wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Częstochowska Masa Krytyczna

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
54 Masa Krytyczna - wyjaśnienie Idź do strony 1, 2  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jurczyk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6409 (91%)
Postów: 1207

Częstochowa Śródmieście

Post Pią 03 Wrz 10, 12:51:38     54 Masa Krytyczna - wyjaśnienie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 12:35 03.09.2010 ----------

Organizator : Częstochowa 3,09,10
Adres ,telefon
Miejski Zarząd Dróg i Transportu w Częstochowie

W dniu 24 września 2010 /piątek/ odbędzie się Częstochowska Masa
Krytyczna . Rozpoczęcie imprezy na Pl. W. Biegańskiego o godzinie 18:00.
Trasa przejazdu : Pl. Biegańskiego, ul Nowowiejskiego, Sobieskiego, Wolności
II Al. NMP, plac Daszyńskiego, II Al. NMP , Kościuszki, Jasnogórska, Dąbrowskiego
III Al. NMP ,Nowowiejskiego, Waszyngtona, Śląska, plac Biegańskiego.
Impreza odbędzie się zgodnie z przepisami Ustawy Prawo o zgromadzeniach
Dz. U 1990 Nr 51 poz .297. Proszę o zapewnienie jadącym rowerzystom ochrony
Policji Dz .U. Nr 51 art. 11 p. 2 , Ustawa o Policji z 1990 r. Dz. U. Nr 30,poz. 179

Zał . Mapka z trasą przejazdu

======================================================

Organizator :
adres, telefon Częstochowa 3,09,2010



Komenda Miejska Policji w Częstochowie
Wydział Ruchu Drogowego



W dniu 24 września /piątek/ 2010 roku odbędzie się Częstochowska Masa
Krytyczna. Rozpoczęcie imprezy na Pl. W. Biegańskiego o godzinie 18:00.
Trasa przejazdu : Plac Biegańskiego ,ul Nowowiejskiego , Sobieskiego, Wolności
II Al NMP ,plac Daszyńskiego, II Al. NMP, Kościuszki, Jasnogórska, Dąbrowskiego,
III Al. NMP, Nowowiejskiego, Waszyngtona, Śląska, plac Biegańskiego. Przejazd
ulicami miasta rozpocznie się o 18:20.
Impreza odbędzie się zgodnie z przepisami Ustawy Prawo o zgromadzeniach
Dz. U. 1990 Nr 51 poz. 297.
Zał.mapka
Kopia pisma do MZDiT

---------- 12:51 ----------

Na Placu Biegańskiego zebrała się grupa rowerzystów aby wziąć udział w imprezie Masa Krytyczna. Organizator zgłosił pisemnie że impreza taka się odbędzie. Organ przyjmujący zgłoszenie nie zabronił zorganizowania imprezy. Ufni że tak jak w ubiegłych miesiącach przejedziemy w eskorcie Policji ustaloną trasą czekaliśmy na Policję .Policjanci odmówili eskortowania stwierdzając że MZDiT ich nie powiadomił.
Spokojni obywatele i obywatelki przejechaliśmy naszą trasę sami starając się nie naruszyć przepisów o ruchu drogowym. Przejazd odbył się bezpiecznie ,Policja nie interweniowała.
A było tak miło i sympatycznie przy organizacji poprzednich Mas... Więc czemu teraz taka przykra zmiana ? Sądzę że to czyjaś malutka złośliwość...
Podczas ostatniej wizyty w MZDiT wygarnęliśmy wszystko otwarcie i bardzo stanowczo !!! Nie było to miłe dla Pracowników MZDiC CD...--------------------------------------------------
Napisałem … Policja nie interweniowała. Tak ,w piątek nikt z jadących indywidualnie rowerzystów nie
został zatrzymany i ukarany mandatem . Ale wieczorem Organizator Masy otrzymał od Policji telefoniczne /!/ zaproszenie do odwiedzenia Komendy.
We wtorek został ukarany MANDATEM w wys. 500 zł ! Mandat przyjął.
Paweł jest studentem dla którego to duża suma. Tak w naszym mieście potraktowano młodego
człowieka ,który tyle trudu poświęcił organizacji Mas Krytycznych i walce o poprawę bezpieczeństwa rowerzystów!

Oczywiście nie jest ważne czy mandat 500 czy 5 zł… Ważne jest to że po raz kolejny Obywatele poczuli się obco w tym dobrym mieście.
Obco ? To chyba za słabe określenie !
Chyba Wiecie co musimy zrobić ! Przybywając bardzo licznie na wrześniową Masę zamanifestujmy naszą solidarność rowerzystów !!!

=========================================================
Impreza zaczyna się tradycyjnie o 18:00 a przejazd rozpocznie się o 18:20. Pamiętajcie o zgodnym z przepisami oświetleniu rowerów !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6971 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Pią 03 Wrz 10, 13:23:53     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

O sprawie wiedziałem wcześniej, ale nie pisałem do chwili podjęcia pewnych ustaleń:
Uważam, że źle się stało, że Paweł przyjął mandat mimo co najmniej kilku głosów starszych kolegów z większym doświadczeniem mówiących mu, że nie było podstaw do jego wystawienia. Nie wystawia się mandatu za czyn, którego ktoś nie popełnił. Masa została odwołana, przybyli na przejazd o tym poinformowani w związku z tym nie można być organizatorem czegoś czego nie ma, nie wystawia się mandatu dlatego że ktoś kogoś zobaczył 4 dni wcześniej w alejach NMP na rowerze, bez poparcia dowodami np.: zdjęcia z homologowanych urządzeń, rejestratorów itp. Nawet jeśli się jest komendantem policji. Swoją drogą ma homologację na dobry wzrok??? W ten sposób możemy dojść do sytuacji w której dostajemy w piątek mandat od policjanta, który mówi nam, że widział jak w poniedziałek sikaliśmy pod płotem. NIE MA DOWODÓW NIE MA WYKROCZENIA/PRZESTĘPSTWA!!! Jednak rozumiem prawo Pawła do decydowania o swoich sprawach i niechęci do szwędania się po instytucjach i wyjaśnienia sprawy.
Ale.... sprawą NIE PODLEGAJĄCĄ DYSKUSJI jest fakt, że kwota 500 zł zostanie Pawłowi zwrócona z dotychczas zgromadzonych środków pochodzących ze szprychówek sprzedanych do tej pory i tych, które sprzedadzą się na najbliższej Masie. Oczywiście nie omieszkam poinformować przybyłych na Masę rowerzystów o koniecznej hojności z ich strony w sprawie zakupu szprychówek i faktu, że dzięki mściwości policji są pozbawieni loteryjnych fantów, które miały być zakupione na najbliższą Masę.
"Częstochowa to dobre miasto" w którym ochronę policji dostają chuligani przejeżdżający przez miasto koleją na zadymę przy okazji meczu, a nie jego mieszkańcy chcący przez godzinę w miesiącu skorzystać z demokratycznego PRAWA do swobody wyrażania własnych poglądów. To "dobre miasto" w którym wykroczeniem/przestępstwem/zbrodnią??? jest zajęcie jego ulic przez mieszkańców na maksymalnie 9 godzin w ROKU(!!!) a witanie z uśmiechem pielgrzymek korkujących miasto przez kilka dni... Qrwa aż chce się tu mieszkać!!!


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Reklama
jurczyk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6409 (91%)
Postów: 1207

Częstochowa Śródmieście

Post Pią 03 Wrz 10, 17:08:08     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kodeks Postępowania Administracyjnego Rozdział 7 Załatwianie spraw
Art. 35. § 1. Organy administracji publicznej obowiązane są załatwiać sprawy bez zbędnej zwłoki.
§ 2. Niezwłocznie powinny być załatwiane sprawy, które mogą być rozpatrzone w oparciu o dowody przedstawione przez stronę łącznie z żądaniem wszczęcia postępowania lub w oparciu o fakty i dowody powszechnie znane albo znane z urzędu organowi, przed którym toczy się postępowanie, bądź możliwe do ustalenia na podstawie danych, którymi rozporządza ten organ.
§ 3. Załatwienie sprawy wymagającej postępowania wyjaśniającego powinno nastąpić nie później niż w ciągu miesiąca... koniec cytatu
Organizator złożył pismo dot. Sierpniowej Masy 18 sierpnia.
MZDiT pismem wysłanym 2 września a więc w 5 dni po Masie informuje że cyt... brak opinii z naszej strony dotyczącej przejazdu rowerzystów podczas
Masy Krytycznej w dn 27 sierpnia nie wynika ze złej woli , a jedynie z niedopatrzenia. koniec cytatu.
To niedopatrzenie kosztowało Organizatora 500 zł !
Ale Obywatele nie są przynajmniej teoretycznie bezbronni wobec nieudolności urzędników !
KPA stanowi :
Art. 37. § 1. Na niezałatwienie sprawy w terminie określonym w art. 35 lub ustalonym w myśl art. 36 stronie służy zażalenie do organu administracji publicznej wyższego stopnia.
Art. 38. Pracownik organu administracji publicznej, który z nieuzasadnionych przyczyn nie załatwił sprawy w terminie lub nie dopełnił obowiązku wynikającego z art. 36 albo nie załatwił sprawy w dodatkowym terminie ustalonym w myśl art. 37 § 2, podlega odpowiedzialności porządkowej lub dyscyplinarnej albo innej odpowiedzialności przewidzianej w przepisach prawa. koniec cytatu
Na piśmie są pieczątki ,więc ... ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Lukas Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6926 (98%)
Postów: 1116
Wiek: 38

Częstochowa [Tysiąclecie]

Post Pią 03 Wrz 10, 17:17:14     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie mogę w to uwierzyć w to co napisaliście... Shocked Shocked Shocked

Paweł, masz moje wsparcie - myślę, że każdy coś da od siebie.

Wbiliście mnie w glebę.. Neutral


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
kruk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4984 (70%)
Postów: 153

Częstochowa

Post Pią 03 Wrz 10, 17:33:05     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a z ciekawości zapytam - na podstawie złamania jakiego przepisu był ten mandat????????

za krytykę ???????


Kamil A. Rajczyk

Śląska Inicjatywa Rowerowa
Kamil A. Rajczyk
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
pbm Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5778 (82%)
Postów: 235
Wiek: 36

Częstochowa - Tysiąclecie

Post Pią 03 Wrz 10, 20:16:10     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chciałbym się wypowiedzieć w temacie ostatniej Masy i wypowiedzią tą chciałbym również zakończyć wszystkie dyskusje na ten temat.

Osobiście nie dostrzegam ze strony MZDiT w kwestii braku wydania decyzji o przejeździe Masy żadnej złośliwości i nie mam także do nikogo z MZDiT pretensji o to, że decyzja ta nie została wydana na czas. Niestety moje pismo do MZDiT zostało złożone dość późno, a instytucja na odpowiedź na pismo 30 dni. W pełni akceptuję przeprosiny i wyjaśnienia, które otrzymałem w tej sprawie (pismo w poście: http://rower.czest.pl/viewtopic.php?p=29946#29946 ).

Moje przyjęcie mandatu było spowodowane głównie tym co wymienił już Arek, czyli
arektacana napisał:
niechęcią do szwędania się po instytucjach i wyjaśnienia sprawy


Chciałbym, aby temat ten nie był już poruszany i aby nie pojawiały się tutaj różne niekoniecznie przychylne komentarze wymierzone czy to w MZDiT czy Policję. Jeśli ktoś ma potrzebę porozmawiania o tym co zaszło, zapraszam na plac Biegańskiego w dniu 24.09.2010. Wink

Zmieniam również tytuł tematu a post jurczyka kopiuję do nowego tematu poświęconego jedynie kolejnej Masie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
jurczyk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6409 (91%)
Postów: 1207

Częstochowa Śródmieście

Post Pią 03 Wrz 10, 20:40:19     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

- Pismo nie zostało złożone w terminie ?
Art. 7. 1. Organizator zgromadzenia publicznego zawiadamia organ gminy w taki sposób, aby wiadomość o zgromadzeniu dotarła nie później niż na 3 dni, a najwcześniej 30 dni przed datą zgromadzenia
..............................................................................................................
- instytucja na odpowiedż ma 30 dni ?
Art. 35. § 1. Organy administracji publicznej obowiązane są załatwiać sprawy bez zbędnej zwłoki.
§ 2. Niezwłocznie powinny być załatwiane sprawy, które mogą być rozpatrzone w oparciu o dowody przedstawione przez stronę łącznie z żądaniem wszczęcia postępowania lub w oparciu o fakty i dowody powszechnie znane albo znane z urzędu organowi,
§ 3. Załatwienie sprawy wymagającej postępowania wyjaśniającego powinno nastąpić nie póżniej niż w ciągu miesiąca.
tyle KPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7010 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Sob 04 Wrz 10, 1:43:12     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja Wam powiem, że według mnie tą sprawą powinna się zająć telewizja. Pokazać z jakim sk....twem żyjemy na co dzień. Coś takiego to jest mega przegięcie i nie można zostawić tego bez odzewu, szczególnie biorąc pod uwagę sytuację z ostatnim przejazdem chuliganów. Niestety Paweł przyjmując mandat przyznał się do winy, której nie było. Mimo wszystko jestem za nagłośnieniem tematu i pokazaniem kto na co dzień dba o obywateli w częstochowie - dobrym mieście ....


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Gaber (usunięty)







Post Sob 04 Wrz 10, 2:06:44     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W ogóle dziwi Mnie fakt, że Paweł jest bardzo pokorny wobec MZDiur i z czystym sumieniem przyjmuje mandat przy tym mając duże pole manewru na odwołanie się wobec wymierzonej niesłusznie kary.
Najwyraźniej dla Pawła 500zł. to mały pikuś więc co tam... niech buli Confused
Powrót do góry
Galeria użytkownika
GozDD Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5143 (73%)
Postów: 159
Wiek: 30

Brzeziny Kolonia

Post Sob 04 Wrz 10, 10:02:09     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

O piśmie i tak dalej wiedziałem, ale z tym mandatem to już po prostu przesadzili. Również jestem za poinformowaniem telewizji...

A decyzje o przyjęciu mandatu rozumiem, bo nie każdy lubi się prowadzać po sądach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Jacek Krawczyk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6048 (85%)
Postów: 33
Wiek: 41


Post Sob 04 Wrz 10, 10:53:44     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witajcie,

Przeczytałem ten temat z wielkim zaskoczeniem i zastanawiam się jak mogło dojść do takiej sytuacji (nie do końca przekonuje mnie reorganizacja). Masa krytyczna jest organizowana cyklicznie od lat, więc MZDiT zna doskonale sprawę, a odpowiedź i powiadomienie Policji to praktycznie szablon pisma. Organ jak przytoczono wyżej ma czas na odpowiedź/działanie miesiąc, ale nie znaczy to, ze ma to być zawsze 29/30 dzień. Sprawy załatwia się bez zbędnej zwłoki...
Aby ułatwić Wam organizację mas krytycznych złoże interpelację z prośbą o pilne i bezzwłoczne działanie/odpowiedzi ze strony MZDiT do organizatorów oraz powiadamianie policji. Mam nadzieję, ze nie będzie więcej takich "niedopatrzeń".


Radny Miasta Częstochowy
www.jacekkrawczyk.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
endecja_czwa Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5315 (75%)
Postów: 373
Wiek: 47


Post Sob 04 Wrz 10, 11:09:58     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wybory się zbliżają...............


"Kapitalizm to nierówny podział dóbr, komunizm to równy podział nędzy"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Gaber (usunięty)







Post Sob 04 Wrz 10, 18:15:09     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

GozDD napisał:
A decyzje o przyjęciu mandatu rozumiem, bo nie każdy lubi się prowadzać po sądach.

Lubi, nie lubi... ale 500zł. piechotą nie chodzi.
Zamiast potulnie płacić za niesłuszny mandat, można taką kwotę przeznaczyć choćby na renowację rikszy (nagłośnienia) lub inny masowy cel.
Powrót do góry
GozDD Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5143 (73%)
Postów: 159
Wiek: 30

Brzeziny Kolonia

Post Sob 04 Wrz 10, 19:02:30     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gaber napisał:
Lubi, nie lubi... ale 500zł. piechotą nie chodzi.


W sumie racja.

BTW, w sprawie nagłośnienia. Słyszałem, że potrzebne byłoby coś w stylu drugiej rikszy, np. na końcu "peletonu", żeby nas lepiej było słychać. Nie wiem kto dokładnie jest odpowiedzialny na riksze i tego typu sprawy ale prosiłbym o kontakt ze mną Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
MK Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6547 (93%)
Postów: 178
Wiek: 33

Częstochowa - Raków

Post Nie 05 Wrz 10, 11:41:55     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tego się nie spodziewałem o_o
Szkoda, że mandat został przyjęty, chociaż rozumiem, że nikt nie lubi chodzić po urzędach i sądzić się z policją. Jednak w tej konkretnej sytuacji mandat został wystawiony bezpodstawnie, więc można było trochę powalczyć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
zbyszko61 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5443 (77%)
Postów: 210
Wiek: 62

Częstochowa-Raków

Post Pon 06 Wrz 10, 10:44:53     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja myślę że powinniśmy się zastanowić jak [porządnie] zamanifestować naszą dezaprobatę dt działań policji [czyt mandat].Żle się stanie jeśli zakończy się to beż echa.Telewizja sam się znajdzie,tylko trza to sprowokować.

Pozdrawiam


http://zbychu.eu/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
magnum Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6379 (90%)
Postów: 646
Wiek: 46

1/2night

Post Pon 06 Wrz 10, 12:38:38     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

TV nie trzeba prowokować, powiedzcie gdzie i kiedy a TV się zjawi.


"Dla reguły mówiącej, że nie ma reguł bez wyjątków, wyjątek stanowi jedynie reguła mówiąca, że nie ma reguł bez wyjątków, ponieważ od tej reguły nie ma wyjątków"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Behem Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6202 (88%)
Postów: 15
Wiek: 46

Cz-wa: 1000-lecie

Post Pon 06 Wrz 10, 13:46:29     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jestem zszokowany. I myślę, że rzeczywiście powinniśmy powalczyć o wyczyszczenie tej sprawy. Niestety nie mam doświadczenia prawniczego, ani żadnego prawnika na podorędziu, ale sprawa jest nieprzyjemna i śmierdzi złą wolą policji. Jeśli racją jest to co napisał jurczyk, że wszystko było OK, włącznie z powiadomieniem zebranych o tym, że Masa się nie odbędzie i spontanicznym rozjechaniu się do domu (traf chciał, że w grupie) to chyba powinniśmy coś z tym zrobić. Jeśli komendant nie zechce anulować mandatu, to niech chociaż ze środków komendy ufunduje nagrody na następną Masę w ramach zadośćuczynienia.

Aż nie mogę uwierzyć, że Częstochowa to taki zaścianek.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6971 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Pon 06 Wrz 10, 14:19:07     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Skończmy dyskusję na temat anulowania mandatu. Pbm prosił o to kilka postów wyżej. Do anulowania mandatu potrzebna jest przede wszystkim wola ukaranego. A tu jej nie ma, więc uszanujmy prawo pbm do takiej suwerennej decyzji w sprawie przyjęcia mandatu. Przed najbliższą Masą spróbujemy coś nagłośnić w prasie i TV. Odpowiednią przemowę (bez obaw pbm - bez nazwisk, stanowisk itp) przygotuje do wygłoszenia przez megafon.


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
zbyszko61 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5443 (77%)
Postów: 210
Wiek: 62

Częstochowa-Raków

Post Pon 06 Wrz 10, 14:47:14     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Skończmy dyskusję na temat anulowania mandatu. Pbm prosił o to kilka postów wyżej. Do anulowania mandatu potrzebna jest przede wszystkim wola ukaranego. A tu jej nie ma, więc uszanujmy prawo pbm do takiej suwerennej decyzji w sprawie przyjęcia mandatu.


Święta prawda,tylko ja ani słowa nie napisałem o anulowaniu mandatu a o nagłośnieniu tematu.Jeśli dziś policja wystawia mandat bo taki ma widzimisi Smile to jutro otrzymasz go Ty arektacana,jutro jurczyk albo ja za to że mam brudne koło Embarassed

Pozdrawiam Smile


http://zbychu.eu/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6971 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Pon 06 Wrz 10, 15:16:12     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oj przykłady podałeś niekiepskie Very Happy Już widzę Ciebie, Jurczyka czy mnie jak przyjmujemy mandat za nic. Musielibyśmy chyba być po podwójnym grillu xD


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Gaber (usunięty)







Post Pon 06 Wrz 10, 15:31:10     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jest okazja, aby utrzeć nosa... i udowodnić, że rowerzyści jednak mają Swoje prawa.
Decyzja potulnego przyjęcia mandatu przez organizatora i wyciszenie całej sprawy kładzie cień na cel "Masy krytycznej" ponadto umacnia w przekonaniu władzę, że stoją ponad prawem i wszystko mogą...
Jestem jak najbardziej ZA nagłośnieniem tej sprawy w TV i prasie (ogólnopolskiej) byle nie zacofany "Orion", niech Polska wie co się wyprawia w "Dobrym mieście"
Powrót do góry
GozDD Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5143 (73%)
Postów: 159
Wiek: 30

Brzeziny Kolonia

Post Pon 06 Wrz 10, 22:17:01     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oczywiście nie telewizja Orion ale podejrzewam, że TVN i ich "Uwaga" zajęliby się tym.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6971 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Wto 07 Wrz 10, 7:11:23     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zapraszam Panowie do wykazania się w mediach...


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Gergely



Status: Offline
Dni: 5921 (84%)
Postów: 32


Post Wto 07 Wrz 10, 9:31:09     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A może Gaber i GozDD uderzą do ks. infułata Ireneusza Skubisia. Jego „Niedziela” ukazuje się w 19 diecezjach. To spory kawałek Polski.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Częstochowska Masa Krytyczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy