wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Z życia rowerzysty...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Wasz pierwszy bike Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kumpelek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6930 (98%)
Postów: 36
Wiek: 32

Częstochowa Centrum

Post Sob 23 Lip 05, 17:37:21     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mój pierwszy rowerek był koloru rózowo białego Embarassed miał nalepki z błękitnymi groszkami, nie pamiętam na 100% ale to był chyba jakis mały romecik. Miał chromowane chlapacze, białe koszyczki (jeden na kierownicy drugi na niby bagazniku). Drugim rowerem był rasowy składak trochę mniejszy od Wigry 3. Po 15 latach leżenia w garazu został pomalowany na czarno, chlapacze na czerwono i kierownica na zółto Cool. Potem był rower górski ktory dostałem w wieku 8 lat. Był marki Daglas (czy jakos tak) był kolorowy tzn. w oryginale miał porobione różnego rodzaju mazy Cool. jakos kilka dni po kupnie wjezdzając pod górke betonową, spadłem z niej i lekko zgiolem rame. DObrze wspominam ten rowerek Cool ale jakoś 3 lata temu ukradli mi go (ku******* od montowania kaloryferów Evil or Very Mad ) i ukradli w tym samym czasie rowerek siostry Razz . i pomyślcie ze oni mi go ukradli 1 Czerwca Mad Noi mój aktualny 3 letni sprzęt jest to rower marki Arkus. Jest koloru srebrno niebieskiego, ma amorki(niestety-teraz żałuje ze takiego kupiłem Rolling Eyes ), najwięcej się wykosztowałem na dentki Evil or Very Mad , korby wszystkie są prawie do maximum rozwalone ale da sie jezdzic-jakos, obrecze są krzywe Laughing ale jezdze chociaz mnie cały czas zarzuca z tyłu Cool Teraz planuje kupić jakiegoś BMXa albo coś, ale to dalekie plany Wink
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Tlen    
dr_Kevinek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6858 (97%)
Postów: 49
Wiek: 35

Częstochowa - Śródmieście

Post Sob 23 Lip 05, 19:34:01     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Siema nie wiem czy juz byl taki pomysl moze juz istnieje taki temat tylko nie chcialo mi sie szukac zeby wklejac zdjecia swoich aktualnych maszyn Very Happy co Wy na to ??


W.W.J.D?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Reklama
Andrzej Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6920 (98%)
Postów: 594
Wiek: 34

Częstochowa - Raków Zachód

Post Sob 23 Lip 05, 21:01:50     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jest temat: na czym jezdzimy czy jakos tak...

Moderowany przez szczepan:
jak już infromujesz to dobrze by było podać dokładne info: [sprzęt] na czym kręcicie



http://luda.eu/ fotografia na zamówienie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
zmorek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6844 (97%)
Postów: 4
Wiek: 41

Raków

Post Nie 24 Lip 05, 22:30:07     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pierwsze to były wigry3, pamiętam częste wymiany szprych i próby centrowania tylnego koła... bo jako dzieciak uwielbiałem jazdę po schodach Smile
nop, a potem (jakieś 9 lat temu) był sobie góral Scouta... i jest do dziś Very Happy
* Od upadku na skałkach ma nieco niestabilne siodełko Razz
* własnoręcznie naprawiane hamulce (zapsuły się podczas oberwania chmury... w sumie to już i tak bez różnicy było, tyle że wracałem "na przednim") Very Happy
* rozkręcone i złożone przerzutki (wioząc jakieś 6 lat temu puszkę brązowej farby zerwała mi się zrywka i najechałem na puszkę - zrobiłem piękną świecę na przednim kole i zalałem sobie przerzutki farbą... no to je rozkręciłem i wyczyściłem rozpuszczalnikiem) Razz
* no i ostatnio miałem niekwestionowaną przyjemność wjechać na drodze rowerowej wzdłuż Al. Pokoju w rozlaną białą emulsję... więc mam teraz sk8towsko przysprayowaną ramę i czarno-białe koła Very Happy

dokupię sobie jakieś oświetlenie i na tym pięknym wechikule pojawię się na przyszłej masie Smile


jazda bez roweru powoduje raka i choroby serca
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7073 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Nie 24 Lip 05, 23:43:09     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zmorek napisał:
...no i ostatnio miałem niekwestionowaną przyjemność wjechać na drodze rowerowej wzdłuż Al. Pokoju w rozlaną białą emulsję... więc mam teraz sk8towsko przysprayowaną ramę i czarno-białe koła Very Happy


szkurna też tak mialem w tym samym miejscu, pare dni temu komuś chyba wypadła ta farba i z 20 metrów scieżki rowerowej tu przy skwerku jest rozjezdzone bialymi plamami Evil or Very Mad



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
Andrzej Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6920 (98%)
Postów: 594
Wiek: 34

Częstochowa - Raków Zachód

Post Pon 25 Lip 05, 0:03:41     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no ja tam zamiatalem jakies 40km/h od strony sezamu i ledwo co przed tym wyrobilem, ale za to wdzialem ofiary( mieli zachalapane rowery i plecy biala farba)


http://luda.eu/ fotografia na zamówienie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6951 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Pon 25 Lip 05, 8:46:02     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no moi koledzy byli wśród tych ofiar Rolling Eyes ciekawe cz y komuś przez przypadek się wylała, czy była to akcja z premedytacją Twisted Evil


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6971 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Pon 25 Lip 05, 10:10:43     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To ewidentnie był sabotaż jakiegoś samochodziarza Laughing Powinniśmy odpłacić samochodom pięknym za nadobne Twisted Evil Hasło na dziś: emulsje na karoserie Exclamation Twisted Evil Exclamation Twisted Evil Exclamation Twisted Evil Laughing .
p.s. dobrze, że mam białe auto Laughing Laughing Laughing


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6951 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Pon 25 Lip 05, 15:17:29     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

arektacana napisał:

p.s. dobrze, że mam białe auto Laughing Laughing Laughing


dobrze że są czarne emulsje Very Happy Laughing Laughing Laughing


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
dr_Kevinek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6858 (97%)
Postów: 49
Wiek: 35

Częstochowa - Śródmieście

Post Pon 25 Lip 05, 21:38:48     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to wtedy arektacana wezmie czarna emulsje i zrobi tak jak na reklamie mentos the frashmaker Very Happy i bedzie mial dalmatynczyka:D


W.W.J.D?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7073 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Pon 25 Lip 05, 23:45:50     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dr_Kevinek napisał:
to wtedy arektacana wezmie czarna emulsje i zrobi tak jak na reklamie mentos the frashmaker Very Happy i bedzie mial dalmatynczyka:D


Łaciate - samo mleko Very Happy Wink



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6971 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Wto 26 Lip 05, 9:28:35     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

piotrusb napisał:
dobrze że są czarne emulsje

No to jak mi coś z autem zmajstrują to już wiem do kogo się zgłosić :>


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6951 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Wto 26 Lip 05, 10:20:18     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no co ty fajnie że bym ci samochód pomalował Exclamation Exclamation Exclamation ani tobie ani nikomu Exclamation Exclamation Exclamation


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7073 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Wto 26 Lip 05, 22:32:41     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

piotrus nie denerwuj się tak Laughing



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
macus Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7074 (100%)
Postów: 545

Cz-wa (Zawodzie)

Post Sro 27 Lip 05, 9:07:41     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

arektacana napisał:
No to jak mi coś z autem zmajstrują to już wiem do kogo się zgłosić

Powiedz tylko jaki model, numery rejestracyjne... Very Happy

Rachunek za farbę podeślę pocztą. Very Happy


Arrow www.czestochowaforum.pl - nowy adres!

1 Kor. 10:23
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen Jabber  
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6971 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Sro 27 Lip 05, 10:44:27     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Twisted Evil Jak Cię dorwę to Ci zgolę to afro Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
macus Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7074 (100%)
Postów: 545

Cz-wa (Zawodzie)

Post Sro 27 Lip 05, 13:40:50     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

arektacana napisał:
Jak Cię dorwę to Ci zgolę to afro

Teraz afro już nie ma bo związuję włosy. Laughing


Arrow www.czestochowaforum.pl - nowy adres!

1 Kor. 10:23
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen Jabber  
Kumpelek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6930 (98%)
Postów: 36
Wiek: 32

Częstochowa Centrum

Post Czw 28 Lip 05, 16:16:09     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja Wam powiem ze mozna by wymalowac samochody ale tym sztucznym śniegiem bo to schodzi a nie jak spray Laughing
Pzodro Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Tlen    
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6951 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Czw 28 Lip 05, 17:30:18     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dobry pomysł z tym sztucznym śniegiem Wink


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
dr_Kevinek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6858 (97%)
Postów: 49
Wiek: 35

Częstochowa - Śródmieście

Post Czw 28 Lip 05, 20:04:48     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

i taki zimowy klimat by byl Razz jeszcze arkowi by sie spodobalo a Wy tylko kase na stucny snieg wypiernicycie ja jestem jednak za emulsja Very Happy


W.W.J.D?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7011 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Pią 29 Lip 05, 10:04:43     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale to by nie był głupi pomysł z tym śniegiem, pomyślcie jakie ździwko, koleś wychodzi rano z domu, lipiec a tu auto do odśnieżania Wink


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
XeLiBrI Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6762 (96%)
Postów: 334

:] Częstochowa - Kambodrza :]

Post Pią 14 Paź 05, 17:52:52     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moj pierwszy rowerek to byl jakis "romet" Razz
Very Happy
ależ on jezdził... Razz


http://budzik.fotolog.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
bikerx Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6653 (94%)
Postów: 490


Post Sob 18 Mar 06, 20:29:34     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Skoro pierwszy i poważny - to był Trek 920(czy coś koło tego) chro-mo, rozmiar 22,5". Sprzedawca wsadził mnie na niezłą minę. Do ziemi z siodełka było dość daleko, ale początki były trudne. Sprzęt fajny, miał koła na 26" i opony 2.10" z takim protektorem że do traktora by się nadawały. Ludziska na Alei oglądali się ze znacznej odległości i się odsuwali na skutek akustyki wytwarzanej przez gumki! Został sprzedany!!! Na szczęście znalazł się kupiec! Potem rozpoczęła się dluga, ciężka i kosztowna droga do obecnego sprzętu.
Przed opisanym Trekiem było kilka innych badziewi, ale ten zapadł w pamięci Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6911 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Sob 18 Mar 06, 20:50:09     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja nie pamiętam za dobrze swojego pierwszego rowerka pamiętam tylko że był biały w czerwone kropki z przykręcanymi kółeczkami bocznymi i że mi go zaje…/ukradli. A że wówczas cykloza mnie jeszcze nie dopadła więc nie pamiętam jakiej był marki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
blabla Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6672 (94%)
Postów: 686

cz-wa błeszno/grosz

Post Pon 20 Mar 06, 12:17:02     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja co prawda nie wiem jak się nazywał mój pierwszy rower, wiem że był czerwono - biały i miał kierownicę i siedzenie jak chopper, następny był rowerek o wdzięcznej nazwie orlik czyli to samo co pelikan tylko nie miało składanej ramy ale było srebrne. Po komuni dostałem pierwszy duży rower była to kolarka marki passat fajna była- z tym, że z początku ledwo dostawałem do ziemi siedząc na ramie ale jak tylko podrosłem było ok. Następny był juz pierwszy góral firmy superba o nazwie runaway, miał on amortyzowaną ramę i pełen osprzęt sis Smile, po nim nastał czas rowerka na którym naprawdę sporo przejechałem gianta gsr 500, to był juz całkiem porządny rower na którym się super jeżdziło i był już cały na alivio, obecnie posiadam rowerek złożony przez siebie, który jest cały czas w fazie rozbudowy Smile


........blaaaaaaaaaaaaaaaa.......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Z życia rowerzysty... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy