wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Z życia rowerzysty...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Mapa Jury
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kuba93KCK



Status: Offline
Dni: 5508 (78%)
Postów: 7

Kłobuck

Post Pon 02 Mar 09, 22:18:19     Mapa Jury Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie, w tym sezonie planuję zwiedzić duży kawał Jury wzdłuż i wszerz. Niezawsze mam szanse robić to z ludźmi doskonale znającymi te tereny :/ i tutaj moje pytanie, czy znacie jakieś dobre mapy, przewodniki, ze szczegółowo rozpisanymi trasami i szlakami? Żeby zwiedzić i zobaczyć wszystko co Jura ma najlepszego do zaoferowania zapaleńcowi rowerka. Jakieś propozycje wydawnictw:)
Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6889 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Pon 02 Mar 09, 22:24:20     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście polecam mapę firmy Compass. Ich map jury używam od 6 lat (oczywiście aktualizuje je) jeśli potrzebujesz przewodnika to może coś takiego http://www.compass.krakow.pl/sklep/?p=productsMore&iProduct=243&sName=Jura-Krakowsko-Czestochowska-(przewodnik--4-mapy) ?
Można spotkać w księgarni na Dąbrowskiego obok KFC.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Reklama
kuba93KCK



Status: Offline
Dni: 5508 (78%)
Postów: 7

Kłobuck

Post Pon 02 Mar 09, 22:46:38     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Aha i trasy są w miare dokładnie oznakowane, tzn. jakie jest pokrycie z rzeczywistymi szlakami? Wiem, że czasami szlaki prawdziwe, a te z mapy mają się nijak do siebie:) Może jeszcze jakieś inne propozycje, przewodnik wolałbym jakiś taki co ma dużo do zaoferowania:) nie zastąpi to obeznanych kolegów ale przyda się Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Jacek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6839 (97%)
Postów: 499

Poczesna

Post Pon 02 Mar 09, 23:13:37     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kuba93KCK napisał:
Wiem, że czasami szlaki prawdziwe, a te z mapy mają się nijak do siebie

Dlatego nie warto korzystać z map. Weż rower i jedź tam gdzie chcesz. Na jurze się nie zgubisz!


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
kuba93KCK



Status: Offline
Dni: 5508 (78%)
Postów: 7

Kłobuck

Post Pon 02 Mar 09, 23:35:53     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No może i nie chociaż ja tam nie wiem ;P Ale jak co to można liczyć na jakieś wspólne wypady, przynajmniej tak na początku z kolegami z forum chyba:) żeby jednak trochę tą Jurę rowerem pozwiedzać, bo nie wątpie, że warto i przyjemnie Smile Jednak w grupie raźniej Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Z życia rowerzysty... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy