wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Częstochowska Masa Krytyczna

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Nocna mas(k)a... Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7065 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Pon 21 Mar 05, 22:25:47     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja szczerze powiem że jestem za tym aby Nocna Masa pozostała , nie tyle nie legalna, co pozostała zwykłym spotkaniem i pobikowaniem, a nie oficjalem... taka jest moja opinia... Very Happy Cool


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7042 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Pon 21 Mar 05, 22:33:51     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A moja jest taka, że napewno niebyło by sensu tyle razy robić oficjalnej ale raz to mogła by się odbyć


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Reklama
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7065 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Pon 21 Mar 05, 22:37:03     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może i tak, ale przecież ktoś to by musiał zorganizować, a jest jedna osoba która już to robiła i ma kontakty m.in. w Policji i UM... to Mateusz... ale nie wiem czy bedzie miał czas jeszcze załatwiać Nocną Masę... Neutral


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7106 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Pon 21 Mar 05, 22:45:09     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dobra, spokojnie... najpierw poczekajmy na pierwszą masę w sezonie a potem będziemy kombinować. Najpierw się musi ciepło zrobić.

Ja proponuję dawać nocne masy w środku, między 2 oficjalnymi. I żeby to był towarzyski przejazd (niekoniecznie z obstawą policji). Nie musilibyśmy strasznie śmigać jak to niektórzy zapowiadają...

Tyle... (ładny mam emblemat?? Cool )


Tak, jeszcze żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7065 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Pon 21 Mar 05, 22:47:29     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak będzie ciepło to ja myślałem żeby je robić w każdą noc z soboty na niedzielę... wydaje mi się że wtedy w nocy jest w miarę spokojnie...

Avartar zajawkowy jak to mówi Szczepan! Very Happy


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7042 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Pon 21 Mar 05, 22:50:08     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Siwy napisał:
Avartar zajawkowy jak to mówi Szczepan!


A właśnie, że zajawkowy, jak ja to mówię Very Happy
Siwy Exclamation to nie przeszkadza żeby co tydzień jeździć


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
mateusz Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7036 (99%)
Postów: 146
Wiek: 36

Częstochowa Północ

Post Pon 21 Mar 05, 23:31:18     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Siwy napisał:
może i tak, ale przecież ktoś to by musiał zorganizować, a jest jedna osoba która już to robiła i ma kontakty m.in. w Policji i UM... to Mateusz... ale nie wiem czy bedzie miał czas jeszcze załatwiać Nocną Masę... Neutral


umówmy się tak:
przy organizacji 1wszej masy zagadamy do Policji jak widzą taką nocną imprezę. Według mnie nie mieliby nic przeciwko gdyby owa masa odbyła sie o północy i trwała jakiś tam czas ale jestem 100% pewny tego że "zażądaliby" aby każdy uczesnik miał oswietlenie roweru... przykład mieliśmy w październikowej ostatniej mase... sami dobrze wiecie że nie wszyscy dbają o oświetlenie i podejrzewam że to byłby największy problem...
zatem czy taki układ Wam pasuje??


Smile Do zobaczenia na MASIE !!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7065 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Pon 21 Mar 05, 23:32:53     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no przecież pisałem jakoś wcześniej w tych punktach... oświetlenie, przynajmniej tyłu to taki mały obowiązek... Very Happy ja jestem za Cool


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7014 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Wto 22 Mar 05, 8:08:00     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak na mrginesie, nocna masa to nie masa tylko zwykły przejazd, przecież w masie chodzi o zwrócenie uwagi na problemy, poprzez zwrócenie na siebie jak największej uwagi kierowców , zwykłych ludzi i tych tam ... na górze Very Happy a w nocy przy małym ruchu to wszystkim pewnie będzie zwisać przejazd grupy rowerów. I druga rzecz jeśli bedzie organizowana masa tzw. nielegalna to mogą się wkurzyć i zabronic tej legalnej a to będzie duuży problem dla organizatorów. Więc słowo masa rezerwujmy dla masy legalnej a to co planujecie to można nazwac np zlot, nalot. Laughing itp.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7065 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Wto 22 Mar 05, 9:03:07     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiemy, wiemy już o tym była mowa wcześniej... ale i tak między sobą nazywać będziemy zapewne te nasze spotkanie - Nocną Masą... Very Happy


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7042 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Wto 22 Mar 05, 9:22:10     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Właśnie bo już się utarło, że jest Masa, Nocna Masa, Masa Nielegalna, a przecież właśnie na tkie spotkanie w nocy to zajży najwyżej parę osób więc nikt nawet nie porówna Nas do masy. Co do oświetlenia przy rowerach to na Nocnej Masie (tej osicjalnej) to taczej pjawią się w większości osoby, które nie wsiadają na rower raz miesiącu (np żeby wpaść na Masę), tylko raczej doświadczeni, a Oni w większoście będą mieli oświetlenie Very Happy


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7104 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Wto 22 Mar 05, 18:11:26     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kurna nie mieszajcie juz Nocna Masa i koniec jak by sie ona nie odbywała to tak ma sie nazywac - przyjeeeło się i koniec Very Happy



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7106 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Wto 22 Mar 05, 22:03:16     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

MonteRochee napisał:
Kurna nie mieszajcie juz Nocna Masa i koniec jak by sie ona nie odbywała to tak ma sie nazywac - przyjeeeło się i koniec Very Happy


>> Ale my jesteśmy nowocześni ludzie i stereotypów się nie boimy zwalczać...Mr. Green <<

Choć nazwa może nie jest adekwatna do rodzaju imprezy Rolling Eyes , i trzeba by było coś innego wymyśleć? Tak czy inaczej narazie jest nocna masa i tego sie trzymajmy (a nie zginiemy Very Happy)


Tak, jeszcze żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
mateusz Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7036 (99%)
Postów: 146
Wiek: 36

Częstochowa Północ

Post Sro 23 Mar 05, 0:08:57     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sorki ale musze się wtrącić bo jak by na to nie patrzeć to:
Organizatorami "Częstochowskiej Masy Krytycznej" są: Mateusz, Sławek, Ania, Grzesio, Szymek!


Smile Do zobaczenia na MASIE !!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
fr33 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7040 (99%)
Postów: 933
Wiek: 42

Częstochowa

Post Sro 23 Mar 05, 0:19:17     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mateusz napisał:
sorki ale musze się wtrącić bo jak by na to nie patrzeć to:
Organizatorami "Częstochowskiej Masy Krytycznej" są: Mateusz, Sławek, Ania, Grzesio, Szymek!


no i co z tego .... Question


Jurajski Klub Alfa Romeo
www.jkar.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7042 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Sro 23 Mar 05, 0:28:01     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To chyba z tego, że skoro Oni organizują jakąś imprezę to chyba nie możemy podpinać naszego wypadu pod ich nazwę


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
fr33 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7040 (99%)
Postów: 933
Wiek: 42

Częstochowa

Post Sro 23 Mar 05, 0:32:46     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jaka ich nazwe? Evil or Very Mad ... nie uzywamy terminu "Czestochowska ... " ... tylko "Masa Krytyczna" wiec o co chodzi ?... masa krytyczna to masa krytyczna i "oni" nie sa jej organizatorami .... a nawet jak bysmy uzyli "Czestochowska ... " to co ?... czy ktos ta nazwe opatentowal? .. nie? .. no to mozemy sobie jej uzywac ile chcemy ...

ehh.. nie chce mi sie pisac ...


Jurajski Klub Alfa Romeo
www.jkar.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7104 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Sro 23 Mar 05, 1:13:01     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Free ma całkowitą rację. Zresztą Nocna Masa - ta nazwa została wymyslona przez forumowiczów nie bede sie rozdrabniał...



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7042 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Sro 23 Mar 05, 9:39:53     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No tak ale samo słowo "Masa" kojaży się i imprezą organizowaną przez nich. Macie rację, że nazwy nikt nie opatentował więc każdy ma do nie j takie smao prawo, ale Mateusz chyba się boi, że jeśli ludzie np. źle Nas odebrali to pretensje byłyby w jego kierunku


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
fr33 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7040 (99%)
Postów: 933
Wiek: 42

Częstochowa

Post Sro 23 Mar 05, 10:48:02     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiem o co mateuszowi chodzi... ale idea "Masy Krytycznej" nie narodzila sie w polsce a tym bardziej w Czestochowie ... wilkie dzieki dla wszystkich "organizatorow" co zadbali za to zeby masa wygladala tak jak teraz ale... no sorx.. oni tego nie wymyslili i niech nie obarczaja "Masy" jakimis zasadami ... a tym bardziej patentem na nazwe ...


Jurajski Klub Alfa Romeo
www.jkar.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7065 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Sro 23 Mar 05, 10:55:01     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

właśnie...przecież Masa była i do dzisiaj jest w niektórych miastach nielegalnym przejazdem... a to że w Cz-wie jest w pełni legalna, to tylko im zawdzięczamy, grupie organizatorów... a gdyby nie oni to Masa by pewnie była, moze nie do końca legalna i dobrze zorganizowana ale ważne żeby propagawoać idee jakie niesie ze sobą właśnie ta forma protestu... po to jest swego rodzaju protest...


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7042 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Sro 23 Mar 05, 11:46:50     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A z drugirj strony to co po organizacji jakby nie było Masowiczów (czyt. NAS), Masa to przecież MY czyli ludzie, którzy na nią przyjeżdżają


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7065 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Sro 23 Mar 05, 18:21:49     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

fr33 napisał:
mateusz napisał:
sorki ale musze się wtrącić bo jak by na to nie patrzeć to:
Organizatorami "Częstochowskiej Masy Krytycznej" są: Mateusz, Sławek, Ania, Grzesio, Szymek!


no i co z tego .... Question


heheh... dopiero to zauważyłem... Fr33 zero hamulców - łamacz zasad! Very Happy


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
mateusz Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7036 (99%)
Postów: 146
Wiek: 36

Częstochowa Północ

Post Sro 23 Mar 05, 18:35:45     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
widze że po moim poście dyskusja nabrała tempa. Sprawa wygląda tak że Wy macie swoje poglądy na temat Masy a ja swoje... Według mnie jeżeli w regulaminie napisane jest że organizatorami częstochowskiej masy krytycznej są Mateusz, Sławek, Ania, Grzesio, Szymek! oznacza to że wszystkie częstochowskie rowerowe idee które mają w swojej nazwie Masa lub Masa Krytyczna czy też Nocna Masa itp. organizowane są przez te osoby. Nie piszę tego po to żeby się wywyższać ale jest tak że nikt wcześniej nie zajął się organizacją tej imprezy w naszym mieście... Z naszej strony wygląda to tak że Masę chcemy organizować jeszcze w tym roku i może na początku przyszłego, kiedyś pisałęm że ja i moi znajomi zdajemy za rok mature i jestem pewny że nie wielu zostanie tu w Częstochowie.
Cytat:
jaka ich nazwe? ... nie uzywamy terminu "Czestochowska ... " ... tylko "Masa Krytyczna" wiec o co chodzi ?... masa krytyczna to masa krytyczna i "oni" nie sa jej organizatorami .... a nawet jak bysmy uzyli "Czestochowska ... " to co ?... czy ktos ta nazwe opatentowal? .. nie? .. no to mozemy sobie jej uzywac ile chcemy ...

to prawda ale tu z mojej strony jest prośba. Dajcie nam wolną rękę, to forum jest właśnie po to żebyście mogli pisać co o tym wsztskim myślicie ale nie atakujcie nas... to chyba nie o to tu chodzi ale o dobrą zabawę... Jeszcze rok może półtora i masą w czwie zajmie się ktoś inny jak już kiedyś pisałem chciałbym żeby to byli właśnie forumowicze bo widze że są to osoby które kochają rowery i byłyby w stanie dobrze masę zorganizować.
pozdrawiam!!


Smile Do zobaczenia na MASIE !!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7065 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Sro 23 Mar 05, 18:39:53     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mateusz napisał:
Dajcie nam wolną rękę, to forum jest właśnie po to żebyście mogli pisać co o tym wsztskim myślicie ale nie atakujcie nas...


ależ my nikogo nie atakujemy tylko niektórzy z nas wyrażają swoję poglądy w sposób zbyt dosadny...mnie sie tam wydaje że jest ok... no to:

Night Riders - spotkanie w pewną noc o godz. 24 na placu Biegańskiego...

Pasi ? Very Happy Mr. Green


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Częstochowska Masa Krytyczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy