wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Częstochowska Masa Krytyczna

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
41 Masa Krytczna (lipiec 2009) Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anwi Kobieta



Status: Offline
Dni: 5355 (76%)
Postów: 122
Wiek: 69


Post Pią 31 Lip 09, 22:53:39     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dołączam się do podziękowań dla organizatorów Masy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
pitrek02 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5460 (77%)
Postów: 45
Wiek: 31

Częstochowa - Parkitka

Post Pią 31 Lip 09, 23:00:15     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja również dziękuję organizatorom za wspaniałą imprezę, oraz "maszynie losującej" za wybranie odpowiednich numerków. :]


"Dobry duchu renowacji, wróć nam siłę po libacji" Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Reklama
Lukas Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6905 (98%)
Postów: 1114
Wiek: 38

Częstochowa [Tysiąclecie]

Post Pią 31 Lip 09, 23:24:56     zdjęcia z 41. Masy Krytycznej Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zdjęcia z przejazdu 41. Częstochowskiej Masy Krytycznej:

http://picasaweb.google.pl/masa.czestochowa/41CzestochowskaMasaKrytyczna3107200902

Dzięki wszystkim obecnym za super klimat! Po raz kolejny wszystko się udało - łącznie z pogodą - oby tak dalej Wink

Jak zawsze dziękuję pbm'owi za pracę jaką w to wkłada oraz całej reszcie bez której nie byłoby Masy. Policja, EMC oraz Straż Miejska również zasługują na brawa!


ps. filmiku z tej edycji nie będzie - słaba bateria spowodowała brak zapisu obrazu na nośnik i zdążyłem tylko awaryjnie nagrać sam przejazd karetek... Sad Drugi zestaw akumulatorków okazał się wyczerpany, więc nic nie wyszło. Mam nadzieję, że to pierwszy i ostatni raz.


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
emul_007 Kobieta



Status: Offline
Dni: 5882 (83%)
Postów: 597
Wiek: 30

Teraz Krakow/Wreczyca Wielka

Post Sob 01 Sie 09, 9:49:17     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

I to moja pierwsza masa była. Na poprzednie, które się wybierałam, ciągle dopadał mnie jakis pech, przez który nie moglam jechac. Sad Dziekuje wszyszystkim, którzy ją zorganizowali.


"Nemo nascitur sapiens, sed fit"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
STi Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6861 (97%)
Postów: 606
Wiek: 43


Post Sob 01 Sie 09, 11:01:53     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zgodnie z życzeniem kilkanaście moich zdjęć w pełnym rozmiarze. Są to te same zdjęcia które dawałem kilka postów wcześniej tylko prosto z aparatu. Archiwum Zip - rozmiar 32,8MB.

pbm - jak na razie tylko Ty zgłaszasz mi problemy z Fotosikiem. Może problem leży u Ciebie lub twojego dostawcy internetu? Firewall lub filtr reklam w przeglądarce (sam się kiedyś na czymś takim złapałem że strona mi się nie otwierała .... w adresie miała słowo reklama i Opera zgodnie z filtrem ją blokowała Wink ) Druga możliwość jaka mi przychodzi do głowy to dziwny adres mojego fotosika - znak "-" w adresie (ale samo sti było zajęte). Więcej pomysłów nie przychodzi mi do głowy Confused


"Jeżeli zamkniesz prawdę, pogrzebiesz ją głęboko, ona rozkwitnie, osiągnie potężną moc, która w momencie eksplozji zniszczy wszystko, co stanie na jej drodze."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
arzy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5405 (77%)
Postów: 41

ostatni grosz

Post Sob 01 Sie 09, 12:00:58     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kawał dobrej roboty.
Dzięki wielki.


domowy piwowar
www.skladpiwa.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Częstochowska Masa Krytyczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy