wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Imprezy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Seria konferencji na temat polityki rowerowej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
oligator



Status: Offline
Dni: 4828 (68%)
Postów: 1


Post Sob 08 Sty 11, 21:15:50     Seria konferencji na temat polityki rowerowej Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Konferencja na temat polityki rowerowej we Francji w Katowicach, 1wszego marca 2011 - zaproszenie a zarazem propozycja nawiazania wspolpracy

Witam,

Nazywam sie Olivier SCHNEIDER, jestem francuzem, kilka lat mieszkalem w Polsce, teraz mieszkam we Francji, jestem czlonkiem FUB (francuska federacja uzytkownikow rowerow).

Pisze do Was, bo planuje na marzec organizacje serii konferencji w roznych polskich miastach, na temat przemian "rowerowych" w ciagu ostatnich lat we Francji. Pojawic sie w Katowicach planuje 1wszego marca (godzine i miejsce podam jak tylko bede wiedzial na 100%, ale prawdopodobnie o 14stej w ratuszu lub Alliance Française)

Krotki spis tego, co bede chcial przedstawic mozna znalezc tutaj : https://docs.google.com/View?id=ddrsntjt_274c9smbbch

Jezeli ktos moze pomoc, prosze o kontakt przez maila lub najlepiej wypelniajac online formularz : https://spreadsheets.google.com/viewform?formkey=dGp1ZkR0ZFFXTURxcy1XUWRpZlRPYnc6MQ

Przydaloby mi sie troche pomocy od Was, mianowicie :

1. Merytorycznie
Jestem ciekaw co z tego co przewidzialem wam sie wydaje interesujace, a co nie. A moze w ogole inny temat zwiazany z rowerowa Francja wam sie wydaje ciekawy? Napiszcie!
Dodatkowo chcialbym przed konferencja skontaktowac sie telefonicznie z kims z Was, zeby omowic sytuacje rowerzystow w waszym miescie (i skonfrontowac to z tym co przedstawiaja wladze miasta)

2. W roli lokalnego korespondenta
W kazdym miescie w ktorym bedzie konferencja chcialbym miec korespondenta lokalnego, ktory bedzie bral udzial w konferencji, bedzie udzial glosu zadajacym pytania, itd. Najlepiej zeby byl to ktos znany wsrod rowerzystow i urzednikow Smile

3. W roli przewodnika
Zeby moc prowadzic ciekawa debate, wiedzac choc troche jaki jest kontekst lokalny, chcialbym przed konferencja sie przejechac rowerem po miescie. Jezeli ktos mnie oprowadzi, i zwroci uwage co jest godnego uwagi, a co absurdalne, to bede mogl ciekawiej porownac to z ostatnimi zaleceniami we Francji.

4. Logistycznie / nocleg
Same lokale w zaleznosci od miasta powinne byc uzyczone przez alliance française lub instytut francuski. Ale mam mimo tego kilka potrzeb logistycznych. Mianowicie byc moze w niektorych miastach bede potrzebowal noclegu, moze bym mogl liczyc na jakis skrawek podlogi u kogos kogo znacie.

5. Dla spotkania lokalnego
Konferencje bede sie odbywac w ciagu dnia roboczego, i beda oficjalnym, otwartym dla kazdego, spotkaniem organizowanym przez FUB/MdR i konsulat francuski. Chcialbym jesli to sie uda zeby skorzystac z obecnosci w roznych miastach, zeby w mniej formalnej formie spotkac sie z lokalnymi rowerzystamii przedstawic jak moglaby wygladac wspolpraca na linii FUB/MdR.

Z gory dziekuje

Olivier SCHNEIDER
Brest à pied et à vélo, zrzeszenie bedace czlonkiem federacji FUB : www.fubicy.org
+33 6 16 09 12 29
+48 788 21 63 63
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Imprezy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy