wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Częstochowska Masa Krytyczna

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Nadruk na koszulkach i kamizelkach Idź do strony 1, 2  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PRZEMO2 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5439 (77%)
Postów: 575
Wiek: 41

czestochowa raków

Post Sob 14 Lis 09, 15:29:04     Nadruk na koszulkach i kamizelkach Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

rozmawiałem pani powiedziała że cywilki to koszt około 40zł a o rowerowe i kamizelki ma się dowiedzieć i da mi znać w poniedziałek chyba że ma ktoś swoją koszulkę to oni mogą wykonać sam nadruk bo firma która się tym zajmuje morze niemieć w ofercie koszulek rowerowych i kamizelek jak w poniedziałek zadzwoni to od razu dam znać co i jak


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
ProPhet



Status: Offline
Dni: 5891 (83%)
Postów: 182

Olsztyn k/CZ-wy

Post Sob 14 Lis 09, 15:54:47     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli byłby to jeden kolor, góra dwa, to zrobię to za połowę w.w. kwoty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Reklama
Mr. Dry Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6160 (87%)
Postów: 875
Wiek: 45

Częstochowa

Post Nie 15 Lis 09, 11:30:41     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja jedynie ze Stoor'a widziałem całe białe
http://www.stoor.pl/index.php?cPath=3_16
Na tym dobrze by się drukowało.


Nieważne gdzie jest pies pogrzebany, jeśli masz siłę kopać znajdziesz zwłoki...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
PRZEMO2 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5439 (77%)
Postów: 575
Wiek: 41

czestochowa raków

Post Wto 17 Lis 09, 20:12:23     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

panowie potrzebuję logo masy w naturalnych wymiarach i wtedy będę miał odpowiedz co do ceny jak na razie to wiem że wykonają nadruk na kamizelkach czarny na koszulkach kolorowy według naszego projektu, czy ma ktoś pomysł na koszulkę .


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Mr. Dry Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6160 (87%)
Postów: 875
Wiek: 45

Częstochowa

Post Pon 04 Sty 10, 20:12:21     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Question Dzieje się coś w tym temacie Question


Nieważne gdzie jest pies pogrzebany, jeśli masz siłę kopać znajdziesz zwłoki...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
PRZEMO2 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5439 (77%)
Postów: 575
Wiek: 41

czestochowa raków

Post Pon 04 Sty 10, 21:15:30     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

na razie cisza za mało zainteresowanych i brak pomysłu na logo


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6911 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Pon 11 Sty 10, 15:12:10     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gdzieś logo mam to stare(to które jest na koszulkach Mateusza Lewandowskiego) więc jak ktoś jest chętny to mogę wysłać, PBM też gdzieś ma.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
PRZEMO2 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5439 (77%)
Postów: 575
Wiek: 41

czestochowa raków

Post Pon 11 Sty 10, 20:47:21     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

logo ok ale jeszcze jest kwestia całej k0szulki przydał by się jakiś projekt


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
skate_style Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5158 (73%)
Postów: 156
Wiek: 32


Post Sob 06 Mar 10, 15:54:44     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Jeżeli chodzi o projekt, to mogę się pobawić z miłą chęcią. Prosiłbym jedynie o przesłanie mi owego loga, oraz jakieś szczegóły jak ma mniej więcej wyglądać. Bardzo kolorowa, z jakimiś akcentami, czy cokolwiek i pokombinujemy Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7011 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Sob 06 Mar 10, 22:37:34     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o nadruk ksywki na koszulce / kamizelce to w Decathlonie można zamówić nadruk umieszczony na koszulce poprzez naprasowanie. Najlepiej, żeby była to koszulka z włókien sztucznych. Napis o szerokości do 300 mm, jednokolorowy. Jeśli dobrze pamiętam dostępne kolory: czarny, biały, czerwony, niebieski, zielony, żółty, srebrny i złoty. Czcionka dowolna, z wyłączeniem polskich znaków w niektórych czcionkach.


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
skate_style Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5158 (73%)
Postów: 156
Wiek: 32


Post Sob 06 Mar 10, 23:13:31     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj akurat mam wolny wieczór więc się nieco pobawię. Jeszcze dziś ew. jutro wkleję jakiś link z tym co wykombinowałem. Za wzór posłuży mi biała koszulka właśnie ze strony Decathlonu. Wink

Zrobiłem coś takiego:



Ewentualnie można by wybierać w wielu kolorach Smile

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Mr. Dry Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6160 (87%)
Postów: 875
Wiek: 45

Częstochowa

Post Nie 07 Mar 10, 20:44:02     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Projekt całkiem, całkiem ale może bez numeru masy to wtedy koszulki będą dłużej aktualne i tak mi się wydaje że tam jest no nie wiem... Jasna Góra? Może zamiast tego tryby, łańcuch bądź ślad opon?


Nieważne gdzie jest pies pogrzebany, jeśli masz siłę kopać znajdziesz zwłoki...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
skate_style Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5158 (73%)
Postów: 156
Wiek: 32


Post Nie 07 Mar 10, 21:37:58     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 20:49 07.03.2010 ----------

Wszystko da się zrobić, wystarczą chęci i wolny czas. Dziś późnym wieczorem wrzucę coś nowego na forum.

---------- 21:37 ----------

I znów coś wykombinowałem Wink Teraz jest więcej akcentów rowerowych.

http://img532.imageshack.us/img532/9512/nowe1.jpg

(nie wrzucam w postaci zdjęcia, bo za duże trochę)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
PRZEMO2 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5439 (77%)
Postów: 575
Wiek: 41

czestochowa raków

Post Nie 07 Mar 10, 22:17:24     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 22:09 07.03.2010 ----------

koszulka z śladem oponki git myślę że się przyjmie a jaki koszt

---------- 22:17 ----------

a morze by się zwrócić do Decathlonu o zafundowanie dla organizatorów paru koszulek co to dla takiego sklepu i przy okazji mieli by reklamę


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
skate_style Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5158 (73%)
Postów: 156
Wiek: 32


Post Nie 07 Mar 10, 22:32:48     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Właśnie jeśli chodzi o cenę, to trzeba się tam do nich przejechać i popytać. Jak tylko zdrowie mi na to pozwoli to się wybiorę i pogadam.

W ramach reklamy, można by nawet ich logo umieścić na koszulce.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
PRZEMO2 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5439 (77%)
Postów: 575
Wiek: 41

czestochowa raków

Post Pon 08 Mar 10, 19:44:17     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 19:36 08.03.2010 ----------

jeśli zgodzili by się zafundować koszulki to logo Decathlonu na tyle koszulki było by ok

---------- 19:39 ----------

i proponuje kolor żółty rzuca się w oczy

---------- 19:44 ----------

jutro pojadę do nich i spróbuję wynegocjować koszulki gratis lub jakąś rozsądną cenę


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
skate_style Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5158 (73%)
Postów: 156
Wiek: 32


Post Wto 09 Mar 10, 14:47:29     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Żółty osy przyciąga ! Cry

I jak przemo ? Wynegocjowałeś coś ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Vieri Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5376 (76%)
Postów: 131
Wiek: 33

Częstochowa - Wyczerpy

Post Wto 09 Mar 10, 17:38:27     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A koszuleczki beda sublimacja robione? :>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
PRZEMO2 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5439 (77%)
Postów: 575
Wiek: 41

czestochowa raków

Post Wto 09 Mar 10, 20:08:01     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bylem w decathlonie rozmawiałem z panem Łukaszem Rakowskim przedstawiłem mu moją propozycję powiedział że decathlon morze nam zafundować koszulki w ramach promocji w drugi weekend kwietnia decathlon zamierza zrobić wielkie otwarcie sezonu rowerowego pod hasłem bezpieczny weekend powiedzieli mi że mają zamiar zorganizować konkursy z nagrodami i pokazy pierwszej pomocy prowadzone przez ratowników medycznych , zależy im na tym żeby ściągnąć do poczesnej jak największą ilość rowerzystów i my mamy im w tym pomóc chodzi oto by ludzie dowiedzieli się że w decathlonie mają rowery odzież rowerową i serwis niestety za nadruki prawdo podobnie będziemy musieli zapłacić sami więcej informacji pan Łukasz udzieli nam na spotkani którego termin zostanie ustalony w najbliższym czasie ,chciał bym się spotkać jutro z wszystkimi zainteresowanymi koszulkami a przede wszystkim z osobami zabezpieczającymi masę jutro o 18 na bieganie kolega który robił projekty koszulek mile widziany


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
skate_style Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5158 (73%)
Postów: 156
Wiek: 32


Post Wto 09 Mar 10, 20:22:05     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jasne, jak potrzeba to będę Wink

Co do tego zachęcania ludzi do Decathlonu, to może by tak na plakaty rozwieszone po mieście dodać ich logo oraz tekst w stylu: "Decathlon - główny fundator koszulek oraz nagród" oraz dodać gdzieś ich adres.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
PRZEMO2 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5439 (77%)
Postów: 575
Wiek: 41

czestochowa raków

Post Wto 09 Mar 10, 21:11:04     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 21:03 09.03.2010 ----------

zapomniałem nadmienić że w grę wchodzi 15 koszulek cena koszulki to 39,99zł więc trzeba się zastanowić czy płacimy za koszulki czy za nadruki tak czy owak dostaniemy ja dopiero w kwietniu

---------- 21:08 ----------

skate_style wydrókuj wszystkie projekty

---------- 21:11 ----------

skate_style wydrukuj wszystkie projekty


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Fludi (usunięty)







Post Wto 09 Mar 10, 21:17:58     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

skate_style napisał:
Co do tego zachęcania ludzi do Decathlonu, to może by tak na plakaty rozwieszone po mieście dodać ich logo oraz tekst w stylu: "Decathlon - główny fundator koszulek oraz nagród" oraz dodać gdzieś ich adres.

Nie tylko oni fundują/fundowali nagrody, a w ubiegłym roku sklepy, w sumie to raczej nawet jeden sklep dający najwięcej nagród każdego miesiąca (pozostałe dawały, symboliczne nagrody o adekwatnie niskiej wartości i zalegające na magazynie, do tego dawały co 2-3 masę) poza słownym, głośnym podziękowaniem na masie nic nie miał.

PRZEMO2 napisał:
w drugi weekend kwietnia decathlon zamierza zrobić wielkie otwarcie sezonu rowerowego pod hasłem bezpieczny weekend powiedzieli mi że mają zamiar zorganizować konkursy z nagrodami i pokazy pierwszej pomocy prowadzone przez ratowników medycznych , zależy im na tym żeby ściągnąć do poczesnej jak największą ilość rowerzystów i my mamy im w tym pomóc chodzi oto by ludzie dowiedzieli się że w decathlonie mają rowery odzież rowerową i serwis

Laughing Laughing Laughing
To fajnie, że mają rowery, odzież i serwis... Ale już to widzę jak mieszkańcy czewy zasuwają do nich na serwis Twisted Evil Podobnie jak i robią zakupy, gdy większość markowych rzeczy jest po cenach, wyższych niż katalogowe Very Happy Miejscówę na sklep sobie niezła wybrali, nie powiem.
Powrót do góry
PRZEMO2 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5439 (77%)
Postów: 575
Wiek: 41

czestochowa raków

Post Wto 09 Mar 10, 21:25:08     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

fludi jak zwykle dużo gadasz mało robisz jak jesteś taki bystrzak to sam coś wymyśl, pewnie nie będziesz miał czasu przecież masz tyle na głowie


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Vieri Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5376 (76%)
Postów: 131
Wiek: 33

Częstochowa - Wyczerpy

Post Wto 09 Mar 10, 21:35:08     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W mojej skromnej każdy sponsor nagród jest na wagę złota, ale nie możemy zrobić tak, że wkładamy logo decathlonu na plakaty a innych, często cenniejszych i współpracujących na dłuższą metę sponsorów mamy za przeproszeniem gdzieś. Tak podobnie stało się na RKS Raków, gdzie pizzeria gruby benek sponsorowała pizze na mecze a szanowny pseudotrener wymieniał w wywiadach konkurencję. Rozważcie dobrze, co robicie, bo w sumie niewielkim nakładem sił można zamiast zjednywać społeczność rowerową to ją nieźle poróżnić. Apeluję o rozwagę! Jeśli decathlon chce podjąć współpracę to wydaje mi się, że pierwszym krokiem powinna być dobra wola z jego strony. Jeśli pokaże, że zależy mu na rowerzystach, my z pewnością mu się odwdzięczymy. Jeśli jednak na starcie będzie strzelał fochy, to sorry, ale taka zabawa by mi się nie spodobała.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Fludi (usunięty)







Post Wto 09 Mar 10, 21:48:53     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

PRZEMO2 napisał:
fludi jak zwykle dużo gadasz mało robisz jak jesteś taki bystrzak to sam coś wymyśl, pewnie nie będziesz miał czasu przecież masz tyle na głowie

Nom, dokładnie Cool Nawet bym na forum nie wszedł, gdyby nie to, że akurat przypadkiem PM dostałem Laughing
I zasadniczo nie muszę ci się tłumaczyć, czy będę czy nie... No, ale rozwieję już teraz twoją wątpliwość, o ile się pojawiła: Nie, nie będzie mnie.
Jako, że mam na głowie ważniejsze rzeczy na głowie, np. pisanie mgr, to się co najmniej do lipca nie będę tym zajmował, nawet nie wiem czy się na masie pojawię.
A co do gadania i robienia, to bądź tak łaskaw i takich głupot nie pieprz, bo tak się składa, że od czerwca do września kołowałem nagrody ze sklepów i obstawiałem masę, do tego wieszałem plakaty i w kilka innych na mój własny sposób promowałem MK Cool
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Częstochowska Masa Krytyczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy