wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Częstochowska Masa Krytyczna

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Inicjatywa dla WOŚP?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Vieri Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5376 (76%)
Postów: 131
Wiek: 33

Częstochowa - Wyczerpy

Post Sob 09 Sty 10, 4:43:30     Inicjatywa dla WOŚP? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niewątpliwie mamy sezon ogórkowy. Teraz, w iście polarnych warunkach jeżdżą tylko najlepsi Laughing Stąd zrodził się w mojej głowie szatański pomysł, z pewnością nie do zrealizowania w tym roku, ale w przyszłym, kto wie!

Z góry chciałbym zaznaczyć, że jeśli ktoś jest nieprzychylny idei WOŚP, proszę powstrzymać się od uwag, to nie miejsce na tego typu dyskusje, dziękuję. Smile

Co myślicie o złożeniu wspólnym wysiłkiem wypasionej, czerwonej MTB maszyny do zlicytowania w przyszłym roku na rzecz Orkiestry? Sprzęcior z napisami częstochowskiej Masy, coś a la Częstochowska Masa krytyczna na rzecz WOŚP, do tego rowerek cały w serduszka, na fajnej ramie, na fajnym osprzęcie. Myślę, że może to być towar atrakcyjny dla potencjalnych kupców (nie oszukujmy się, w 90% licytującymi za duże sumy są firmy), a więc zarazem rokujący zebranie fajnej sumki dla dzieciaków.

Plan jest taki, że przez najbliższy sezon odkładamy sobie pieniążki, żeby zebrać wspólnymi siłami 3-4 tyś złotych. 10 zł miesięcznie dla każdego z nas problemem pewnie nie będzie, a razem da to sporą sumkę. Do tego można zebrać co nieco na Masach, pomysłów jest mnóstwo a nasza inwencja twórcza nieograniczona Very Happy Po tym demokratycznie decydujemy co kupujemy, każdy z nas pewnie ma części, które mógłby podarować, składamy sprzęt i wio na licytację.

Jak już wspominałem mam możliwość cięcia różnych napisów ploterem, więc problem oklejenia odpada, zajmę się tym. Dodatkowo mogę pomóc w składaniu rowerka, niewiele, bo niewiele rowerów złożyłem w swoim życiu, ale dwie niekoniecznie lewe ręce do pomocy pewnie się przydadzą Wink

Gwoli wyjaśnienia, czemu tak wcześnie o tym piszę. Wyjaśnienie jest proste, będziemy mieli kupe czasu, żeby zebrać odpowiednie fundusze i zmontować cacuszko.

Czekam na wszelkie opinie o tym pomyśle. Czy jest on ciekawy to kwestia do dyskusji, ale sama idea pomocy dzieciakom i każda inicjatywa dążąca do tego w mojej opinii zawsze powinny być doceniane i nagradzane Smile

Pozdrówko orkiestrowe
Marcin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Częstochowska Masa Krytyczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy