wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Imprezy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
4-ty Rajd Rowerowy 'Doliną Warty"
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tomasz Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5211 (74%)
Postów: 44

Borowno

Post Pią 06 Sie 10, 7:39:40     4-ty Rajd Rowerowy 'Doliną Warty" Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

8 Sierpień 2010r. godz.13.30. plac targowy w Kruszynie.Meta Zajazd Kruszyna we Wikłowie ok 17.00.Organizator Razem na wyżyny.-Ubezpieczenie 10plz.


Tomasz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
markon Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5042 (71%)
Postów: 452
Wiek: 50

Raków-Zachód

Post Pią 06 Sie 10, 14:09:03     Częstochowa-Kruszyna i powrót Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
Grzech rower na dachu wozić. Może ktoś jedzie z Częstochowy rowerem do Kruszyny? Chętnie przyłączyłbym się do peletonu Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Reklama
Tomasz Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5211 (74%)
Postów: 44

Borowno

Post Pią 06 Sie 10, 14:24:29     4-ty Rajd Rowerowy 'Doliną Warty" Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Polecam pociąg do Jackowa chyba a z tamtąd to ok.4 km.Pan Siwiński tak jezdzi.Pozdrawiam Tomasz


Tomasz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
markon Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5042 (71%)
Postów: 452
Wiek: 50

Raków-Zachód

Post Pią 06 Sie 10, 14:31:18     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mój rower ma klaustrofobię. Już i tak się buntuje, gdy w piwnicy go trzymam nocami. Na ciasny pociąg skazałbym go tylko w wyjątkowej sytuacji ;c). Będę jechał rowerkiem od Częstochowy. Gdyby ktoś miał ochotę, to zapraszam na przejażdżkę. Żeby nie trzeba było gnać, proponuję wyjechać przed 12.00 :c)


Bo mnie na uśmiech zawsze stać Very Happy

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Aleksandrass Kobieta



Status: Offline
Dni: 5034 (71%)
Postów: 51

Waleńczów

Post Pią 06 Sie 10, 23:11:08     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja mam takie pytanie - czy z LGD Razem na Wyżyny był już organizowany rajd po gminie Miedźno ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
markon Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5042 (71%)
Postów: 452
Wiek: 50

Raków-Zachód

Post Sob 07 Sie 10, 0:05:20     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie mam pojęcia. Ale jeśli będzie, to na pewno będę na nim wypatrywał krótkowłosej blondynki na czerwonym rowerze :cP.


Bo mnie na uśmiech zawsze stać Very Happy

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
KSW Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7013 (99%)
Postów: 228
Wiek: 47

Panki (30km od Cze-wy)

Post Sob 07 Sie 10, 0:58:11     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

LGD Razem na Wyżyny bynajmniej w tym roku trochę inaczej podchodzi do tematu wycieczek rowerowych niż LGD Zielony Wierzchołek Śląska. LGD Razem na Wyżyny w tym roku miał już jedną wycieczkę: II Regionalny Rajd Rowerowy „ Doliną Kocinki i Sękawicy”, teraz będzie IV Rajd Rowerowy "Doliną Warty" - więc skupiają się raczej na regionach geograficznych niż administracyjnych (poznanie walorów turystycznych pojedynczej gminy). Domyślam się że jak by gmina Miedźno była we "właściwym" LGD to by miało taką wycieczkę po swojej gminie bo mapę jak i listę atrakcji mają w sumie gotowe Smile

Wybieram się na tą wycieczkę o ile pogoda pozwoli ... dojazd trasą: Panki - Kłobuck - Kamyk - ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
marsman Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5895 (83%)
Postów: 732


Post Sob 07 Sie 10, 10:31:01     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to prawie moje rodzinne strony Smile
chętnie bym pojechał ale termin nie ten. z podobno najtrudniejszej trasy ŚLR nie zrezygnuje Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Aleksandrass Kobieta



Status: Offline
Dni: 5034 (71%)
Postów: 51

Waleńczów

Post Sob 07 Sie 10, 18:31:15     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hm..., na geograficzne trasy rzeczywiście wskazywałby program LGD Razem ..., ale na razie ani w programie II ani IV rajdu (skąd taka dziwna numeracja ?) nie znalazłam żadnej miejscowości z okolic Miedźna. Nie zamierzają zahaczyć o Mokrą ani o szlak WBK ?

Chętnie wybrałabym się na ten rajd, ale o ile mój ostatni dojazd do Panek :> to był rzut beretem, to teraz na mapce wygląda to troszkię gorzej - min trzy rzuty beretem... ile to w przybliżeniu będzie kilometrów np.: z Kłobucka?
nie wiem czy mam taką kondycję na rowerową przejażdżkę do Kruszyny.
choć jak bym tak jechała i jechała to może bym i na 13:30 do tej Kruszyny zajechała Smile

KSW - czy jedziesz rowerem ?
ile czasu mniej więcej trzeba by zarezerwować na dojazd z kłobucka do kruszyny hm... rowerem ... Smile (ale bez sprintu)


a co do postu markona to - o_o i o_o
skąd wiadomo że jestem krótkowłosą blondynką na czerwonym rowerze, hę? :>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
KSW Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7013 (99%)
Postów: 228
Wiek: 47

Panki (30km od Cze-wy)

Post Sob 07 Sie 10, 19:31:08     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z Kłobucka 30 km.
Oczywiście że jadę rowerem - w grupie kilku osób, my sobie dajemy na dojazd 2.5 godziny i dlatego tak dużo bo to właśnie nie będzie sprint, w Kruszynie chcemy być też ciut wcześniej a ja na trasie będę realizował program zbierania współrzędnych ciekawych punktów do mapy (a to bardzo spowalnia jazdę) Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Aleksandrass Kobieta



Status: Offline
Dni: 5034 (71%)
Postów: 51

Waleńczów

Post Sob 07 Sie 10, 20:42:53     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

30 km - no, to nie jest to jakaś straszna odległość Smile
Czy mogę się jeszcze przyłączyć ?
Ponieważ pojedziecie trasą Panki - Kłobuck, to czy będziecie przejeżdżać przez Waleńczów i jeżeli tak, to o której mniej więcej godzinie ?
Czy mogłabym się tutaj przyłączyć ? Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
KSW Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7013 (99%)
Postów: 228
Wiek: 47

Panki (30km od Cze-wy)

Post Sob 07 Sie 10, 21:27:43     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oj jasne że można się przyłączyć, Waleńczów godz. 10:20 - 10:30
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Aleksandrass Kobieta



Status: Offline
Dni: 5034 (71%)
Postów: 51

Waleńczów

Post Sob 07 Sie 10, 21:32:03     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To super - zaczekam niedaleko od zakrętu ze strony Złochowic, naprzeciwko "Spółdzielni". Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
markon Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5042 (71%)
Postów: 452
Wiek: 50

Raków-Zachód

Post Nie 08 Sie 10, 0:43:36     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ech... czyli z Częstochowy przyjdzie mi jechać samemu. Nic to! Do zobaczenia w Kruszynie. Very Happy


Bo mnie na uśmiech zawsze stać Very Happy

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
fokus70 Kobieta



Status: Offline
Dni: 5011 (71%)
Postów: 4


Post Pon 09 Sie 10, 0:05:41     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

KSW napisał: LGD Razem na Wyżyny bynajmniej w tym roku trochę inaczej podchodzi do tematu wycieczek rowerowych niż LGD Zielony Wierzchołek Śląska. LGD Razem na Wyżyny w tym roku miał już jedną wycieczkę: II Regionalny Rajd Rowerowy „ Doliną Kocinki i Sękawicy”, teraz będzie IV Rajd Rowerowy "Doliną Warty" - więc skupiają się raczej na regionach geograficznych niż administracyjnych (poznanie walorów turystycznych pojedynczej gminy). Domyślam się że jak by gmina Miedźno była we "właściwym" LGD to by miało taką wycieczkę po swojej gminie bo mapę jak i listę atrakcji mają w sumie gotowe.

Troszkę wyjaśnień w kwestii organizatorów
"Zielony Wierzchołek..." organizuje swoje Rajdy Rowerowe w ramach swoich zadań. "Razem na wyżyny natomiast jest tylko współorganizatorem wymienionych przez Ciebie Rajdów, ogłaszane są one m.in. na stronie www. Stowarzyszenia, nie ponosi ono żadnych kosztów z tym związanych. Zarówno II Rajd Doliną Kocinki jak i IV Rajd Doliną Warty organizują osoby i osoby i organizacje pozarządowe związane z "Razem na wyżyny" i to że się odbywają (przy licznej grupie uczestników ) jest dużą ich zasługą. Więc jeśli w gminie Miedźno nie ma osób, które są w stanie taka imprezę zorganizować, to wielka szkoda...
Kilka godzin temu zakończył się właśnie czwarty już Rajd Rowerowy "Doliną Warty" zorganizowany przez Fundację "Szerokie Horyzonty", wzięło w nim udział prawie 100 osób, nie tylko z terenu gminy Kruszyna, ale również z innych zakątków powiatu. Bardzo udana impreza!!!!! Zapraszamy za rok.



[/img]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
chania22 Kobieta



Status: Offline
Dni: 4994 (70%)
Postów: 1


Post Sro 25 Sie 10, 23:15:48     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Aleksandrass napisał:
Hm..., na geograficzne trasy rzeczywiście wskazywałby program LGD Razem ..., ale na razie ani w programie II ani IV rajdu (skąd taka dziwna numeracja ?) nie znalazłam żadnej miejscowości z okolic Miedźna. Nie zamierzają zahaczyć o Mokrą ani o szlak WBK ?

Chętnie wybrałabym się na ten rajd, ale o ile mój ostatni dojazd do Panek :> to był rzut beretem, to teraz na mapce wygląda to troszkię gorzej - min trzy rzuty beretem... ile to w przybliżeniu będzie kilometrów np.: z Kłobucka?
nie wiem czy mam taką kondycję na rowerową przejażdżkę do Kruszyny.
choć jak bym tak jechała i jechała to może bym i na 13:30 do tej Kruszyny zajechała Smile

KSW - czy jedziesz rowerem ?
ile czasu mniej więcej trzeba by zarezerwować na dojazd z kłobucka do kruszyny hm... rowerem ... Smile (ale bez sprintu)


Się wtrącę co do Miedźna.
W ubiegłym roku była wyprawa rowerowa -z gminy Mykanów do Mokrej na rekonstrukcję bitwy. Planowano dwudniową, z noclegiem, ale organizatorzy z Miedźna nie stanęli na wysokości zadania, i coś się pokićkało, że się tak wyrażę.
Może dlatego w tym roku, współpraca w tej dziedzinie jest trochę kulawa?
Choć z drugiej strony jakoś Rędziny też się za bardzo nie wykazują.
Albo o czymś nie wiem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Aleksandrass Kobieta



Status: Offline
Dni: 5034 (71%)
Postów: 51

Waleńczów

Post Czw 26 Sie 10, 12:17:43     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No proszę - nie wiedziałam, że poprzednio wybierał się ktoś z Mykanowa i to na dwa dni z noclegiem. Fajnie Smile
Z tego co słyszałam, to jak zwykle problemem są fundusze.
A nocleg mozna spróbować załatwiać m.in. w szkole podstawowej w Mokrej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Imprezy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy