wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Z życia rowerzysty...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Największa galeria zdjęć z targów rowerowych Rowery 2009
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
amtbs



Status: Offline
Dni: 5525 (78%)
Postów: 1


Post Sro 04 Mar 09, 23:04:20     Największa galeria zdjęć z targów rowerowych Rowery 2009 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zapraszam do obejrzenia ponad 150 zdjęć z targów rowerowych Rowery 2009 w Warszawie, znajdziecie tam m.in. zdjęcie Scott Scale Maji Włoszczowskiej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Tina Kobieta



Status: Offline
Dni: 5568 (79%)
Postów: 20
Wiek: 34

Czarna Dziura

Post Pią 13 Mar 09, 9:56:31     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to ja wypowiem się na temat samych targów- byłam w zeszłym roku, byłam w tym.. nic szczególnego. mało wystawców, poziom prezentowanych komponentów też nie daje powodów do radości, szczególnie że większość części figuruje na stronach producentów co najmniej od grudnia.. szczególnie nie popisała się firma Giant, gdzie zamiast przestawiciela handlowego na Polskę wystawiał się... sklep. no żenada..


http://tina.pinkbike.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Reklama
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6971 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Pią 13 Mar 09, 11:26:17     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po raz kolejny utwierdziłem się w przekonaniu, że nie warto jeździć na te targi. Z 12 lat temu byłem po raz pierwszy na pierwszych tego typu targach zorganizowanych w Katowicach (nota bene w świętej pamięci zawalonej hali wystawowej...) Było oszołamiająco!!! Gigantyczna ilość firm rozlokowanych w trzech halach wystawowych. Wszystkie wielkie firmy: Scott, Merida, Author, Giant, Rocky Mountain, GT, Wheeler, Specialized, Trek, Cannondale, Gary Fisher, Mongoose, Kona, Rock Shox, Marzocchi, RST, Shimano itd... Miałem okazję przejechać się po hali wypasionym, kultowym fullem Karpiel Armaggedon. O rozmachu niech świadczy przykład Gianta, który wjechał na halę pełnowymiarowym, wymalowanym w teamowych barwach TIREM SERWISOWYM z pełnym wyposażonym warsztatem - laboratorium na naczepie!!! Telebimy, pokazy, muza, szał multimedialny dookoła. Później jeździłem na targi co roku. Niestety z roku na rok było co raz słabiej - staczały się po równi pochyłej. Po czwartej wizycie przestałem na nie jeździć - Gianta zastąpił Arkus a Gary Fishera - Ragazzi....


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
bikerx Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6652 (94%)
Postów: 490


Post Nie 15 Mar 09, 21:07:01     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

arektacana napisał:
Niestety z roku na rok było co raz słabiej - staczały się po równi pochyłej. Po czwartej wizycie przestałem na nie jeździć - Gianta zastąpił Arkus a Gary Fishera - Ragazzi....

.. niestety prawda jest opisana powyżej! ..ponoć używalność rowerów w Polsce wzrasta (obojętnie do jakich celów by nie służyły), a jeśli chodzi o ofertę jest zastraszająco skromna! jeśli chce się coś lepszego, markowego i niekoniecznie szablonowego (mam tu na myśli także części) to naprawdę trzeba się sporo nakombinować, żeby dany produkt zakupić na terenie Polski w przyzwoitej cenie! jest to dla mojej skromnej osoby niejasne. ostatnio miałem poważny problem z zakupem sztycy pewnego austriackiego producenta, która dawniej była prezentowana na w/w targach. udało się, ale z problemami. spostrzeżenia - z takim podejściem Panowie Sprzedawcy jeszcze długo nie będziemy w Europie! no, wyżaliłem się Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Tina Kobieta



Status: Offline
Dni: 5568 (79%)
Postów: 20
Wiek: 34

Czarna Dziura

Post Nie 15 Mar 09, 21:52:10     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Panowie sprzedawcy jak panowie sprzedawcy. a co powiecie na wystawiającą się firmę Troy lee Design, którzy nie mają oficjalnego polskiego przedstawiciela? i w ten oto sposób muszę zamawiać z chain reaction cycles w niebotycznych cenach :/


http://tina.pinkbike.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Z życia rowerzysty... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy