wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Z życia rowerzysty...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Ile wydalibyście na nowy rower ?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Ile jesteś w stanie wydać na rower (zakładając, że macie tą kasę) ??
do 1000 - roczny koszt biletów miesięcznych na autobus
0%
 0%  [ 0 ]
1000 - 2000 - używany maluszek
25%
 25%  [ 7 ]
2000 - 5000 - skuter
22%
 22%  [ 6 ]
5000 - 10 000 - auto
14%
 14%  [ 4 ]
10 000 - i więcej - nowe auto albo motor
7%
 7%  [ 2 ]
tyle ile bym miał (opcja Siwego :D)
29%
 29%  [ 8 ]
Wszystkich Głosów : 27

Autor Wiadomość
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7009 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Sob 19 Mar 05, 16:11:50     Ile wydalibyście na nowy rower ? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiedziałem w sumie gdzie zamieścić ten temat ale tu są podobne. Po dzisiejszej wizycie w sklepie w pierwszej Alei zastanawiałem się nad działem hard-core Very Happy.
Ale do rzeczy, Ile jesteście w stanie wydać na nowy rower, to znaczy nie ile macie, ale ile kaski lekką ręką bylibyście w stanie wydać na rower i nie żałować później Question


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
macus Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7073 (100%)
Postów: 545

Cz-wa (Zawodzie)

Post Sob 19 Mar 05, 17:44:49     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moja odpowiedź 1000-2000 zł. Za taką kasę bez problemu zmontowałbym rower na moje niewygórowane potrzeby.


Arrow www.czestochowaforum.pl - nowy adres!

1 Kor. 10:23
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen Jabber  
Reklama
fr33 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7007 (99%)
Postów: 933
Wiek: 42

Częstochowa

Post Sob 19 Mar 05, 18:06:35     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak bym mial taka kase to wydal bym napewno ponad 10000... okolo 8000 kosztuje rama ktora bardzo bym chcial miec Smile ... a gdzie tam jeszcze reszta ...


Jurajski Klub Alfa Romeo
www.jkar.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7073 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Sob 19 Mar 05, 18:36:28     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To ile wydajemy powinno być stosowne do naszych potrzeb i grubości portfela. Nie ma chyba sensu kupować rowera za 10'000 tylko, żeby po mieście pojeździć. Choć takie ludzie się zdarzają :P

Ile ja bym wydał? W chwili obecnej do 1000 zł, bo za tą kasę mogę mieć całkiem przyzwoity rowerek. Wydałbym więcej, gdybym miał stałe źródło dochodu, którego jeszcze nie mam...


Tak, jeszcze żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7073 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Sob 19 Mar 05, 20:55:06     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja nie wydałbym za duzo osprzet xtr amorek sid i ramka sistesi zadowoliłaby mnie bardzo no i male dodatki tak kwota mysle 15000 bez rozrzutnosci powinienem sie zmiescic ale gdybym taka sumke mial na bika to róznica 2000 w te czy wewte nie zrobla by różnicy...


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7032 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Sob 19 Mar 05, 21:36:24     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wydał bym tyle ile bym miał.. jak 1000 to 1000, jak 5000 to 5000, jak 20000 to 20000 PLN... Very Happy oczywiście na trialówkę... ale na rower tego typu to tak najlepszy do 10 000 Cool


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7071 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Sob 19 Mar 05, 23:43:29     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja zaznaczyłem 2000-5000 bo taki sprzęt za tą cenę by mnie zadowolił z pozniejszymi modyfikacjami Smile za większą kase mieć jakiś sprzęt bał bym sie już nie o siebie ale przede wszystkim o maszynę Very Happy.



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7009 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Nie 20 Mar 05, 0:17:45     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No bo ja jak tylko by mi pozwalały środki to wydałłbym sporo (niektórzy uważają, że psychiczny jestem Very Happy), ale tak jak dzisiaj widziałem bike'a za 20tys to myślę, że tyle bym nie dał za jeden rower, wolałbym sobie za te pienądze kupić ze trzy (MTB, szosa, trial)


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7032 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Nie 20 Mar 05, 14:36:44     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no jasne! ja bym kupił szosę za 5000, MTBka za 5000 i trialówkę za 6000 - 8000 PLN a resztę na jakieś ciuchy i akcesoria...


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7009 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Nie 20 Mar 05, 14:39:30     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Według mnie właśnie nie ma sensu wydawać tyle kasy na jedne rower jak sie nie jeździ zawodowo, lepiej sobie kupić kilka "tańszych"


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved




Ostatnio zmieniony przez szczepan dnia Nie 20 Mar 05, 14:42:50, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7032 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Nie 20 Mar 05, 14:40:34     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale i tak gdybym miał 10000 czy nawet 22000 PLN to bym na rower (rowery) ich nie wydał... Neutral


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7009 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Nie 20 Mar 05, 14:46:31     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja jak bym miał tylko 10 000 to tez bym całości nie wydał bo niezbyt dobrze tak się wyzerować, mogłbym wydać np połowę albo trochę więcej


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7032 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Czw 24 Mar 05, 21:15:43     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak tak dzisiaj na to patrzę to bym wydał nie więcej niż 3000 PLN, bo za tyle mam Kelly'sa MadMan'a który jest dla mnie spełnieniem marzeń... nawet gdybym miał więcej to chyba raczej bym ich nie spożytkował w tej dziedzinie...


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7009 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Czw 24 Mar 05, 22:58:50     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj wyczaiłem super ramę i jakbym na niej złożył bike'a to bym się spokojnie zmieścił w 1500 zł Very Happy


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
damzac Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7065 (100%)
Postów: 562
Wiek: 40

Myszków DWA KOŁA I PASJA

Post Pią 28 Kwi 06, 22:39:33     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zalozmy idealna sytuacje ze poprostu mam kase (heh marzenia) wydalbym tyle ile kosztowalby rower ktory by mi sie poprostu podobal pod kazdym wzgledem, z obserwacji moge powiedziec ku tylko czysto teoretycznemu uszczegolowieniu ze ok 8000zł bylbym w stanie wydac na taki rower, jesli bym je mial oczywscie!




http://zabiegani.czest.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
cysiek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6632 (94%)
Postów: 76
Wiek: 35

Last Grosz

Post Sob 29 Kwi 06, 8:40:14     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

na swoj wydalem ponad 4tys juz a ile dac jeszcze mysle ze z tysiac bo wiecej mi ni trzeba starcza mi to co mam w zupelnosci chyba ze amora ze skokiem ok 1500mm i byloby super Shocked


Born 2 Ride - Ride 2 Die www.halas.xt.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
fr33 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7007 (99%)
Postów: 933
Wiek: 42

Częstochowa

Post Sob 29 Kwi 06, 9:26:34     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cysiek napisał:
...i chyba ze amora ze skokiem ok 1500mm i byloby super Shocked



1500mm ? .. no to naprawde bys mial super Very HappyVery HappyVery Happy Wink ale jak dla mnie to "troche" za wysoki Wink


Jurajski Klub Alfa Romeo
www.jkar.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
krysiekk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6566 (93%)
Postów: 101
Wiek: 32

Częstochowa Raków

Post Sob 27 Maj 06, 0:29:03     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

O Boże, jak wy tu wyjeżdżacie z kwotami 4 czy 8 tysięcy to aż mi się włosy jerzą na głowie...
Ja nie dał bym więcej jak 1500 zł, moim zdaniem to strata pieniędzy, wydawać parenaście tysięcy na rower. Gdybym był świadomy, że mam bika za 5 tysięcy a ktoś by mi go zakosił z pod sklepu (z zapięciem oczywiście) to chyba bym nie przeżył. Wogóle jestem dość oszczędny, więc pieniądze mają dla mnie dużą wartość. Kupuje rower za pare tygodni i daje około 1100 zł (zbierałem 15 miesięcy).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
bikerx Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6651 (94%)
Postów: 490


Post Sob 27 Maj 06, 10:00:01     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

krysiekk napisał:
Ja nie dał bym więcej jak 1500 zł, moim zdaniem to strata pieniędzy

każdy może mieć swoje zdanie, to że nie dałbyś więcej to twoja sprawa, są tacy coby dali i jeszcze dorzucili...
...kwestia do czego ten rower ma służyć, jak do jazdy po parku jasnogórskim to pewnie starczy Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
krysiekk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6566 (93%)
Postów: 101
Wiek: 32

Częstochowa Raków

Post Sob 27 Maj 06, 11:03:00     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A na rowerze za trochę ponad 1000 nie można pojechać za miasto?
Obecnie jeżdże na rowerze za około 600/700 zł (nie po parku) i jakoś się jeździ. Confused Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6909 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Sob 27 Maj 06, 11:11:58     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na każdym rowerze da się jeździć za miastem, nawet na markoszu za 300 zł tylko że będziesz musiał częściej wymieniać elementy i zawsze trzeba się liczyć że może ci coś się rozlecieć 50 km od domu co nie oznacza że w droższych egzemplarzach się to nie zdarza
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Wojtek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6870 (97%)
Postów: 136


Post Sob 27 Maj 06, 12:05:58     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm...rama....amor....koła...cóż zdecydowanie ponad 10 tyś. zakładając, że tyle bym miał bez zmrużenia oka Very Happy Smile Twisted Evil
pozdrawiam


lubisz dziwnych ludzi ?? to klauna se namaluj.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Z życia rowerzysty... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy