wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Propozycje tras rowerowych

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Brakuje gazu? ;) [10km]
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7054 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Sob 11 Gru 04, 18:35:03     Brakuje gazu? ;) [10km] Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Brakuje gazu? i nie możemy przygotować sobie obiadu? - nic prostszego - wsiadamy na rower i jedziemy Very Happy

Zaczynamy na Krakowskiej (ja tam mieszkałem), wkładamy małą butlę do plecaka i jedziemy w stronę aleii ulicą. W alejach jedziemy środkiem, pod koniecz "wdrapujemy" się pod jasną górę. Tutaj krótki odpoczynek (z 2 minutki). Startujemy w stronę ul. Barbary, zjeżdżająć ładny kawałek z górki... Przy stacji benzynowej (skrzyżowanie z ul. Zaciszańską) wbijamy się na chodnik po drugiej stronie, jadąc dalej wzdłuż ul. Barbary. Za chwilę czeka nas punkt nabijania butli Smile - nabijamy, płacimy i wracamy tą samą trasą z ładunkiem - wbrew pozorą z balastem się też bardzo fajnie jedzie :D

Wracamy do domku, załączamy instalację i grzejemy obiadaek Razz. Trasę najciekawiej robi się przed szkołą, w godzinach porannych...

PS. Tylko raz nią jechałem Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7054 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Sob 11 Gru 04, 18:47:57     :) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no akurat z butla to nie jechalem ale górka przy jasnej górze rzeczywiscie daje popalic tak w jedna jak i w druga srone wiem cos o tym bo mieszkam calkiem niedaleko i jadac wteren zwykle tamtedy przejezdzam Smile


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
Reklama
macus Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7053 (100%)
Postów: 545

Cz-wa (Zawodzie)

Post Sob 11 Gru 04, 21:11:08     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zaczynam żałować że do mnie gaz rurami dopływa. Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen Jabber  
WebSpider







Post Sob 11 Gru 04, 21:13:57     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hehehe Very HappyVery Happy a ja nie używam gazu Razz działam na bateryjki w gniazdku z napisem 230V Very HappyVery Happy Fajne górki to są tu, w Gnaszynie Very Happy
Powrót do góry
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7054 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Sob 11 Gru 04, 21:41:13     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

co prawda to prawda, ale olsztynskie góreczki i tak sa najsuperos Smile


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
qba



Status: Offline
Dni: 7026 (100%)
Postów: 11


Post Pią 07 Sty 05, 21:42:43     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W sumie to spoko pomysł tyle ze ja nie mam małej butki :/ osobiscie wole balast typu: 2 litrowa butelka mineralnej, pompka, łatki (na wszelki wypadek to wszystko oprócz wody mineralnej Wink). I z takim balastem trzeba zrobic tak zeby po schowaniu roweru do piwnicy isc na czworaka po schodach do domu i paść zaraz koło pułki na buty Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Mike



Status: Offline
Dni: 7007 (99%)
Postów: 10

Śródmieście

Post Pią 21 Sty 05, 22:30:02     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Butla w plecaku to nic w porownaniu do 30% przez 40km podjazdów w Alpach i Apeninach(wszystkie gorki w Cze-wie wysiadają).Polecam taką przejażdzke. :)

Moderowany przez Speedy:
Wybacz, że się czepiam, ale w KAŻDYM poście nie przestrzegasz podstawowych zasad formatowania tekstu.
Zapamiętajcie! Znak przestankowy (spacja) następne zdanie:
Arrow To jest pierwsze zdanie. To jest drugie, a to druga część drugiego zdania.
(a NIE: pierwsze.drugie.trzecie)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Propozycje tras rowerowych Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy