wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Częstochowska Masa Krytyczna

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
54 Masa Krytyczna - wyjaśnienie Idź do strony Poprzedni  1, 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gaber (usunięty)







Post Wto 07 Wrz 10, 15:43:53     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie jezdem fotogeniczny, ani medialny do tego katolik przeciętny Mr. Green , a może by tak "GozDD" spróbował wkońcu do młodzieży świat należy Wink
Powrót do góry
GozDD Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5121 (73%)
Postów: 159
Wiek: 30

Brzeziny Kolonia

Post Wto 07 Wrz 10, 16:19:08     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale panowie spokojnie, ja tylko powiedziałem, że popieram ten pomysł. Nie mówię, żeby koniecznie robić z tego aferę czy, że chcę "zeznawać" przed kamerą.

Wyraziłem swoją opinię, a niech poszkodowany robi jak sam uważa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Reklama
Gaber (usunięty)







Post Wto 07 Wrz 10, 17:04:54     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

arektacana napisał:
Przed najbliższą Masą spróbujemy coś nagłośnić w prasie i TV.

Nie to żebym się czepiał, ale również popieram i chwalę jak widać znakomity pomysł Arka, w końcu moderatorzy to ludzie odpowiedzialni i (prawie) nieomylni.
Takie sprawy lepiej pozostawić właściwym ludziom na właściwych stanowiskach Idea
Powrót do góry
Jacek Krawczyk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6026 (85%)
Postów: 33
Wiek: 41


Post Nie 19 Wrz 10, 16:15:19     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam odpowiedź na interpelację, którą składałem. Jest dość zbieżna z tym, co otrzymaliście wcześniej. Jest też motyw nt. mandatu na co zwróciłem MZDiT uwagę. Poniżej treść odpowiedzi:

"W odpowiedzi na Pana interpelację dotyczącą nieporozumienia przy organizacji "54 Masy Krytycznej" uprzejmie Pana informuję, że z wyjaśnień, które uzyskałem w Miejskim Zarządzie Dróg i Transportu wynika, iż brak opinii z ich strony dotyczącej przejazdu rowerzystów w dniu 27 sierpnia br. nie wynika ze złej woli .
W czasie, kiedy złożono wniosek o wydanie opinii trwała w MZDiT reorganizacja i związane z tym przeniesienie Wydziału Inżynierii Ruchu Drogowego i Strefy Parkingowej do innych pomieszczeń ( Wydział ten wydaje takie opinie ).
Dotychczasowa kilkuletnia współpraca świadczy o dobrej woli każdej ze stron i stanowi podstawę do wzajemnego zaufania.
Odnosząc się do kwestii ukarania mandatem organizatorów "Masy" informuję również, że jeżeli rowerzyści poruszają się po drogach publicznych zgodnie z obowiązującym prawem nie mają obowiązku uzyskania jakiegokolwiek zezwolenia. Natomiast każda z wydawanych dotychczas opinii podkreślała konieczność przestrzegania tego prawa, ponieważ Zarządy Dróg nie mają możliwości prawnych do wydawania zezwoleń na niestosowanie się do przepisów, znaków i sygnałów drogowych. Zawsze również informowano organizatorów o konieczności asystowania Policji podczas imprezy. Dlatego też sprawę ukarania mandatem należy wyjaśnić bezpośrednio z Policją.
Zarząd Dróg może natomiast wydać zezwolenie na wykorzystanie dróg w sposób szczególny. Wymaga to jednak od organizatorów złożenia stosownego wniosku na co najmniej 30 dni przed imprezą, uzyskania m.in. opinii Komendanta Wojewódzkiego Policji , przedstawienia zatwierdzonego projektu zmian organizacji ruchu oraz wprowadzenie go w terenie, o ile taka zmiana jest konieczna ( wymóg ten wynika z ustawy "Prawo o ruchu drogowym" art. 65 ).


Zastępca
Prezydenta Miasta Częstochowy
(-) Marcin Biernat"


Radny Miasta Częstochowy
www.jacekkrawczyk.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
pbm Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5756 (82%)
Postów: 235
Wiek: 36

Częstochowa - Tysiąclecie

Post Nie 19 Wrz 10, 17:57:03     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

@Jacek Krawczyk: Dzięki.. Ja im wierzę, tym bardziej, że sam trochę późno pismo złożyłem...

Na 55 pozwolenie już jest, zdobyte bez najmniejszego problemu z tego co mi wiadomo, więc mam nadzieję, że w kolejnym sezonie też już nie będzie problemów... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Częstochowska Masa Krytyczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy