wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Częstochowska Masa Krytyczna

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
50 Masa Krytyczna (kwiecień 2010) Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fasol Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5470 (77%)
Postów: 174


Post Pon 22 Mar 10, 23:11:12     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli zespół może zorganizować własne nagłośnienie to chyba nie jest to zbyt duży problem. A co do lokalizacji to chyba też można się dogadać z właścicielem jakiejś knajpy. W końcu okrągła 50. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
emul_007 Kobieta



Status: Offline
Dni: 5916 (83%)
Postów: 597
Wiek: 31

Teraz Krakow/Wreczyca Wielka

Post Pon 22 Mar 10, 23:27:57     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No mysle, ze jakos da sie to zalatwic. Skoro 50, okrągła, wiec moznaby jednak cos wiecej zorganizowac wlasnie. Mr. yellow


"Nemo nascitur sapiens, sed fit"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Reklama
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6995 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Wto 23 Mar 10, 8:55:12     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ech faktycznie, ślepota jakaś mnie ogarnęła ale jak tak to spokojnie można coś takiego przygotować.


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
jurczyk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6423 (91%)
Postów: 1207

Częstochowa Śródmieście

Post Wto 23 Mar 10, 10:50:44     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Środki finansowe pozyskujemy z rozprowadzania "szprychówek" Jeśli na Masę przyjedzie mało uczestników to rozprowadzimy mniej "szprychówek". Ostatnio Forum odwiedziło 50 osób. Gdyby połowa z nas pobrała i nakleiła po dwa plakaciki... Gdyby wszyscy z nas zabrali na Masę po jednej osobie towarzyszącej...Gdyby połowa z nas pozyskała sponsorów... To ... To po paru Masach sprowadzimy Elvisa Presleya !
Pomyliłem się ! Elvis nie weżmie kasy, to wielki Artysta!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Adam200 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5152 (73%)
Postów: 38
Wiek: 31

Hutki k. Konopisk

Post Czw 25 Mar 10, 20:54:12     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wg mnie jubileuszowa imprezka powinna rozpocząć się troche wcześniej, np. 17.00, bo np. tak jak ja nie bardzo mam ochote wracac późno 20 km do domu. myśle że wiele osób tez ma podobny problem. mogę się oczywiście mylić! Smile Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
emul_007 Kobieta



Status: Offline
Dni: 5916 (83%)
Postów: 597
Wiek: 31

Teraz Krakow/Wreczyca Wielka

Post Czw 25 Mar 10, 21:09:10     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie mylisz sie, ja mam ok 15 km, wiec tez niezbyt fajnie tak Very Happy Dobry pomysl.
Mysle, ze byloby to przystepne rowniez na te wystepy. Wink


"Nemo nascitur sapiens, sed fit"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
blabla Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6685 (94%)
Postów: 686

cz-wa błeszno/grosz

Post Czw 25 Mar 10, 21:16:08     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Adam200 napisał:
mogę się oczywiście mylić!

oczywiście możesz i się mylisz, wszędzie w Polsce jak i na świecie przejazd rozpoczyna się o 18, ewentualnie parę minut później ze względu na spóźnialskich. sama impreza jako taka może zacząć się wcześniej ale przejazd nie . pozdrawiam i mimo wszystko zapraszam na masę.


........blaaaaaaaaaaaaaaaa.......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
tekla Kobieta



Status: Offline
Dni: 5455 (77%)
Postów: 36


Post Czw 25 Mar 10, 21:27:04     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W najbliższy weekend przestawiamy zegarki, więc będzie wieczorem jaśniej. Do końca kwietnia dojdzie jeszcze kilka słonecznych minut.
Przypuszczam że wasz powrót do domów będzie odbywał się już po ciemku niestety, ale pokrzepcie się tym, że masa będzie jasna. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
jurczyk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6423 (91%)
Postów: 1207

Częstochowa Śródmieście

Post Czw 25 Mar 10, 21:51:53     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z Adamem 200 nie jeżdziłem... ale z Emilką tak i wiem że dla Niej 15 km to pestka... Zapraszamy na 18:00 !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
emul_007 Kobieta



Status: Offline
Dni: 5916 (83%)
Postów: 597
Wiek: 31

Teraz Krakow/Wreczyca Wielka

Post Czw 25 Mar 10, 22:49:47     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No wpadne, cóz. W sumie juz jestem przyzwyczajona 15 km no oczywiscie, ze to nic. Mr. yellow A niech bedzie, pora jest odp. Wiec jednak nie ma co zmieniac. Mr. yellow


"Nemo nascitur sapiens, sed fit"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Adam200 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5152 (73%)
Postów: 38
Wiek: 31

Hutki k. Konopisk

Post Pią 26 Mar 10, 23:55:19     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sorki nie wiedziałem, ze to (chodzi o impreze) jest ustalone "odgórnie". Oczywiście byłem na masie, wracałem 20km po ciemku ale nie było najgorzej. W kwietniu musi byc jaśniej więc zapewne też wpadnę.
Pozdrawiam!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
emul_007 Kobieta



Status: Offline
Dni: 5916 (83%)
Postów: 597
Wiek: 31

Teraz Krakow/Wreczyca Wielka

Post Pią 26 Mar 10, 23:58:25     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzien sie wydluza o godz jakos niedlugo, wiec juz tym bardziej bedzie jasno. Smile


"Nemo nascitur sapiens, sed fit"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Fludi (usunięty)







Post Sob 27 Mar 10, 0:00:54     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak się nie ma lampek Razz
Idź sobie do Rafała, poproś o lampkę CatEye HL-EL530, wiem zaboli po kieszeni Cool Ale będziesz mógł mówić "i nastała jasność" Laughing
Powrót do góry
Adam200 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5152 (73%)
Postów: 38
Wiek: 31

Hutki k. Konopisk

Post Sob 27 Mar 10, 21:12:06     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zostajemy przy 18.00, dzien będzie dłuższy, a w końcu ważniejsze jest sie spotkać, a potem to już nieważne ;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
id87 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5389 (76%)
Postów: 3
Wiek: 36


Post Nie 28 Mar 10, 19:20:46     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli można rzucić pomysłem to chciałem powiedzieć, że według mnie plakat na kwietniową pięćdziesiątą masę powinien być wyjątkowy.

Przede wszystkim chcemy aby przyjechało możliwie jak najwięcej ludzi.
Aby tak było, oczywiście musi "dopisać" pogoda, ale na nią nie mamy wpływu, a na plakaty - owszem.

Myślę, że na plakacie powinno być trochę więcej treści. Strona internetowa i informacja o terminie nie wystarczy (IMO).
Oczywiście można założyć, że na dotychczasowej wersji plakatu jest komplet informacji, bo przecież jest strona internetowa i można się dowiedzieć więcej.
Ja nie piszę, że jest on zły.
Ale...
Mało dociekliwy widz zobaczy bociana z rowerem (lub inny obrazek), datę, miejsce, stronę internetową pomyśli sobie nie wiadomo co i przejdzie obojętnie a o stronie i plakacie zapomni zanim dojdzie do domu.

Według mnie na plakacie powinny znajdować się dodatkowo trzy typy treści:

1) Zachęcenie w formie krótkiego zdania większymi literami (ma się rzucić w oczy).
2) Dlaczego powinieneś przyjechać na Masę. Dwa-trzy krótkie punkty.
3) Informacja o tym co chcemy osiągnąć.
Informacja kiedy, o której H zaczynamy (to już jest)
No i do tego zdjęcie zwracające uwagę (to też już jest)

Oczywiście treści nie może być za dużo, aby nie robić kaszany...

Przykład:

1) Jeździsz na rowerze/rolkach ? Przyjedź do nas !

2) Dlaczego powinieneś przyjechać na Masę ?
* By pokazać swoją obecnością ilu nas jest.
* By przyczynić się do zmian w naszym mieście.
* By tak sobie na luzie, bezpiecznie pojeździć po ulicach miasta Smile

3) Tu PBM powinien wiedzieć więcej, ja od siebie powiedział bym, że zabiegamy o coraz lepsze warunki dla rowerzystów i rolkarzy, więcej ścieżek, bezpieczeństwo itp.

Dodatkowo jakaś zachęta żeby przyjechać ze znajomymi i liczebność powinna wzrosnąć Smile

Na koniec rozłożyć ładnie i przejrzyście treść + przyciągający uwagę obrazek i będzie pięknie.

Takie moje zdanie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
blabla Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6685 (94%)
Postów: 686

cz-wa błeszno/grosz

Post Nie 28 Mar 10, 20:20:24     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wszystko super z tym, że wtedy plakat minimum w formacie A2 bo przy formatce A4 przy takim natłoku informacji nie pozostanie nic innego jak zapakowanie plakacików do kopert i porozsyłanie do ludzi, bo czytelny będzie mniej więcej z odległości 40cm,
co nie zmienia faktu, że warto by było może spreparować ulotki o treści mniej więcej takiej jak podałeś tylko bez konkretnego numeru masy, i konkretnego terminu (tylko z wyjaśnieniem ,że zawsze w ostatni piątek miesiąca o 18 ) - każdy z zainteresowanych mógłby takie ulotki wsadzić do koszulki i parę dni przed masa rozdawać napotkanym np. stojącym obok na światłach rowerzystą , tak samo i ludziom chodzącym w okolicy biegana przed masą, czy mijanym w czasie przejazdu, bo często pytają się co to za impreza, a nie wszyscy mają chęć i ochotę na tłumaczenie czegoś po sto razy, myślę że warto by było ustalić jakieś wzór ulotki informacyjnej którą tylko by się powielało przed masami


........blaaaaaaaaaaaaaaaa.......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
polak8778 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5172 (73%)
Postów: 233
Wiek: 30

Częstochowa-Mirów-Lisiniec

Post Nie 28 Mar 10, 20:31:08     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

całkiem dobry pomysł ....

Jak mówię znajomym że jadę na masę każdy sie pyta co to jest ? a po co to ? czemu to ma służyc?
Większość Częstochowian nie wie co to jest ? a jak widzą przejazd to myślą że pielgrzymka albo jeszcze coś bardziej zmyślnego ... Dużo ludzi tez myśli że masa jest raz na rok albo jeszcze rzadziej ...

a teraz odbiegając od tematu

Co do plakatów ...
Ja osobiście piszę sie na ich rozwieszanie ... Oczywiście nie sam jeżeli jest wiecej chętnych możnaby podzielić się na grupki po 2-3 osoby i jedni pojadą na raków a inni np. na lisiniec ...
Dobrze w tym miesiącu z uwagi na rocznicę tyh plakatów naprawdę dopilnować ... Może i jestem ślepy ale na rozwieszanie plakatów na 49 mase tez ktoś się pisał ale plakatów nie widziałem ....
Na forum każdy chętny co widać po deklaracjach ale niestety (nie u wszystkich ) na deklaracjach się kończy ... Mad


PoLsKa ByĆ TrUdNy JęZyK !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Lukas Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6939 (98%)
Postów: 1116
Wiek: 38

Częstochowa [Tysiąclecie]

Post Nie 28 Mar 10, 21:02:45     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z plakatami sprawa jest prosta - wystarczy żeby każdy wziął po kilka, kilkanaście sztuk i porozwieszał w miejscu zamieszkania + ew. tam gdzie często przebywa. Ja co miesiąc wieszam plakat w miejscu swojej pracy + po blokach na moim osiedlu jak mi na to pozwala czas.

Duże pole do popisu mają tutaj uczniowie - szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.. przecież zawsze są jakieś gablotki np. samorządu uczniowskiego czy z różnymi imprezami. Wystarczy żeby Masa miała po jednym przedstawicielu (nie musi być cały czas to ta sama osoba), który będzie co miesiąc wieszał w swojej szkole plakat, a uczniowie (czyli w sumie największy odsetek Masowiczów) będą regularnie informowani o przejeździe.

Druga sprawa to, że Ty plakatów nie widzisz - niestety w tym miesiącu mało osób plakatowało, a dwa że te plakaty często nie żyją dłużej niż 24godz i giną śmiercią lotnika. U mnie na osiedlu na szczęście tylko 2 plakaty zniknęły na drugi dzień po rozwieszeniu.

Trzecia sprawa - plakaty należy wieszać w takich miejscach, w których będą widoczne, ale jednocześnie będzie spora szansa, że nie złamią ewidentnie prawa i dzięki temu nikt ich nie usunie. Potem oczywiście powinniśmy zadbać o to żeby je pozrywać i wyrzucić do śmietnika.

Czyli...

...jak będą plakaty to trzeba iść po nie do Rafała
...rozwiesić po kilka sztuk na osiedlu, w swoim bloku, na płocie domu czy w ulubionym sklepie za zgodą pani/pana za ladą
...powiesić w swojej szkole lub miejscu pracy
...a po całej akcji wybrać się na małą przejażdżkę i pousuwać te, które będą nadal wisiały

i nie można się oglądać na innych - jeśli tego nie zrobisz Ty (czy ktokolwiek inny, który czyta ten post) to nikt tego za nas nie zrobi!

Zatem do pracy.


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
polak8778 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5172 (73%)
Postów: 233
Wiek: 30

Częstochowa-Mirów-Lisiniec

Post Nie 28 Mar 10, 21:12:40     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 21:06 28.03.2010 ----------

blabla napisał:
warto by było może spreparować ulotki o treści mniej więcej takiej jak podałeś tylko bez konkretnego numeru masy, i konkretnego terminu (tylko z wyjaśnieniem ,że zawsze w ostatni piątek miesiąca o 18 ) - każdy z zainteresowanych mógłby takie ulotki wsadzić do koszulki i parę dni przed masa rozdawać napotkanym np. stojącym obok na światłach rowerzystą , tak samo i ludziom chodzącym w okolicy biegana przed masą, czy mijanym w czasie przejazdu,


co do wzoru i jakiegos projaktu ulotek ja sie tym zajme .... jutro najpóźniej we wtorek przedstawie projekt ..
Very Happy

---------- 21:12 ----------

Lukas napisał:
Z plakatami sprawa jest prosta - wystarczy żeby każdy wziął po kilka, kilkanaście sztuk i porozwieszał w miejscu zamieszkania + ew. tam gdzie często przebywa. Ja co miesiąc wieszam plakat w miejscu swojej pracy + po blokach na moim osiedlu jak mi na to pozwala czas.

Duże pole do popisu mają tutaj uczniowie - szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.. przecież zawsze są jakieś gablotki np. samorządu uczniowskiego czy z różnymi imprezami. Wystarczy żeby Masa miała po jednym przedstawicielu (nie musi być cały czas to ta sama osoba), który będzie co miesiąc wieszał w swojej szkole plakat, a uczniowie (czyli w sumie największy odsetek Masowiczów) będą regularnie informowani o przejeździe.

Druga sprawa to, że Ty plakatów nie widzisz - niestety w tym miesiącu mało osób plakatowało, a dwa że te plakaty często nie żyją dłużej niż 24godz i giną śmiercią lotnika. U mnie na osiedlu na szczęście tylko 2 plakaty zniknęły na drugi dzień po rozwieszeniu.

Trzecia sprawa - plakaty należy wieszać w takich miejscach, w których będą widoczne, ale jednocześnie będzie spora szansa, że nie złamią ewidentnie prawa i dzięki temu nikt ich nie usunie. Potem oczywiście powinniśmy zadbać o to żeby je pozrywać i wyrzucić do śmietnika.

Czyli...

...jak będą plakaty to trzeba iść po nie do Rafała
...rozwiesić po kilka sztuk na osiedlu, w swoim bloku, na płocie domu czy w ulubionym sklepie za zgodą pani/pana za ladą
...powiesić w swojej szkole lub miejscu pracy
...a po całej akcji wybrać się na małą przejażdżkę i pousuwać te, które będą nadal wisiały

i nie można się oglądać na innych - jeśli tego nie zrobisz Ty (czy ktokolwiek inny, który czyta ten post) to nikt tego za nas nie zrobi!

Zatem do pracy.




ale ja doskonale o tym wiem i zdaje sobie z tego sprawe ..


PoLsKa ByĆ TrUdNy JęZyK !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Lukas Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6939 (98%)
Postów: 1116
Wiek: 38

Częstochowa [Tysiąclecie]

Post Nie 28 Mar 10, 21:27:47     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
ale ja doskonale o tym wiem i zdaje sobie z tego sprawe ..


Chodzi o to, że my też..

to od samych wymienionych w moim poprzednim poście zależy to ile i gdzie będą plakaty. Jeśli nie będzie do tego chętnych to sama rozmowa na ten temat nie przyniesie żadnego skutku.

Jeśli masz chęć do rozwieszania plakatów to super i jesteś kolejną osobą, na którą Masa może liczyć - oby w Twój ślad poszli pozostali.


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
id87 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5389 (76%)
Postów: 3
Wiek: 36


Post Nie 28 Mar 10, 21:45:16     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

blabla napisał:
wszystko super z tym, że wtedy plakat minimum w formacie A2 bo przy formatce A4 przy takim natłoku informacji nie pozostanie nic innego jak zapakowanie plakacików do kopert i porozsyłanie do ludzi, bo czytelny będzie mniej więcej z odległości 40cm,
co nie zmienia faktu, że warto by było może spreparować ulotki o treści mniej więcej takiej jak podałeś tylko bez konkretnego numeru masy, i konkretnego terminu (tylko z wyjaśnieniem ,że zawsze w ostatni piątek miesiąca o 18 ) - każdy z zainteresowanych mógłby takie ulotki wsadzić do koszulki i parę dni przed masa rozdawać napotkanym np. stojącym obok na światłach rowerzystą , tak samo i ludziom chodzącym w okolicy biegana przed masą, czy mijanym w czasie przejazdu, bo często pytają się co to za impreza, a nie wszyscy mają chęć i ochotę na tłumaczenie czegoś po sto razy, myślę że warto by było ustalić jakieś wzór ulotki informacyjnej którą tylko by się powielało przed masami


Spokojnie... Mówimy tu o kilku dodatkowych zdaniach na plakat, można pójść na kompromis i zrezygnować z punktu 3, i jednego podpunktu w punkcie 2. I wtedy nie ma bata - zmieści się i będzie przejrzyście.

Według mnie, po takim zabiegu efektywność przekazu mocno się poprawi...
Powinniśmy to rozważyć, ale nie naciskam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
jurczyk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6423 (91%)
Postów: 1207

Częstochowa Śródmieście

Post Nie 28 Mar 10, 21:55:59     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ulotki dokładnie wyjaśniające Co to jest Masa ? były w u biegłym roku... W tym roku też będą . Potrzeba tylko kolporterów. Mamy rikszę, można ja wykorzystać do akcji ulotkowej.Ostatnio plakaciki pobrało tylko 5 /pięć / osób.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
skate_style Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5171 (73%)
Postów: 156
Wiek: 32


Post Nie 28 Mar 10, 22:00:37     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc, to może i tylko 5, ale plakatów też zbyt wiele nie było. Jakbyśmy zaczęli rozwieszać plakaty nie 3-4 dni przed masą tylko jakiś 1 - 1.5 tygodnia wcześniej to było by lepiej. Już pisałem gdzieś wcześniej, że można by porozmawiać z MPK na temat wywieszenia plakatów w autobusach oraz tramwajach. Mnóstwo ludzi by się wtedy o tym też dowiedziało. Szkoły również, z tym nie będzie problemu. Potrzeba jedynie więcej plakatów a chętnych nie braknie. A nawet jeśli, to gdy przyłożymy się do tego i porozwieszamy je w naprawdę widocznych i obmyślanych miejscach, to odniesiemy sukces Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
polak8778 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5172 (73%)
Postów: 233
Wiek: 30

Częstochowa-Mirów-Lisiniec

Post Nie 28 Mar 10, 22:07:01     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 22:02 28.03.2010 ----------

jak pisałem projekt ksero i kolportaz ulotek biore na siebie ...
Very Happy

---------- 22:07 ----------

Co do mpk to wątpie zeby za darmo zezwolili na umieszczenie plakatów w autobusach i tramwajach ...


PoLsKa ByĆ TrUdNy JęZyK !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
MK Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6560 (93%)
Postów: 178
Wiek: 33

Częstochowa - Raków

Post Nie 28 Mar 10, 22:16:59     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z tego co pamiętam to kiedyś chyba w autobusie widziałem plakat masy, może teraz też się uda. A jeśli chodzi o rozwieszanie plakatów to również chętnie pomogę, im będzie ich więcej, tym lepiej. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Częstochowska Masa Krytyczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Następny
Strona 2 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy