wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Częstochowska Masa Krytyczna

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
54 Masa Krytyczna Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mawilka Kobieta



Status: Offline
Dni: 5347 (76%)
Postów: 21
Wiek: 38

Częstochowa-Tysiąclecie

Post Pią 27 Sie 10, 21:45:38     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

fajny przejazd Very Happy dobrze ze pogoda wytrzymała, już przy domku sie rozpadało xD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
kruk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4984 (70%)
Postów: 153

Częstochowa

Post Pią 27 Sie 10, 22:02:00     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oooo....
akurat takie atrakcje jak mnie nie było :/
no cóż - może następnym razem też nie dadzą pozwolenia i będzie zabawnie Mr. Green


Kamil A. Rajczyk

Śląska Inicjatywa Rowerowa
Kamil A. Rajczyk
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Reklama
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6970 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Pią 27 Sie 10, 22:31:00     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

54 Częstochowska Masa Krytyczna nie doszła do skutku................ Sad Sad Sad


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
STi Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6881 (97%)
Postów: 606
Wiek: 43


Post Pią 27 Sie 10, 22:50:18     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No cóż wielka szkoda że pbm musiał odwołać Masę. Może następnym razem się uda ...


"Jeżeli zamkniesz prawdę, pogrzebiesz ją głęboko, ona rozkwitnie, osiągnie potężną moc, która w momencie eksplozji zniszczy wszystko, co stanie na jej drodze."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Tomas_1982 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5056 (71%)
Postów: 442
Wiek: 41

Częstochowa - Błeszno Stare

Post Pią 27 Sie 10, 23:19:57     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ktoś wogóle robił jakieś zdjęcia? Taką samowolkę warto było uwiecznić ...



Kontakt: 502 606 949
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
STi Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6881 (97%)
Postów: 606
Wiek: 43


Post Pią 27 Sie 10, 23:26:09     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jakie zdjęcia? Czego? Masa oficjalnie była odwołana!! Podziękowania prosimy kierować do MZDiT i Policji ...


"Jeżeli zamkniesz prawdę, pogrzebiesz ją głęboko, ona rozkwitnie, osiągnie potężną moc, która w momencie eksplozji zniszczy wszystko, co stanie na jej drodze."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Lukas Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6926 (98%)
Postów: 1116
Wiek: 38

Częstochowa [Tysiąclecie]

Post Pią 27 Sie 10, 23:31:15     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zdjęcia to należy porobić tym kuta*om z MZDiT, ekipie "powrońskiej" i podpisać ich hasłem "CZĘSTOCHOWA TO DOBRE MIASTO" Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

W ciula mogą lecieć.. ale nie z nami. Przegięli pałę. Wnerwili mnie.


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
kruk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4984 (70%)
Postów: 153

Częstochowa

Post Sob 28 Sie 10, 0:03:18     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

i co zrobisz?

"Na władze nie poradzę..." - ważniejsze były wczorajsze pielgrzymki i drogówka sterująca ruchem na każdym skrzyżowaniu Jana Pawła...


Kamil A. Rajczyk

Śląska Inicjatywa Rowerowa
Kamil A. Rajczyk
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Jajo Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5138 (73%)
Postów: 104
Wiek: 30

Częstochowa - Błeszno

Post Sob 28 Sie 10, 0:06:37     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Policja potem przyjechała, ale było juz za pozno


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
STi Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6881 (97%)
Postów: 606
Wiek: 43


Post Sob 28 Sie 10, 0:09:44     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiele można zrobić i to w świetle "prawa"... aż im się odechce Wink


"Jeżeli zamkniesz prawdę, pogrzebiesz ją głęboko, ona rozkwitnie, osiągnie potężną moc, która w momencie eksplozji zniszczy wszystko, co stanie na jej drodze."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
kruk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4984 (70%)
Postów: 153

Częstochowa

Post Sob 28 Sie 10, 1:43:32     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

STi napisał:
wiele można zrobić i to w świetle "prawa"... aż im się odechce Wink


na przykład co?
pewnie mieli 30 dni na odpowiedź na pismo...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Gaber (usunięty)







Post Sob 28 Sie 10, 2:06:21     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W Masie Krytycznej jest coś magicznego , bo podczas imprezy zazwyczaj nie pada tylko przed, albo po... jednak są ewenementy którzy usiłują na krzywy ryj zniszczyć tą wspaniałą jednoczącą wszystkich rowerzystów imprezę. Polska z dziada pradziada odzyskała niepodległość dzięki patriotycznym powstańcom, a my posiadamy ten patriotyczny spadek we krwi... więc nie dajmy się złamać pozorom :>
Powrót do góry
jurczyk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6409 (91%)
Postów: 1207

Częstochowa Śródmieście

Post Sob 28 Sie 10, 7:33:22     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś ma wątpliwości czy wczorajszy przejazd był legalny to niech przeczyta :
Prawo o zgromadzeniach.

(Dz. U. z dnia 1 sierpnia 1990 r.)


Rozdział 1

Przepisy ogólne

Art. 1. 1. Każdy może korzystać z wolności pokojowego zgromadzania się.
2. Zgromadzeniem jest zgrupowanie co najmniej 15 osób, zwołane w celu wspólnych obrad lub w celu wspólnego wyrażenia stanowiska.
Art. 2. (1) Wolność zgromadzania się podlega ograniczeniom przewidzianym jedynie przez ustawy, niezbędnym do ochrony bezpieczeństwa państwowego lub porządku publicznego oraz ochrony zdrowia lub moralności publicznej albo praw i wolności innych osób
Art. 6. 1. Zgromadzenia organizowane na otwartej przestrzeni dostępnej dla nieokreślonych imiennie osób, zwane dalej "zgromadzeniami publicznymi", wymagają uprzedniego zawiadomienia organu gminy właściwego ze względu na miejsce zgromadzenia
Art. 7. 1. Organizator zgromadzenia publicznego zawiadamia organ gminy w taki sposób, aby wiadomość o zgromadzeniu dotarła nie później niż na 3 dni, a najwcześniej 30 dni przed datą zgromadzenia
Art. 9. 1. Decyzja o zakazie zgromadzenia publicznego powinna być doręczona organizatorowi w terminie 3 dni od dnia zawiadomienia, nie później jednak niż na 24 godziny przed planowanym terminem rozpoczęcia zgromadzenia.
Art. 13. (4) Skargi na decyzje w sprawach zgromadzeń wnosi się bezpośrednio do sądu administracyjnego w terminie 3 dni od dnia doręczenia decyzji, a sąd wyznacza rozprawę nie później niż w terminie 7 dni od dnia wniesienia do niego skargi, chyba że zachodzą przeszkody formalne
-> W Kodeksie wykroczeń w art. 52 § 1 otrzymuje brzmienie:
§ 1. Kto:
1) przeszkadza lub usiłuje przeszkodzić w organizowaniu lub w przebiegu nie zakazanego zgromadzenia podlega karze aresztu lub grzywny…
Czy brak odpowiedzi na złożone w terminie pisemne powiadomienie MZDiT o
przejeżdzie Masy w dniu wczorajszym nie jest przeszkadzaniem w przebiegu nie zakazanego zgromadzenia ?

Organizator Masy spełnił wszystkie warunki . Przejazdy Masy NIE wymagają niczyjej zgody!
Cytuję : Art. 6. 1. Zgromadzenia organizowane na otwartej przestrzeni dostępnej dla nieokreślonych imiennie osób, zwane dalej "zgromadzeniami publicznymi", wymagają uprzedniego
ZAWIADOMIENIA organu gminy właściwego ze względu na miejsce zgromadzenia .
Całą Ustawę znajdziecie w Prawo o zgromadzeniach. (Dz. U. z dnia 1 sierpnia 1990 r.)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Mr. Dry Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6159 (87%)
Postów: 875
Wiek: 45

Częstochowa

Post Sob 28 Sie 10, 9:13:14     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gromadzić się to owszem nikt nam nie zabrania, ale sam przejazd w takiej formie jak to u nas wygląda jest łamaniem przepisów kodeksu drogowego. Przynajmniej pięciu. Wczorajsza sytuacja pokazała, że policja mogła z nami jechać jako zabezpieczenie, tylko że komuś od nich albo nie chciało się podjąć decyzji albo przyzwyczajeni do wcześniejszych przejadów chcieli mieć papierek.


Nieważne gdzie jest pies pogrzebany, jeśli masz siłę kopać znajdziesz zwłoki...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
STi Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6881 (97%)
Postów: 606
Wiek: 43


Post Sob 28 Sie 10, 9:44:28     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kruk napisał:
na przykład co?
pewnie mieli 30 dni na odpowiedź na pismo...

Nie chodziło mi o ten konkretny przypadek (bo tu faktycznie niewiele możemy) tylko o całokształt ... nieważne


"Jeżeli zamkniesz prawdę, pogrzebiesz ją głęboko, ona rozkwitnie, osiągnie potężną moc, która w momencie eksplozji zniszczy wszystko, co stanie na jej drodze."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
jurczyk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6409 (91%)
Postów: 1207

Częstochowa Śródmieście

Post Sob 28 Sie 10, 10:01:35     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zgodnie z Art. 10 p.6 Organizator rozwiązał imprezę i wszyscy pojechali do domu jako indywidualni rowerzyści. Czy jadąc naruszyli pięć przepisów ? Nie słyszałem aby Policja kogoś pouczała lub ukarała mandatem.
A co do terminów :Art. 7. 1. Organizator zgromadzenia publicznego zawiadamia organ gminy w taki sposób, aby wiadomość o zgromadzeniu dotarła nie później niż na 3 dni, a najwcześniej 30 dni przed datą zgromadzenia.
A co o całej wczorajszej sytuacji sądzę napisałem w Hyde Parku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
MK Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6547 (93%)
Postów: 178
Wiek: 33

Częstochowa - Raków

Post Sob 28 Sie 10, 13:48:17     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To może chociaż ktoś ma jakieś foty z Biegana? Gromadzenie się w miejscu publicznym nie jest zabronione... Neutral
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Vieri Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5375 (76%)
Postów: 131
Wiek: 33

Częstochowa - Wyczerpy

Post Nie 29 Sie 10, 13:09:15     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
i co zrobisz? "Na władze nie poradzę..." - ważniejsze były wczorajsze pielgrzymki i drogówka sterująca ruchem na każdym skrzyżowaniu Jana Pawła...

Kruk, uważaj na słowa, bo możesz niechcący wylecieć Wink Przecież wszyscy wiemy, że pielgrzymki są ważniejsze, co tam masa i kilkunastu "gejów" w obcisłych. Jan Paweł II powiedział, że Częstochowa to dobre miasto, widać nie pomylił się Laughing

A tak serio nie bierz moich słów do siebie, ale to co nosi nazwę Jan Paweł II, kościół, pielgrzymka itp, itd w dużej mierze pozostaje święte na tym forum, jakkolwiek odbierać określenie "święte". Nie wiem jakim cudem Lukas, STi i ja jeszcze egzystujemy tutaj, bo fludi już wyleciał Wink

Notatka dodana przez szczepana:
nie na forum a w mieście, spora różnica Exclamation


Zdecydowanie uważam, że na forum, chcesz polemizować z opinią? Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
PRZEMO2 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5438 (77%)
Postów: 575
Wiek: 41

czestochowa raków

Post Nie 29 Sie 10, 17:38:21     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Vieri napisał:
bo fludi już wyleciał

tak w gruncie rzeczy to fludi nie wyleciał tylko osobiście poprosił o usuniecie jego prfilu z tego forum


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6970 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Nie 29 Sie 10, 21:14:11     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na tym forum? Może Ci się z onetem pomyliło... Tak jak napisał PRZEMO2 - fludi sam prosił admina o usunięcie konta. A co do Lukasa i STi to znam te osoby zdecydowanie dłużej niż Ty i gwarantuję Ci, że nie wiesz o czym piszesz. A tak przy okazji: kto to jest fludi??? xD


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
STi Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6881 (97%)
Postów: 606
Wiek: 43


Post Nie 29 Sie 10, 21:42:38     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Arku to tylko pozory - Vieri miał rację. Ja pędzę zapuszczać brodę i pejsy (bo nie wiadomo co się przyda) Laughing EOT

Ostatnio zmieniony przez STi dnia Wto 31 Sie 10, 1:07:17, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
jeziu Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5254 (74%)
Postów: 251


Post Nie 29 Sie 10, 21:56:52     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

arektacana napisał:
kto to jest fludi???

Pozwolę sobie przypomnieć Arku Smile jakbyś zapomniał Very Happy



KTO SIĘ NIE DZIARA, TEN FUJARA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Tlen    
kruk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4984 (70%)
Postów: 153

Częstochowa

Post Nie 29 Sie 10, 23:28:44     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Vieri napisał:
Cytat:
i co zrobisz? "Na władze nie poradzę..." - ważniejsze były wczorajsze pielgrzymki i drogówka sterująca ruchem na każdym skrzyżowaniu Jana Pawła...

Kruk, uważaj na słowa, bo możesz niechcący wylecieć Wink Przecież wszyscy wiemy, że pielgrzymki są ważniejsze, co tam masa i kilkunastu "gejów" w obcisłych. Jan Paweł II powiedział, że Częstochowa to dobre miasto, widać nie pomylił się Laughing

ja już mam na koncie zamach na 'kochanego' arcybiskupa wykonany przy pomocy roweru tuż pod murami j.g. - nic mi już nie straszne Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Vieri Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5375 (76%)
Postów: 131
Wiek: 33

Częstochowa - Wyczerpy

Post Pon 30 Sie 10, 1:36:37     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kruk, to musiałeś nieźle podpaść. Ja bym się więcej na mieście nie pokazywał. Nigdy nie wiadomo, kiedy niejasno powiązana z kościołem moherowa armia zepchnie Cię na krawężnik z użyciem śmiercionośnego czarnego Fiata 126 Laughing Strzeż się, bo nie znasz dnia ani godziny! Smile

Cytat:
Na tym forum? Może Ci się z onetem pomyliło...

Ależ Panie Arku (domniemywam, że mogę się tak zwracać?), dokładnie tutaj, pozwolę sobie przypomnieć Smile
http://rower.czest.pl/viewtopic.php?t=1566&postdays=0&postorder=asc&start=125
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6970 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Pon 30 Sie 10, 7:22:00     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tutaj? To znaczy co? Groziłem komuś? Śpiewałem pieśni pochwalne na temat pielgrzymek? Namawiałem do słuchania radia Maryja? W wypowiedziach przez megafon przed Masą cytowałem wypowiedzi Jana Pawła II? A może jeszcze odwołałem Masę ze względu na procesję? W temacie, który zacytowałeś zaproponowałem uczczenie pamięci 96 LUDZI, którzy zginęli w tragicznych okolicznościach. Jeśli przez ten fakt poczułeś się zagrożony "wyleceniem" i wyciągnąłeś wnioski o "świetości" tego forum, to faktycznie uważaj, żeby nie zrobił Ci krzywdy "śmiercionośny czarny Fiat 126". Albo np. jakaś międzynarodowa organizacja szykująca od 2 lat spisek przeciwko Tobie...


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Częstochowska Masa Krytyczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy