wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Propozycje tras rowerowych

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zbór tras wycieczek rowerowych w okolicach Częstochowy Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jurczyk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6408 (91%)
Postów: 1207

Częstochowa Śródmieście

Post Pon 19 Paź 09, 0:02:16     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Aktualne ,dokładne mapy Jury można kupić w cenie 2 paczek papierosów w
każdej księgarni. Więc dziwią mnie pytania "jak dojechać z Częstochowy do"
Szlaki jurajskie nie są aż tak trudne technicznie i średnio wytrenowany rowerzysta może je bez obawy pokonać. Trasy wytyczone przez Pana Siwińskiego są dokładnie opisane w Gazecie Wyborczej ale czy ktoś bez ich Autora je przejechał ? Podobnie z innymi trasami. Arektacana i Krzara wytyczyli "orbity" wokół Częstochowy ale przejechali je tylko pomysłodawcy i parę osób razem z nimi. Jazda po wytyczonych szlakach jest przyjemniejsza w grupie i z osobą która trasę zna i wie co ciekawego można zobaczyć. Ja osobiście lubię pokonywać niewytyczone szlaki, nie tylko rowerowe... Ale pomysł ciekawy i na pewno nikt na Forum nie odmówi pomocy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
krysiekk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6566 (93%)
Postów: 101
Wiek: 32

Częstochowa Raków

Post Pon 19 Paź 09, 0:29:29     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pytania jakie widziałem w źródłach odwiedzin na mojej stronie są różne, jeśli chodzi o to dokąd dojechać z Częstochowy to najczęściej pojawia się Kraków, Złoty Potok, czasem coś w okolicach Koniecpola czy Przyrowa. Zdarza się też że pytają o miejscowości na północy, np Gidle czy Pajęczno lub Wieluń.

Mimo że nawet w internecie jest dużo serwisów z dokładnymi mapami, i każdy może sobie sam poszukać interesującej go miejscowości i wytyczyć swoją trasę, to ludzie wolą wpisać pytanie w Google i wejść na stronę która od razu pokaże odpowiedź.

Dlatego też chcę taką stronę zrobić, choć sam nigdy nie wybieram wytyczonych tras, a zawsze sam sobie układam.

Jeśli chodzi o to jak samemu pokonać trasę którą znajdziemy w internecie to jest to bardzo ważna kwestia.
O ile w przypadku tras po asfalcie problemu jako takiego nie ma, bo wystarczy wypisać miejscowości i dać mapkę z zaznaczonym szlakiem, to w przypadku tras w terenie nawet mapka może się nie zdać na zbyt wiele. Tutaj trzeba bardzo dokładnie opisać tą trasę, w którym miejscu skręcić, na jaką drogę zjechać. Można się tutaj posłużyć odległościami, np jedziemy 1,6 km drogą polną, potem koło krzyża skręcamy w lewo do lasu i jedziemy 0.9 km a następnie... i tak dalej. oczywiście można to jeszcze ładniej przedstawić. Problem w tym że ktoś to musi zrobić, bo ja choćbym chciał to po terenie nie jeżdżę, i nie mam takiego zasobu wiedzy jak Ci, którzy są w tym obeznani.

Po za tym trasy na takiej stronce mogłyby przydać się do planowania własnych, np można by wykorzystać pewne odcinki, albo sprawdzić odległości, ukształtowanie terenu, nawierzchnie na danej drodze...

Wszystko można zrobić, trzeba tylko chęci i dużo wolnego czasu.

Gdy skończę przygotowywać szablon strony i podstron, ustalimy jakie informacje mają się znajdować przy każdej trasie, w jakiej formie itd.
Wtedy też jeśli ktoś będzie chciał pomóc i dodać swoją trasę, to będziemy je dodawać wg ustalonej wcześniej formy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Reklama
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6981 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Pon 19 Paź 09, 7:24:51     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moja strona właściwie już nie istnieje (nie została opłacona, ale na razie jej nie skasowali). Możesz brać wszystkie artykuły pod warunkiem że Twoja strona będzie niekomercyjna. (Nie wszystkie art. są mojego autorstwa ale wszystkie ludzi z tego forum więc możesz spytać o zgodę do publikacji). Co do fusiona można zrobić wszystko tylko trzeba znać dobrze php i api fusiona. Wydaje mi się że właśnie jakiś cms byłby idealny, grafikę wrzucić swoją, układ strony tez można zrobić swój ale trzeba poznać api konkretnego cms (jak dla mnie obecnie najlepsza jest joomla).
Strona autorska jest ok pod warunkiem że: dobrze znasz php, mysql'a, html, css i oczywiście jesteś dobry w grafice, inaczej będzie kiszka.


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
Fludi (usunięty)







Post Pon 19 Paź 09, 9:16:01     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Nie da to się włożyć hełmu na lewą stronę lub trzasnąć drzwiami obrotowymi
Dobre Sti Wink

Cytat:
Tutaj trzeba bardzo dokładnie opisać tą trasę, w którym miejscu skręcić, na jaką drogę zjechać. Można się tutaj posłużyć odległościami, np jedziemy 1,6 km drogą polną, potem koło krzyża skręcamy w lewo do lasu i jedziemy 0.9 km a następnie...

Kłóciłbym się z podawanie tych dokładnych odległości... Nie każdy musi mieć licznik, nie każdy ma trasę wyrytą dokładnie na pamięć, że wie o skręceniu w 3 przecinkę.

Zrób tak jak mówisz, skończ póki co szablon, a później można gadać o tym w jaki sposób bawić się z trasami, chociaż tak jak wspomniałem wcześniej przy każdej wypadałoby żeby były takie informacje jak długość, orientacyjny czas przejechania, skala trudności, suma przewyższeń.
Powrót do góry
Galeria użytkownika
krysiekk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6566 (93%)
Postów: 101
Wiek: 32

Częstochowa Raków

Post Pon 19 Paź 09, 22:58:11     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

outsider napisał:
Strona autorska jest ok pod warunkiem że: dobrze znasz php, mysql'a, html, css i oczywiście jesteś dobry w grafice, inaczej będzie kiszka.


Html i css znam dość dobrze, podstawy php i JS też ogarniam. Przyznam się że mysql'a nie znam wcale, ale nie wiem czy aż tak bardzo jest on potrzebny, myślę że z tym co znam też można ciekawe rzeczy zrobić, aczkolwiek mam też w planach zrobić pewne rzeczy których jeszcze nie wiem jak się robi, będę się musiał nauczyć.


Cytat:
Kłóciłbym się z podawanie tych dokładnych odległości... Nie każdy musi mieć licznik, nie każdy ma trasę wyrytą dokładnie na pamięć, że wie o skręceniu w 3 przecinkę.


Tak jak mówiłem, nie jeżdżę po terenie i nie wiem w jaki sposób przedstawiać takie trasy. Ale trzeba to zrobić w ten sposób, aby każda osoba przeciętnie jeżdżąca na rowerze w dowolny sposób, umiała przejechać trasę według informacji na stronie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Behem Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6201 (88%)
Postów: 15
Wiek: 46

Cz-wa: 1000-lecie

Post Wto 20 Paź 09, 10:09:22     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dobrym pomysłem może być skorzystanie z mechanizmu WIKI, czyli każdy może dodać trasę, poprawić i skomentować + może jakiś system głosowania/oceniania, trasy ewoluowały by z czasem i stawały się coraz lepsze. Wtedy najlepsze trasy (najlepiej opisane, obfotografowane, narysowane) będą łatwe do odszukania (po ocenie).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
krysiekk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6566 (93%)
Postów: 101
Wiek: 32

Częstochowa Raków

Post Wto 20 Paź 09, 19:42:07     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiesz, mnie to się marzą wszystkie funkcjonalności na tej stronie, tyle że najpierw trzeba je zrobić, a żeby to poczynić należy się na tym dobrze znać...
Mechanizmu WIKI na razie nie planuje wprowadzać, bo nie wiem jak to zrobić, po za tym trzeba by rozważyć skutki takiego czegoś. Jeśli pozwolilibyśmy internautą zmieniać treści na stronie to trzeba by było do tego kilku moderatorów, a ze stroną nie jest tak łatwo jak np z forum, chyba żeby stworzyć jakiś specjalny panel administracyjny, ale ja się tego nie podejmuje.
Oczywiście jeśli ktoś z Was zna się na robieniu stron i ma jakieś swoje wizje, oraz mniej więcej umiałby je zrealizować to proszę pisać, jednak to co opisał Behem wykracza po za moje zdolności.
Znaczy się planuje wprowadzić możliwość dodania swojej trasy poprzez wysłanie jej rozbudowanym formularzem na maila bez programu pocztowego. W ten sposób przejdzie dodatkowo przez moderacje, będzie można coś poprawić i dopiero wstawić.
Będzie można też komentować, o ile dam radę wykombinować system komentarzy, a jak nie to tymczasowo wstawię gotowce np z prv.pl.
Z czasem strona będzie się rozwijać, tak więc będzie można dodawać nowe funkcjonalności.

A słuchajcie, czy Częstochowska Masa ma swoją stronę internetową? Bo szukałem i nie bardzo mogłem znaleźć.. Można by dołączyć ją do tejże strony którą tworze, jako osobny dział.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
fasol Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5456 (77%)
Postów: 174


Post Wto 20 Paź 09, 20:19:21     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://masa.czest.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
krysiekk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6566 (93%)
Postów: 101
Wiek: 32

Częstochowa Raków

Post Wto 20 Paź 09, 20:29:27     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Projekt strony głównej:

Jeśli chodzi o wstępny projekt wyglądu strony głównej, to wyglądać ma ona następująco:
Na górze będzie prostokątny banner z nazwą strony. Jeśli chodzi o tło bannera to albo wykorzystam jakieś ładne zdjęcie nawiązujące do tematyki i regionu, albo ktoś zrobi jakąś ładną grafikę.

Pod bannerem będzie menu w postaci czarnej poziomej belki. zmieści się na niej około 7 pozycji. Bardzo wstępnie będzie to:
- o nas (informacje o autorach strony, autorach, bo liczę że pomożecie Wink )
- trasy wycieczek rowerowych (no tutaj kultowy dział z trasami)
- o naszych wycieczkach (tutaj będzie można zamieścić swoje relacje z wycieczki, ciekawe zdarzenia, własne porady i doświadczenia które mogą przydać się innym)
- mapa
- newsletter
- polecamy (linki do ciekawych stron, wyłącznie o tematyce rowerowej, żeby nie robić komercji).

Poniżej będzie coś, co jest że tak powiem menu interaktywnym.
Po lewej stronie będzie kilka, może z 4 lub 5 ładnych buttonów, z tym że aby rzucały się w oczy nie będą czarne, a w różnych, żywych kolorach.
Po co drugie menu? bo w tym menu będą że tak powiem najpopularniejsze tematy i działy które znajdują się na stronie, taka wewnętrzna reklama swojej strony.
Wstępna propozycja buttonów jest taka:
- Trasy (jeszcze raz to samo, żeby łatwiej było trafić)
- Mapa
- Ciekawostki (dotyczące tras, wycieczek, rowerów, przygód na wyprawach...)
- Poznaj z nami (czyli polecana trasa rowerowa, albo jakaś planowana wspólna wycieczka)
- Porady (praktyczne, przydatne)
- Masa Krytyczna (link do strony internetowej masy)
Po prawej stronie od buttonów, czyli mniej więcej na środku strony będzie takie pole, które po najechaniu myszką na jeden z wyżej wymienionych buttonów wyświetli bliższe informacje na temat danego działu, zachęcając do odwiedzenia go. Wszystko ma być w miarę estetyczne i zgrane kolorystycznie.
Następnie poniżej będzie krótka informacja w stylu "co ciekawego znajdziesz na tej stronie"
A poniżej najważniejsze informacje dotyczące roweru w regionie.

Po prawej stronie zaś będzie wąska kolumna, na której w kolejności od góry do dołu będą znajdować się:
- informacje o najbliższej wspólnej wycieczce (bo liczę że uda się jakieś kilkuosobowe wypady zorganizować)
- Wyszukiwarka tras wg miejscowości (bo jest mała i można ją dodatkowo wcisnąć, a ładnie wygląda)
- Ostatnio dodane trasy
- Najlepsze trasy

To jest tak jak mówię bardzo wstępny projekt, który sobie umyśliłem.

Co o tym sądzicie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Fludi (usunięty)







Post Wto 20 Paź 09, 21:41:06     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Opis, opisem... Pokaż lepiej jak to chociaż wizualnie wyglądać będzie...
Powrót do góry
krysiekk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6566 (93%)
Postów: 101
Wiek: 32

Częstochowa Raków

Post Sro 21 Paź 09, 20:53:48     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Proszę, daje screena wstępnego projektu strony głównej.



jakość zdjęcia nie najlepsza, w rzeczywistości kolory są ładniejsze.

Proszę o ocenę i propozycje zmian.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Sebiq Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5956 (84%)
Postów: 690

Częstochowa - Ostatni Groszek

Post Sro 21 Paź 09, 21:47:53     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej Smile

Zmieniłbym wyszukiwarkę, bo jest mało praktyczna. Skąd mam wiedzieć w jakim powiecie, albo gminie leży Przyrów czy Sygontka? Zrób tak, aby szukało miejscowości - po prostu. W przypadku dublujących się wyników, niech podaje w rezultacie te wyniki z opisem: gmina jakaś tam.

Piszesz, że jest na stronie ponad 100 tras... Więc niech w momencie uruchomienia tejże stronki będzie to faktem. Użytkownicy mogliby się zrazić, gdyby tras było z dziesięć tylko...

I jeszcze drobna sugestia. Unikaj działów "under construction".

Powodzenia!


"Każdy, kto wykaże zdecydowaną inicjatywę,
może wyrwać się z kieratu codzienności."
Andrzej Zawada, himalaista (1928-2000)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
krysiekk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6566 (93%)
Postów: 101
Wiek: 32

Częstochowa Raków

Post Sro 21 Paź 09, 22:09:19     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiem wiem, akurat 100 tras to przykład, jednak mam nadzieje że tyle mniej więcej będzie.

W chwili oficjalnego uruchomienia strony będą umieszczone tylko prawdziwe informacje dotyczące zawartości i wszystkie działy będą skończone, przynajmniej w wersji podstawowej.

Jeśli chodzi o wyszukiwarkę to będą dwie wersje, pierwsza ta której kawałek widać na screenie, czyli że wybieramy powiat i gminę, druga zaś to coś takiego jak mówił Sebiq, czyli że wpisujemy miejscowość, nawet wystarczy jej początek, i już się wyszukuje. Tak więc ta pierwsza wersja może służyć w sytuacji gdy system nie odnajdzie szukanej miejscowości, albo jeśli ktoś będzie sobie chciał po prostu poprzeglądać nasz zasięg Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6981 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Czw 22 Paź 09, 8:16:40     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to jak chcesz zrobić dobrą wyszukiwarkę nie opierając strony na mysql? Na tekstach będzie wolno i słabo, musisz poznać mysql (to dość prosta baza)


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
krysiekk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6566 (93%)
Postów: 101
Wiek: 32

Częstochowa Raków

Post Czw 22 Paź 09, 14:15:01     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przez JavaScript też można zrobić całkiem fajną Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6981 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Czw 22 Paź 09, 14:30:01     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sorry, ale będzie dupowato nie brnij w rozwiązania które od początku są na stracenie. Poza tym są ludzie którzy mają wyłączone js w przeglądarkach nie mówię już o validacji takich stron.


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
Sebiq Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5956 (84%)
Postów: 690

Częstochowa - Ostatni Groszek

Post Czw 22 Paź 09, 18:21:59     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

outsider napisał:
Sorry, ale będzie dupowato nie brnij w rozwiązania które od początku są na stracenie. Poza tym są ludzie którzy mają wyłączone js w przeglądarkach nie mówię już o validacji takich stron.


Dobrze gada.
Jeśli ma działać to być powinno po stronie serwera, a nie użytkownika. Użytkownik ma to w ..... Działa albo nie, jeśli nie... to goodbye.
Prosty przykład: w większości współczesnych przeglądarek jest powiększanie czcionek tekstu. Nie oznacza to jednak, że lubię strony z mikrodrukiem! Smile


"Każdy, kto wykaże zdecydowaną inicjatywę,
może wyrwać się z kieratu codzienności."
Andrzej Zawada, himalaista (1928-2000)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
krysiekk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6566 (93%)
Postów: 101
Wiek: 32

Częstochowa Raków

Post Nie 25 Paź 09, 11:04:48     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ok, pomyślę nad tym.

Mam do Was 2 pytania:
- Czy ktoś byłby w stanie zrobić ładną grafikę na logo nagłówkowe nawiązujące do tematyki strony? wymiary 1000 x 180.
- Czy macie pomysł na nazwę strony? (chodzi o adres internetowy)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
endecja_czwa Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5314 (75%)
Postów: 373
Wiek: 47


Post Pon 26 Paź 09, 12:30:51     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

www.rowerowe-mapy-czest.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
krysiekk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6566 (93%)
Postów: 101
Wiek: 32

Częstochowa Raków

Post Pon 26 Paź 09, 17:57:55     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bardziej skłaniałbym się ku domenie regionalnej, czest.pl niż .pl

I to nie tyle strona z mapami, co z trasami, jednak fajniej by było żeby wymyślić coś krótszego i łatwego do zapamiętania niż np:
rowerowe-trasy.czest.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
anwi Kobieta



Status: Offline
Dni: 5374 (76%)
Postów: 122
Wiek: 69


Post Wto 27 Paź 09, 8:44:02     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cyklotraski.czest.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Mushu123 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6582 (93%)
Postów: 308
Wiek: 38

Czestochowa - Wyczerpy

Post Wto 27 Paź 09, 9:24:54     Zdjęcia Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak wielkim utrudnieniem były by na przykład foto relacje z takich tras ale napewno by to było przydatne, żeby wiedzieć wizualnie czego się mniej więcej spodziewać Smile
No i ogólnie Galerie przyciągają oko Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
krysiekk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6566 (93%)
Postów: 101
Wiek: 32

Częstochowa Raków

Post Nie 01 Lis 09, 0:43:03     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przy okazji tworzenia wzorów opisu tras mam pytanie do Bikerów preferujących teren.
Otóż opis trasy będzie się składał z rubryk:

nazwa trasy,
typ trasy (mtb / szosa)
nawierzchnia,
dystans, szacunkowy czas,
realizacji,
różnice wysokości,
suma przewyższeń,
skala trudności,
data dodania,
autor,
szczegółowa trasa,
wskazówki,
warto zobaczyć + zdjęcia
oraz mapka z zaznaczoną trasą i profilem wysokości (z jakiejś strony z mapami do użytku na stronach)

i chodzi właśnie o nawierzchnie. Jakie tu powinny być informacje, aby przydały się rowerzystom preferującym teren?
Czy zastosować tutaj coś typu: asfalt 20%, teren 80%, czy może wypisać bardziej szczegółowo czego można się spodziewać w terenie: piasek, szuter czy coś? doradźcie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7009 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Nie 01 Lis 09, 0:52:20     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cóż, teren terenowi nie równy, ogólnie przyjęło się, że jak nie ma asfaltu to jest teren. Jednak jest wiele bardzo fajnych tras szutrowych, po których jeździ się dużo lepiej niż po asfaltowych. W wielu miejscach jazda asfaltem jest dużo gorsza niż właśnie po takich szutrówkach i warto zwrócić na nie uwagę, bo trasa teoretycznie po szosie nie koniecznie nadaje się do pokonania na rowerze szosowym.


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
krysiekk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6566 (93%)
Postów: 101
Wiek: 32

Częstochowa Raków

Post Nie 08 Lis 09, 14:52:13     Dodawanie tras Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Stworzyłem prosty formularz, za pomącą którego można dodać trasę.
Myślę że zawarłem w nim wszystkie dane, które powinny być istotne do w miarę szczegółowego opisu trasy.

Formularz znajduje się pod linkiem http://trasy.czest.pl/dodaj.html

Bardzo proszę zapoznać się z nim, jeśli uważacie że coś jest źle to proszę pisać.

Byłbym też bardzo wdzięczny za dodawanie swoich tras w jak największej ilości, jeśli ktoś chce pomóc.

To oczywiście prowizoryczne rozwiązanie, aby już teraz można było dodawać trasy, by zgromadzić ich jak najwięcej. Gdy strona oficjalnie wystartuje formularz ten będzie dużo bardziej estetyczny Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Propozycje tras rowerowych Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy