wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Ogłoszenia, dyskusje nt. forum

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zmiana serwera
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7053 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Sob 09 Sie 08, 2:00:26     Zmiana serwera Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 17:02 08.08.2008 ----------

Prawdopodobnie dzisiaj w nocy będę przenosił forum na nowy serwer. Termin ważności dotychczasowego hosting upływa 10 sierpnia, a nie zamierzam go przedłużać, gdyż podnieśli wielokrotnie ceny (obecnie chcą ok. 98zł(!) / 6-mcy, rok temu płaciłem 69zł / rok).

Forum od jutra będzie dostępne jedynie pod adresem rower.czest.pl / forum.rower.czest.pl, serwis zniknie z domen cfr.i365.pl i podobnych, dlatego uaktualnijcie zakładki.

Dołożę wszelkich starań, żeby przenieść forum w całości, bez straty jakichkolwiek postów, dlatego w nocy pojawi się informacja, żeby nie dodawać nowych treści, bo po prostu one "znikną".

Przestaną działać przydzielone niektórym użytkownikom adresy e-mail. Jeśli ktoś chce adres w domenie @rower.czest.pl proszę o kontakt.

---

Bardzo mi miło, że forum w dalszym ciągu funkcjonuje mimo mojej nieobecności. Szkoda byłoby zabijać taką fajną inicjatywę Cool

mail: pzajac2 // o2.pl

---------- 02:00 09.08.2008 ----------

Wygląda na to, że przeniesienie się udało Smile.

Póki niedostępne są galerie i poddomena forum.rower.czest.pl. Zaczną działać jeszcze w trakcie weekendu.


Tak, jeszcze żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Ogłoszenia, dyskusje nt. forum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy