wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Wspólne wypady

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Szukasz towarzystwa na wypad? Pisz tutaj! Idź do strony 1, 2, 3 ... 53, 54, 55  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
macus Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7043 (100%)
Postów: 545

Cz-wa (Zawodzie)

Post Pią 25 Mar 05, 17:16:12     Szukasz towarzystwa na wypad? Pisz tutaj! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli masz fajną trasę, a brakuje ci towarzystwa na wyjazd napisz tutaj. Napewno ktoś z naszej braci chętnie dotrzyma ci towarzystwa. Wink

Jest tylko jedno zastrzeżenie. W tym temacie piszemy wyłącznie o propozycjach wspólnych wyjazdów (żadnych komentarzy). Wszelkie szczegóły ustalamy prywatnie (wiadomość, mail, komunikator itd.).

Przy pisaniu uwzględnijcie takie info jak: gdzie?; kiedy? (dokładna data!); ile km mniej więcej?; jaki teren/stopień trudności?. Podaj kontakt do siebie (o ile nie masz go zapisanego w profilu), oraz ew. miejsce spotkania.

Wszystkie posty nie na temat będą natychmiast usuwane bez ostrzeżenia!

Miłego wspólnego pedałowania! Wink


Arrow www.czestochowaforum.pl - nowy adres!

1 Kor. 10:23


Ostatnio zmieniony przez macus dnia Pią 01 Kwi 05, 20:19:49, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen Jabber  
Nataszka Kobieta



Status: Offline
Dni: 6978 (99%)
Postów: 285
Wiek: 52

Częstochowa - Śródmieście

Post Sro 01 Mar 06, 11:18:58     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W niedzielę 5 marca wybieramy się do Sygontki na ciepłą wędzoną rybkę zbiórka o godz. 10 pod Puchatkiem , (30 km w jedną stronę) gdyby w Sygontce nie było rybki to jedziemy do Knieji(dodatkowe 10 km) trasa asfaltem bo las jeszcze nieprzejezdny
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Reklama
Jacek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6830 (97%)
Postów: 499

Poczesna

Post Wto 21 Mar 06, 10:21:07     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W najbliższą sobotę 25 marca jedziemy w okolice Boronowa. Chętni mile widziani!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6951 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Wto 21 Mar 06, 11:00:26     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dopisz gdzie zbiórka, może wypertraktuję z żoną Laughing Tylko pogoda nie jest optymistyczna na sobotę Sad


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
Jacek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6830 (97%)
Postów: 499

Poczesna

Post Wto 21 Mar 06, 18:43:15     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Te kwestie są jeszcze w fazie uzgodnień. Jeśli chodzi o mnie będę czekał na resztę ekipy tam gdzie się umówimy (może Sobuczyna lub Konopiska Question ). Jak dogramy sprawę info wrzucę na forum


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Jacek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6830 (97%)
Postów: 499

Poczesna

Post Czw 23 Mar 06, 16:27:03     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli pogoda dopisze, w najbliższą sobotę spotykamy się, tzn. Wy ze mną,
o godzinie 11-tej na skrzyżowaniu w Sobuczynie. Zapraszam!


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Nataszka Kobieta



Status: Offline
Dni: 6978 (99%)
Postów: 285
Wiek: 52

Częstochowa - Śródmieście

Post Pią 24 Mar 06, 9:52:22     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeżeli tylko pogoda dopisze to ja również dopiszę Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
yatza Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6732 (96%)
Postów: 155
Wiek: 50

Częstochowa - 1000lecie

Post Pią 24 Mar 06, 11:12:02     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 10:10 24.03.2006 ----------

Zgłaszam chęć. Nataszko poweidz proszę gdzie i o której godzinie w sobotę mogę Cię/Was Wink spotkać. Dołącze z przyjemnością... Smile

---------- 10:12 ----------

outsider napisał:
Dopisz gdzie zbiórka, może wypertraktuję z żoną Laughing Tylko pogoda nie jest optymistyczna na sobotę Sad


Outsider wydawało mi się że pierdziolisz pogodę? Wink Czekamy na Cię w sobotę. Chyba, że naprawdę będzie kisiel Smile


..:: dum spiro, spero ::..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6951 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Pią 24 Mar 06, 11:39:37     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A i owszem, ale co innego jechać w zimnie parę km a co innego kilkadziesiąt, tak więc jeśli nie będzie padać to i ja się stawię. Myśle że możemy się spotkac pod Jagiellończykami powiedzmy o 10.15


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
Nataszka Kobieta



Status: Offline
Dni: 6978 (99%)
Postów: 285
Wiek: 52

Częstochowa - Śródmieście

Post Pią 24 Mar 06, 12:30:01     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dla mnie Jagiellończycy to kółko może lepiej spotkajmy się już w Sobuczynie zresztą ja wyjadę przed 10 bo pojadę sobie wolniutko a wy mnie zabijecie swoim tempem, zbierzecie mnie po drodze. Gdyby pogoda była naprawdę paskudna to dam znać na komórkę że nie jadę
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
yatza Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6732 (96%)
Postów: 155
Wiek: 50

Częstochowa - 1000lecie

Post Pią 24 Mar 06, 14:17:57     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 13:15 24.03.2006 ----------

Cholera, aura na jutro fucktycznie nie zapowiada się ciekawie jak sami zapewne widzieliście. Ale miejmy nadzieję, że będzie tak jak dziś Smile Piękne słoneczko normalnie aż chce się żyć Very Happy

---------- 13:17 ----------

Jeszcze jedno: jutro jeśli pogoda będzie znośna to również odmelduję się na wspomnianym skrzyżowaniu w Sobuczynie Smile
Tak a propos to co w okolicach Boronowa jest ciekawego oprócz tego że wójtem jest podobno hindus Wink


..:: dum spiro, spero ::..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Jacek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6830 (97%)
Postów: 499

Poczesna

Post Pią 24 Mar 06, 17:59:10     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Będziemy jeździć po asfaltach z wiadomych przyczyn więc zwiedzanie raczej nie wchodzi w grę. Ale można zobaczyć kościół drewniany w Boronowie i może jeszcze coś się znajdzie Wink


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
yatza Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6732 (96%)
Postów: 155
Wiek: 50

Częstochowa - 1000lecie

Post Sob 25 Mar 06, 19:26:36     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oto kilka fotek z dzisiejszego wypadu Smile Na moim liczniku odnotowałem 84km Jeszcze raz dzięki za mile spędzony czas w siodle Wink Trochę mnie tyłek boli ale było warto Very Happy
http://usera.imagecave.com/yatza/20060325_Boronowo/


..:: dum spiro, spero ::..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Jacek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6830 (97%)
Postów: 499

Poczesna

Post Sob 25 Mar 06, 21:32:23     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Fotki rewelacja! Dzięki!
U mnie na liczniku 85,15km. To mój najdłuższy wypad w tym sezonie.
Dziękuję za miłe towarzystwo. I jeszcze trasa;
Zawodzie-Poczesna-Huta Stara A- odtąd już razem- Sobuczyna-Dźbów-Konopiska-Jamki-Leśniaki-Dębowa Góra-Boronów-Koszęcin-Boronów-Konopiska-Dźbów-Sobuczyna a reszta tak jak na początku tyle że w odwrotnej kolejności ^_^ ^_^ ^_^


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Nataszka Kobieta



Status: Offline
Dni: 6978 (99%)
Postów: 285
Wiek: 52

Częstochowa - Śródmieście

Post Pon 27 Mar 06, 14:51:06     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak trzeba przyznać że ta traska jest fajna, zwłaszcza, że jest co oglądać wiosną i latem. Do tych zachwytów dodam tylko że wiał niemiłosierny wiatr, który spychał okrutnie i ciężko się jechało. No i to że Jatza wjeżdżał mi na ambicję jak chciałam się poddać i wracać na myśl o góreczkach i tym wiejącym piekielstwie ale co to znaczy doping Laughing Dodam (dla tych którzy sądzą a co tam taka wycieczka), że udka paliły mnie żywcem, cudownie wchodziło się po schodach Shocked
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6951 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Pon 27 Mar 06, 15:06:16     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mnie bolał tyłek i plecy ale i tak pełnia szczęścia Laughing . Coś to moje siodełko niebardzo jest :/


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
bikerx Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6621 (94%)
Postów: 490


Post Pon 27 Mar 06, 15:56:18     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myślałem, że w tym temacie się umawiamy, a nie opisujemy wycieczki. Na to jest inny temat. Zaczyna się mieszać! Z poważaniem i bez urazy Very Happy

Moderowany przez szczepana:
bardzo dobrze Exclamation dobrze, że większość pilnuje porządku na forum
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
yatza Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6732 (96%)
Postów: 155
Wiek: 50

Częstochowa - 1000lecie

Post Nie 02 Kwi 06, 2:55:45     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 01:55 02.04.2006 ----------

Konik na biegunach... Kolejka PIKO... Wink Rowerek?? Poezja.. Its your choice, Pozdro...

---------- 01:55 ----------

ORDNUNG MUST SEIN !!!!


..:: dum spiro, spero ::..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6979 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Czw 06 Kwi 06, 22:14:00     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jutro, tj, piątek 7 kwiecień o 14 pod okrąglakiem, niedługi popoludniowy wypadzik, jakby lało to odwołane


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7042 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Czw 06 Kwi 06, 23:48:22     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szczepan napisał:
Jutro, tj, piątek 7 kwiecień o 14 pod okrąglakiem, niedługi popoludniowy wypadzik, jakby lało to odwołane


jesli są chętni to walić pod okrąglaka o 14.00, jak by się coś miało zmienić to zostaniecie poinformowani, przeze mnie lub szczepana...lub ewentualnie na miejscu Twisted Evil



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
damzac Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7035 (100%)
Postów: 562
Wiek: 40

Myszków DWA KOŁA I PASJA

Post Sro 12 Kwi 06, 21:00:47     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wybieram sie jutro na mały wypadzik po Jurze; planuje pojechac mniejwiecej i pisze tu w duzym skrocie taka trasa; cz-wa-> olsztyn-> pojezdzic troche po sokolich-> zaliczyc zloty potok-> tez tam w okolichach pojezdzic-> no i wrocic do cz-wy, startuje okolo 06:00 planowany powrot godz 15:00-16:00. Jesli sa jacys chetni to zapraszam jutro na rakowie doklanie skwer junakow czy jak sie to tam zwie kolo tej zajezdni autobusow 12, 32. Bede tam czekal do 06:15. Jak cos konkretniej to pisac na gg, o ile wogole kogos to intersuje:) moj gg; 2461436




http://zabiegani.czest.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
yatza Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6732 (96%)
Postów: 155
Wiek: 50

Częstochowa - 1000lecie

Post Sro 12 Kwi 06, 21:27:27     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cóż to za okrutna godzina godzina na wyjazd?... Wink pozdrawiam...


..:: dum spiro, spero ::..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
damzac Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7035 (100%)
Postów: 562
Wiek: 40

Myszków DWA KOŁA I PASJA

Post Sro 12 Kwi 06, 22:48:41     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

któz nielubi sie troche pomeczyc?Smile a godzina jest wojskowa! ci co byli to wiedza ze wstaje sie o 5:30 a o godz 6:00 jest juz normalne działanie, pozdro




http://zabiegani.czest.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
belmotybe Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6549 (93%)
Postów: 71
Wiek: 42

Grosz - Ostatni:)

Post Pią 14 Kwi 06, 15:36:27     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ktos w swieta ma ochote na jakis wypadzik z tempem emerytalnym?Smile

dopiero 2-3 dni jezdze w tym roku i nie chce pasc w polowie drogi:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Tlen    
Szczepek1989 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6562 (93%)
Postów: 14
Wiek: 34

Częstochowa-Stare Miasto-Centrum

Post Nie 16 Kwi 06, 8:32:25     Witam Was:D Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj mały wypadzik do Olsztyna...Spotykamy się pod Muzeum na Rakowie o godzinie 10.00,,jesli ktos ma ochote to zapraszam:))


Zycie bez Roweru powoduje raka i choroby serca:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Wspólne wypady Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 53, 54, 55  Następny
Strona 1 z 55

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy