wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Ścieżki rowerowe w Częstochowie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Kompleks rekreacyjno-wypoczynkowy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sforza Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6200 (88%)
Postów: 72

Częstochowa - Zacisze

Post Sro 03 Gru 08, 7:33:17     Kompleks rekreacyjno-wypoczynkowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

STi napisał:
Komplet rekracyjno-sportowy to będzie na Złotej Górze!! Można będzie śmigać do krzyża i z powrotem!! Jak wspomniał nasz "wspaniały" rzecznik miasta ... po mieście na rowerze się nie jeździ. Wyjątkiem są wybory .. wtedy nawet wszechmocnie nam panujący się na Masie Krytycznej zjawia (nawet mam archiwalne zdjęcie )!!
Przepraszam za OT ale nie mogłem się powstrzymać, gdyż jak powszechnie wiadomo "Częstochowa to dobre miasto"? Widziałem dziś ten tekst nawet przy sanktuarium Ojca Pio ("przeprośna górka")!!


Ten kompleks z symbolem religijnym to ponoć jeszcze nic pewnego.
Aż człowieka żal ściska jak pięknie w Krakowie robią ścieżki rowerowe. Popatrzcie na ul. Starowiślną.Link ze strony Miasta dla Rowerów http://www.rowery.org.pl/rowery.htm. Kiedy u nas coś takiego powstanie? Jeżdzenie po chodnikach nie jest rozwiązaniem, szczególnie teraz kiedy tarfykator mandatów poszedł w górę. No ale w PL to zawsze się robi odwrotnie, lepiej ukarać nić stosować prewencję.
Pzdr
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Ścieżki rowerowe w Częstochowie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy