wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Wspólne wypady

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Szukasz towarzystwa na wypad? Pisz tutaj! Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 53, 54, 55  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sikor Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5568 (79%)
Postów: 128
Wiek: 48

Częstochowa - Lisiniec

Post Pią 15 Maj 09, 23:43:06     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zasadniczo szykuję się na "zgonienie" prawie do granic możliwości. Przy okazji chcę rozeznać się w terenie pod kątem następnych, już nastawionych na zwiedzanie wycieczek. Przyznam się że takie wypady dają mi sporo satysfakcji ale jednocześnie trochę się obawiam, bo w końcu zawsze może się człowiekowi coś przytrafić ze zdrowiem na trasie (odpukać w niemalowane) a i w dwójkę zawsze raźniej i dlatego szukam drugiego "zapaleńca". Niestety sytuacja rodzinna (małę dzieciaki) narzuca mi dość ścisłe ramy wycieczek i stąd te godziny powrotu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Fludi (usunięty)







Post Sob 16 Maj 09, 9:34:46     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Proponuję zakup żonie rowerku, dla dzieci fotelików i można miło rodzinnie spędzić niedziele. No, ale to już nie to samo Wink
Powrót do góry
Reklama
Sikor Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5568 (79%)
Postów: 128
Wiek: 48

Częstochowa - Lisiniec

Post Sob 16 Maj 09, 23:09:29     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Żona ma rower i też te 70-80km w dzień potrafi zrobić. Foteliki też kupione ale dzieciaki trochę za małe (1,5 roku) - narazie to do Pegaza można się przejechać ale dalej to strach że się im znudzi i włączą syreny... Wink I co w takim przypadku zrobić nawet w Olsztynie? Reasumując - masz rację to nie to samo... chociaż oba warianty mają swoje niezaprzeczalne plusy i się nawzajem niewykluczają - dlatego start rano i w miarę wczesny powrót Wink

Jutro pogoda gwarantowana więc w drogę!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
michaill Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6486 (92%)
Postów: 561
Wiek: 113

Częstochowa - Śródmieście

Post Pon 18 Maj 09, 17:10:16     PRADZIAD Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wstępnie napiszę że planujemy z Gadżetem dwudniowy wypad na czeską stronę by wjechać na Pradziada(1491m). Wyjazd w sobotę 23.05.2009. Więcej szczegółów w czwartek. Jak ktoś by miał chęć to może się powoli szykować.


WSPÓŁCZEŚNI RYCERZE JEŻDŻĄ NA ROWERZE

ON BIKE TILL DEATH
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Jacek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6840 (97%)
Postów: 499

Poczesna

Post Pon 18 Maj 09, 22:06:50     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Byłem, wjeżdżałem! Fajnie ale nic rewelacyjnego! Wbrew pozorom wcale nie tak trudno wjechać. Być może ten asfalt swoje robi!


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
michaill Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6486 (92%)
Postów: 561
Wiek: 113

Częstochowa - Śródmieście

Post Wto 19 Maj 09, 17:46:10     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To fajnie, ale my zrobimy to w jeden dzień! dojazd z Cze-wy to jakieś 190km i wjazd na górkę to już jednak coś. I ta panorama po zachodzie słońca! BAJKA! W drugi dzień powrót do domku.


WSPÓŁCZEŚNI RYCERZE JEŻDŻĄ NA ROWERZE

ON BIKE TILL DEATH
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Jacek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6840 (97%)
Postów: 499

Poczesna

Post Wto 19 Maj 09, 18:05:42     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem Jacku skąd wyszło Ci te 190km. Wracając z Jarnołtówka do domu wyszło mi 200km a z Jarnołtówka do Karlowej Studanki jest jeszcze kilkadziesiąt ( nie pamiętam dokładnie ile) - skąd zaczyna się podjazd na Pradziada. Bez wątpienia będzie to sporo ponad 200 w jedną stronę.
Ale dla chcącego nie ma nic trudnego! Życzę powodzenia!


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
jarekr91



Status: Offline
Dni: 5428 (77%)
Postów: 4
Wiek: 33

Częstochowa - 1000-lecie

Post Wto 19 Maj 09, 23:02:50     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich... dlatego tak zaczynam, bo to mój pierwszy post.
Jeżdżę na rowerze poza Częstochowę już dobre 3 lata. Chciałbym nieco wyjść z samotnych przejażdżek, wiadomo "w kupie" raźniej Smile Może jakimś strasznie zapalonym kolarzem nie jestem, zresztą kolarzówki nie posiadam. Zwykle jeżdżę dystanse 40-60 km, żeby nie kolidowało ze szkołą. W tym sezonie przejechałem +/- 1300 km, w większości sam, bo 90% młodzieży... no właśnie... nie zbyt pchają się do jeżdżenia rowerkiem.
Już setki w tym roku były Smile nawet przeszedł mi przez myśl pomysł, żeby zapisać się do jakiegoś klubu, ale brak kolarzówki i brak funduszy raczej niweluje jakiekolwiek plany (tak mi się wydaje). 18 lat to jednak chyba wiek w którym jako tako jeszcze rozwinąć się mogę... tutaj by mnie interesowało wasze zdanie w tej sprawie Smile
A odnośnie wyjazdu, żeby nie było, że sam spam, to z chęcią w sobotę w godzinach popołudniowych wybrałbym się na jakąś przejażdżkę. Godzina 16-17, koło 80 km można zrobić. Raczej preferuje asfalt, tak mam przystosowany sprzęt,
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Fludi (usunięty)







Post Wto 19 Maj 09, 23:16:58     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jarekr91 napisał:
Raczej preferuje asfalt, tak mam przystosowany sprzęt,

Lepiej zmień upodobania, nie warto jeździć ciągle po asfalcie...
Powrót do góry
jarekr91



Status: Offline
Dni: 5428 (77%)
Postów: 4
Wiek: 33

Częstochowa - 1000-lecie

Post Wto 19 Maj 09, 23:23:59     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Fludi napisał:

Lepiej zmień upodobania, nie warto jeździć ciągle po asfalcie...


Nie muszę zmieniać. Nie napisałem, że ciągle jeżdżę po asfalcie, ale że raczej preferuje taką jazdę. Wypady choćby nawet na Jurę praktycznie zawsze wiążą się z tym, że troszkę po bezdrożach trzeba pojeździć i umilić sobie wycieczkę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
marsman Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5865 (83%)
Postów: 732


Post Sro 20 Maj 09, 8:58:09     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jarekr91 napisał:
nawet przeszedł mi przez myśl pomysł, żeby zapisać się do jakiegoś klubu, ale brak kolarzówki i brak funduszy raczej niweluje jakiekolwiek plany (tak mi się wydaje).


Częstochowskie Towarzystwo CYKLISTÓW I MOTOCYKLISTÓW
ul. Krakowska 45
42-200 Częstochowa
tel. 034/361 58 36
sport i turystyka motocyklowa i rowerowa, rekreacja

z okolicznych to chyba tylko ten. ale dobrze że trafiłeś na to forum. tu napewno Question kogoś na wspólne kręcenie znajdziesz Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
fasol Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5436 (77%)
Postów: 174


Post Sro 20 Maj 09, 9:00:19     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Fludi napisał:
Lepiej zmień upodobania, nie warto jeździć ciągle po asfalcie...


A tu się nie zgodzę, asfalt ma też swoje zalety. Są trasy na których jest mało samochodów a droga jest w dobrym stanie. Można wtedy pośmigać z niezłymi prędkościami i wcale nie trzeba mieć szosówki (choć oczywiście warto ją mieć).

Btw. szosówka nie jest aż takim sporym wydatkiem, łatwo można znaleźć dobry używany sprzęt za niską cenę.

Polecam kiedyś spróbować pojeździć z CTC. Wyjeżdżają przeważnie o 10 w niedziele spod przystanku koło Jagiellończyków.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
marsman Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5865 (83%)
Postów: 732


Post Sro 20 Maj 09, 11:14:16     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Częstochowskie Towarzystwo Cyklistów i Motocyklistów to nie to samo co Częstochowskie Towarzystwo Cyklistów. to tak w zależności co wolisz-turystyke czy cyklosport Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Fludi (usunięty)







Post Sro 20 Maj 09, 13:18:03     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A mają oni jakąś stronkę www?
Powrót do góry
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6961 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Pon 25 Maj 09, 7:27:45     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sobota 30.05 czerwonym do Krakowa, pod koniec szlaku modyfikacja aby wyjechać w Pieskowe Skale. Start ok 6.00 spod PKP Raków. Dystans ok 160 km


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
jurczyk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6389 (91%)
Postów: 1207

Częstochowa Śródmieście

Post Wto 26 Maj 09, 8:30:21     Rosja Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wyjazd do Rosji /Petersburg/ ,między 23 VI a 23 VII /wizy/ przez Białoruś,
km ?, powrót Estonia,Łotwa,Litwa ? Poszukiwana jedna osoba! Wiadomości na GG 8262772
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Lukas Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6905 (98%)
Postów: 1114
Wiek: 38

Częstochowa [Tysiąclecie]

Post Sob 13 Cze 09, 22:00:06     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jutro razem ze Sforzą i Fludi'm jedziemy do Mirowa i Bobolic.

Dla chętnych zbiórka jutro o 10:00 pod Jagiellończykami (okrąglak). (przegonimy szosowców!)

Godziny powrotu jeszcze nie znamy. Pogoda ma być super, więc tempo raczej spokojne z przerwami na fotki itd. W kwestii formalnej - każdy jedzie na własną odpowiedzialność Wink


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
lami Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5401 (77%)
Postów: 2
Wiek: 42

Częstochowa raków-zach.

Post Wto 16 Cze 09, 22:01:11     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czesc chetnie sie podłącze do jakiegos sobotniego wyjazdu w teren sobota 20 06 09 z góry dzieki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Fludi (usunięty)







Post Czw 18 Cze 09, 14:26:50     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jedzie może ktoś dzisiaj wieczorem do Olsztyna i z powrotem? Chodzi mi o nocną jazdę? Bo chętnie bym się dołączył, żeby lampki przetestować Very Happy
Powrót do góry
jurczyk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6389 (91%)
Postów: 1207

Częstochowa Śródmieście

Post Czw 18 Cze 09, 17:15:44     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ciemno robi się dopiero po 22:00 a ja o tej godzinie muszę do łóżeczka...
Ale jutro z rana jadę plakatować trasę do Olsztyna i Olsztyn...Trzeba łączyć przyjemne z pożytecznym!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
pitrek02 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5460 (77%)
Postów: 45
Wiek: 31

Częstochowa - Parkitka

Post Pon 29 Cze 09, 20:54:45     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W środę (01-07-2009) wraz z moim kolegą wybieramy się do Morska.
Wyjazd z Częstochowy planowany jest na godzinę 12:30 (tak, wiem że późno, ale znajomy musi odebrać rower z serwisu).
Jedziemy niebieskim do Poraja, następnie przez Masłońskie do Żarek, potem na Kotowice i odbijamy na Morsko.
Wracamy najprawdopodobniej tą samą trasą (jednakże inne propozycje są mile widziane)
______________

W piątek (03-07-2009) jedziemy tym razem do Ogrodzieńca.
Wyjazd z Częstochowy planowany jest na godzinę 9:00. Jedziemy szosą (przez Myszków i Zawiercie).

______________

Nasze średnie na Jurze, wahają się pomiędzy 22-23km/h, tak więc nie jeździmy bardzo szybko.

Szczegóły (takie jak miejsce z którego będziemy startować), do uzgodnienia na GG.
Chętnych, prosiłbym o powiadomienie mnie przynajmniej 24h przed wyjazdem. Wink

Pozdrawiam!


"Dobry duchu renowacji, wróć nam siłę po libacji" Smile


Ostatnio zmieniony przez pitrek02 dnia Pon 29 Cze 09, 21:08:27, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Fludi (usunięty)







Post Pon 29 Cze 09, 20:57:34     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pitrek02 napisał:
W piątek (03-07-2009) jedziemy tym razem do Ogrodzieńca.
Wyjazd z Częstochowy planowany jest na godzinę 9:00. Jedziemy szosą (przez Myszków i Zawiercie).

Darujcie sobie szosę i jedźcie czerwonym rowerowym Wink Gdyby nie to, że będę wtedy w Beskidach to bym się chętnie z wami wybrał.
Powrót do góry
pitrek02 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5460 (77%)
Postów: 45
Wiek: 31

Częstochowa - Parkitka

Post Wto 30 Cze 09, 13:47:53     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Fludi napisał:
Darujcie sobie szosę i jedźcie czerwonym rowerowym Wink

To zależy od tego, jak poradzimy sobie z Morskiem. Jeżeli dostaniemy mocnej "zadyszki", to jedziemy szosą, jeżeli będzie ok, to szlakiem. Smile

EDIT: Wycieczka do Ogrodzieńca, najprawdopodobniej będzie przeniesiona na sobotę, ponieważ w piątek ma padać. :/


"Dobry duchu renowacji, wróć nam siłę po libacji" Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6961 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Sro 01 Lip 09, 7:07:02     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Morsko można objechać polna drogą (nie wjeżdżacie na górę tylko obok tak jak prowadzi szeroka piaszczysta droga) , czasem tak robię jak mi się spieszy na pociąg Laughing


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
emul_007 Kobieta



Status: Offline
Dni: 5882 (83%)
Postów: 597
Wiek: 30

Teraz Krakow/Wreczyca Wielka

Post Pon 20 Lip 09, 20:29:15     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W najbliższym czasie planuje wyprawe do Rezerwatu Szachownica, w którym byłam ostatnio. Troche jakimis wioskami, troche teren. Z Częstochowy w obie strony to bedzie okolo 76 km w obie strony. Chociaz trasa sie wydluzy przez szlaki rowerowe. Kto bylby chetny? :]


"Nemo nascitur sapiens, sed fit"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Wspólne wypady Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 53, 54, 55  Następny
Strona 12 z 55

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy