie zaczynające się od tego przedziału...

niech się Wizar wypowie bo on ma plecaczek Kellysika... Very Happy


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Reklama
Wooyek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6942 (98%)
Postów: 52
Wiek: 38

Katowice

Post Pon 04 Kwi 05, 16:04:33     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak chcesz sie zmiescic w 100zl, to generalnie Kelly's albo Author. Ale przede wszystkim napisz, co to ma byc za plecak, bo plecak plecakowi nierowny!

Jesli masz na mysli taki stricte-rowerowy mini plecaczek o pojemnosci do 10l, to Ci nic konkretnego nie doradze, bo nigdy im sie bardziej nie przygladalem.

Jesli chcesz cos wiekszego (~30l), to za ok. 90zl juz mozesz cos kupic (wyzej wymienionych firm). Ja mam Authora za taka kwote i nie narzekam - plecy oczywiscie sie poca, ale system nosny jest dosyc wygodny no i funkcjonalnosc nieporownywalna z konkurencja - masa przydatnych wewnetrznych i zewnetrznych kieszonek, w tym kieszen na camelback i bidon/butelke (wewnatrz). Co do pocenia, to nie ma plecaka, pod ktorym by sie nie pocily. Moja dziewczyna ma rowerowego Jacka Wolfskina za prawie 4 stowy i poca sie dokladnie tak samo. Na pewno lepsze pod tym wzgledem beda systemy nosne, w ktorych z plecami styka sie tylko siatka, do ktorej przyczepione sa wygiete w luk "plecy" plecaka, tak, ze miedzy nimi, a Twoimi plecami jest kilka centymetrow powietrza. Ale calkowicie pocenia to nie eliminuje, a znacznie ogranicza funkcjonalnosc plecaka - wygiete "plecy" mocno ograniczaja przestrzen komory, no i jak wlozysz np. teczke A4, to sie cala pognie...

Plecaka dla siebie szukalem bardzo dlugo. Wymagalem wygody, funkcjonalnosci i standardowej pojemnosci, bo plecak mial byc uzywany jako szkolny. Kasa stanowila element drugorzedny, bo zalezalo mi na rozsadnej inwestycji (brzmi dumnie) - a mimo to kupilem prawie najtanszy tego typu plecak na rynku, co o czyms swiadczy :)

A wady tego Authora? Podobno szybko przemaka. Ja nie mialem z tym na razie problemow (to znaczy przemokl, ale lekko, bo zawartosci nic sie nie stalo), ale w razie czego mozna kupic oryginalna pelerynke za 20zl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Pon 04 Kwi 05, 16:40:52     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja też się przymierzam i myślę tak nad Nike albo Starterem Very Happy bo mój qmpel leci do stanów i coś ma mi zaproponowaćVery Happy


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
fr33 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6986 (99%)
Postów: 933
Wiek: 42

Częstochowa

Post Pon 04 Kwi 05, 17:53:24     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja mam najzwyklejszy plecak z reala za 19.90 Very Happy .. jak ide na rower to wyciagam zeszyty i wkladam to co trzeba i jade Smile .. jeszcze mnie nie zawiodl Smile .. ma duzo prezegrodek i kieszeni.. nie jest duzy.. same plusy Smile ..


Jurajski Klub Alfa Romeo
www.jkar.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Pon 04 Kwi 05, 18:53:22     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No bo jeśli nie ma się plecaka typowo rowerowego z miejscem na bukłak itd. To naprawdę nie ma znaczenia co to jest za plecak, a to czy jest "zwykły" czy firmowy


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7053 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Pon 04 Kwi 05, 20:10:30     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

powiem tak plecy sie pociły pocą i pocić będą pozostaje tylko spraw aprzegrzewania tej części ciała ponieważ na zwyklym plecaku czujemy sie jak w saunie,,, natomiast w plecaczku z systemami nie mamy takiego uczucia i tu można zaaliczyc to jako plus


rzeczywiscie mam kellysa jest to brat bliźniak authora pod względem funkcjonalnośći jednak z perspektywy czasu moge powiedziec ze warto wydac tę stówkę (ba nawet chyba nieco powyzej) nie duzy, pojemny, nieprzemaka chyba ze w jeziorze, łatwo sie czysci, kieszeń na buklak, chwyt na rurkę, gumy do kasku, kilka troków, nie spada z pleców, ja ładuje do niego bukłak i smiga ok... nie zauważyłem jakichś większych minusów poza ceną...


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Pon 04 Kwi 05, 20:13:37     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to jest duży plus typowych plecaków rowerowych, są one dostosowane do Naszych potrzeb


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6960 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Wto 05 Kwi 05, 7:14:33     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak sądziłem, ostatnio ogladałem właśnie plecaczek Kellysa ok 25l i nawet mi się spodobał cena 90 parę zł w Go Sport ale nie chciałem kupić kichy. Teraz chyba go zakupię. Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Wto 05 Kwi 05, 7:33:57     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

I nie powinieneś być niezadowolony Very Happy Kelly's to dobra firma, ale nie wiem czy jak się przejdziesz po rowerowych to taniej nie znajdziesz bo w Go-Sport lubi być drogo czasami


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7051 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Wto 05 Kwi 05, 12:33:38     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mi też plecaki Kellys'a się podobają.
W sumie są dwa modele KB-210 i KB-211 i różnica w cenie katalogowej jest jedyne 10 pln, a różnią się chyba tylko tym, że ten droższy ma więcej kolorów Smile a są wierną kopią jak napisał Wizar, Authora (Dynamic Question)
Bardzo praktyczny model jeden i drugi, a 10 L + miejsce na camelback to już jest wystarczający argument by go sobie nabyć.
No i prawdopodobnie mają te kanały wentylacyjne na plecach, czy nie Question



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7012 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Wto 05 Kwi 05, 12:37:34     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

MonteRochee napisał:
No i prawdopodobnie mają te kanały wentylacyjne na plecach, czy nie Question


ano chyba mają...

jak by ktoś nie wiedział... KB 210 i 211 w czerni :P





Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7051 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Wto 05 Kwi 05, 12:41:27     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o właśnie dobrze, że wrzuciłęś foty bo nie mogłem znaleźć na szybko Smile otóż to...
za to ja znalałżem owego Authora




...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7012 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Wto 05 Kwi 05, 12:53:22     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ten Author rzeczywiście identyczny jak 210... właśnie 210 ma Wizar tylko niebiesko czarnego:



Very Happy


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7051 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Wto 05 Kwi 05, 12:56:59     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No identyczny ma własnie...tylko żeby siękiedyś nie wkurzył jak wszyscy będą mieć taki sam model jak on Laughing Laughing Laughing



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7012 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Wto 05 Kwi 05, 13:00:52     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

myślę że by to przyjął ze stoickim spokojem... on wbrew pozorom nie jest nerwowy Very Happy Cool


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
fr33 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6986 (99%)
Postów: 933
Wiek: 42

Częstochowa

Post Wto 05 Kwi 05, 15:29:11     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to chyba dobrze bedzie sie czul ze swiadomoscia ze ma tak dobry model plecaka ze kazdy go ma Razz ...


Jurajski Klub Alfa Romeo
www.jkar.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7051 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Wto 05 Kwi 05, 17:14:44     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tzw. Masowo-Forumowy plecak Kellysa Laughing



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7053 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Wto 05 Kwi 05, 20:31:01     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to zapodaje ogloszenie sprzedam plecak kellys w bardzo dobrym stanie - pozbywam sie go PONIEWAŻ KURNA WSZYSCY GO MAJĄ....


ŻARTOWAŁĘM... naprawde polecam kanały wentylacyjne rzeczywiscie ma - plecy sie pocą ale jexdxi sie spoko nawet w duzym upale...

i nie mam nic przeciwko przeciez kazdy wie co jemu sie podoba...


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Sro 06 Kwi 05, 8:22:22     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja będę miał inny Very Happy Jeszcze nie wiem jaki, ale powinien być unikalny Very Happy Szkoda tylko, że dopiro w październiku Neutral


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7012 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Sro 06 Kwi 05, 14:06:45     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szczepan napisał:
Szkoda tylko, że dopiro w październiku Neutral


to juz praktycznie po sezonie letnim... to na rower założysz go dopiero na wiosnę Razz


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Czw 07 Kwi 05, 11:59:17     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No tak ale lepiej późno niż wcale Very Happy A póki co mam plecak na rower Very Happy tylko trochę duży Neutral


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6876 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Pon 18 Lip 05, 13:50:22     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

....a ja ostatnio zakupiłem plecaczek authora model TURBO I, maluczki 10l,ale jestem z niego "wery-gut" zadowolony....bo od niepamietnych czasów śmigałem do pracy z 60l-to był kosmos i totalna pomyłka,a teraz nawet nie myślę że coś po pleckach mi się szwęda Laughing Laughing


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7051 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Pon 18 Lip 05, 23:16:27     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

...a ja mam ten plecaczek Author Dynamic http://www.bikeonline.pl/product_info.php?cPath=6_25&products_id=1242
i go testuje Cool Very Happy



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6960 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Pią 06 Sty 06, 12:09:53     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chciałem powrócić do tematu. Obecnie mam dwa dwa typy
KELLY'S-a KB211-L (15 litrów) lub Author Turbo II ( 10 litrów). Jakoś nie mam wyobraźni przestrzennej więc zastanawiam się jak z pakownością tych dwóch plecaków, wprawdzie na większość wycieczek napewno starczy te 10 litrów ale zastanawiam się czy jeśli już trzeba by jechać na wypad z noclegiem to czy te 5 litrów więcej w kellysie mnie uratuje. Jakieś sugestie?


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Co warto kupić? Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy