wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Propozycje tras rowerowych

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Kraków-Częstochowa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6961 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Wto 08 Lip 08, 10:48:08     Kraków-Częstochowa Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nabrałem chęci na przejechanie całego czerwonego szlaku Krak-Czest. Gdzieś tu był taki temat i nawet deklarowali się chętni. Termin najprawdopodobniej 26 lub 27.07. Tempo nie maratońskie ale na marudzenie też czasu nie będzie. Inne szczegóły tzn dojazd (pkp) do obgadania.


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
damzac Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7045 (100%)
Postów: 562
Wiek: 40

Myszków DWA KOŁA I PASJA

Post Wto 08 Lip 08, 11:06:01     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam to w planach tylko ze musialbym zrezygnowac z Koszecinskich zawodow XC ale tylko jesli zgodzilbys sie (w tym terminie zrezygnowac z pomocy pkp) i wrocic rowerami z Krakowa do Czestochowy, proponuje opcje: przejechac szlakiem do Krakowa wrocic asfaltem lub na odwrot - co ty na to? troszke kilometrow by sie uzbieralo.... Razz




http://zabiegani.czest.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Reklama
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6961 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Wto 08 Lip 08, 12:15:29     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Znam swoje możliwości i wydaje się że blisko 200km w terenie jest maksem na jaki mogę sobie pozwolić nie padając na ryja. Tak więc raczej preferuję wczesny wyjazd do Kraka pkp i powrót szlakiem ale właściwie odwrotnie też może być tylko muszę oblukać późne pociągi Krak-Cz-wa i ja wrócę pociągiem a ty dokręcisz sobie km na asfalcie Smile
No chyba że będę miał szczyt formy i pociąg nie będzie potrzebny to dobijemy do rekordu Arka Rolling Eyes


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
damzac Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7045 (100%)
Postów: 562
Wiek: 40

Myszków DWA KOŁA I PASJA

Post Wto 08 Lip 08, 13:31:11     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
No chyba że będę miał szczyt formy i pociąg nie będzie potrzebny to dobijemy do rekordu Arka

to co sprobujemy? a moze sam Arek zechce swoj rekord poprawic i jeszcze sie kto przyłączyc, oczywiscie zakladam tu wczesny wyjazd... Embarassed Razz




http://zabiegani.czest.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6961 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Wto 08 Lip 08, 15:04:45     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Możemy spróbować ale pod warunkiem że się nie obrazisz jak z Krakowa wrócę pociągiem. Wyjazd musi być bardzo wcześnie o brzasku Sad


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
damzac Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7045 (100%)
Postów: 562
Wiek: 40

Myszków DWA KOŁA I PASJA

Post Wto 08 Lip 08, 15:35:51     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm... mimo ze jechalem nie cale dwa meisiace temu tym krotszym wariantem - asfaltowym to prawie ze go nie pamietam i liczylem na bardziej doswiadczonego bikera, moze znajdzie sie jeszcze jakis dystansowiec ale luz bede sobie musial poradzic... zeby tylko nam nie padalo bo wyjazd trzebaloby zaczac ok 4 rano... i ja na poniedzialek musialbym jeszcze brac urlop bo niebylbym w stanie efektywnie pracowac:D także JEDZIEMY! juupiii.... Razz

ps. jak ktos bylby chetny jechac z Krakowa do cz-wy moze sie tam dołączyć...




http://zabiegani.czest.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
magnum Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6357 (90%)
Postów: 646
Wiek: 46

1/2night

Post Wto 08 Lip 08, 18:07:02     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to jaka data wchodzi w grę?? bo 26 to chciałem do Koszęcina popedałować


"Dla reguły mówiącej, że nie ma reguł bez wyjątków, wyjątek stanowi jedynie reguła mówiąca, że nie ma reguł bez wyjątków, ponieważ od tej reguły nie ma wyjątków"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
marsman Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5864 (83%)
Postów: 732


Post Wto 08 Lip 08, 19:42:42     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

właśnie, Koszęcin...
... jest raz w roku a trasa Kraków-Częstochowa jest i będzie taką jeszcze przez jakiś czas. na pewno musicie jechać akurat w tym terminie???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
damzac Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7045 (100%)
Postów: 562
Wiek: 40

Myszków DWA KOŁA I PASJA

Post Wto 08 Lip 08, 21:44:41     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w lipcu pasuje mi tylko ta data tzn te dwa dni 26 lub 27, wczesniej i pozniej mam rozplanowany czas az do 10 sierpnia wiec dopiero wtedy wchodziloby taki wypad w gre... najpierw koszecin i pozniej we dwie strony do Krakow-Czwka (i jesli mialbym wracac samemu) to nie dam rady, a bardziej ambitne jest dla mnie pojechac do Krakowa i wrocic niż Koszęcin:) wiec mozemy wybrac druga proponowana przez outsidera date 27? - co ty na to outsider? ja niestety musze jedno albo drugie wybrac:) tak to jes u mnie...




http://zabiegani.czest.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
KsRydzyk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6018 (85%)
Postów: 203
Wiek: 33

Energetyków

Post Wto 08 Lip 08, 22:06:09     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak 27 lipca, dzień po koszęcinie, to mógł bym sie zabrać do Krakowa, ale raczej w jedną stronę, bo wątpie ze dam rade we dwie, zresztą zobaczę jak by było z moimi siłami po dojeździe Smile oczywiście o ile mogę się zabrać Rolling Eyes


http://img177.imageshack.us/img177/4101/rydzolaz8.jpg
http://img54.imageshack.us/img54/8152/ksrydzykja2.jpg
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
marsman Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5864 (83%)
Postów: 732


Post Wto 08 Lip 08, 23:02:23     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeśli wystartujesz w Koszęcinie ( pamiętaj że to XC ) to bóle mięśniowe pewne:)
możesz próbować jechać tak długi dystans na następny dzień ale to może być prawdziwą męczarniąSmile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
magnum Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6357 (90%)
Postów: 646
Wiek: 46

1/2night

Post Sro 09 Lip 08, 0:25:09     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja jednak wybiorę się do Koszęcina, w planach na te wakacje mam jazdę 24-godzinną, więc Kraków mogę sobie odpuścić.


"Dla reguły mówiącej, że nie ma reguł bez wyjątków, wyjątek stanowi jedynie reguła mówiąca, że nie ma reguł bez wyjątków, ponieważ od tej reguły nie ma wyjątków"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
KsRydzyk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6018 (85%)
Postów: 203
Wiek: 33

Energetyków

Post Sro 09 Lip 08, 9:01:48     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

po Radzionkowie było ok Wink wiec myślę ze teraz będzie lepiej, tym bardziej, że w radzionkowie jechałem bez przygotowania (nie wiedziałem czego sie spodziewać) a teraz staram się trenować ile mogę Smile poza tym przez resztę dnia po koszęcinie będę odpoczywał Rolling Eyes


http://img177.imageshack.us/img177/4101/rydzolaz8.jpg
http://img54.imageshack.us/img54/8152/ksrydzykja2.jpg
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
marsman Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5864 (83%)
Postów: 732


Post Sro 09 Lip 08, 21:03:08     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

więc może zaopatrz się w jakiś recowery drink. maXim takowe np. w ofercie swej posiada:)
wiedz też że przez ok godzine po wysiłku masz tzw okienko metaboliczne. w tym czasie organizm przyswaja najwięcej węgli czyli odbudowuje zasoby glikogenu ( pełna ich odbudowa to jakieś 24h ). resztę sporo wolniej. czyli po wyścigu tak ok 70% węglowodanów+30% białka w ilości bo ja wiem jakiej??? więcej Ci nie zaszkodzi-białko wysikasz, węgle zamienią się w tkanke tłuszczową czyli tragedii nie będzie:) lepiej więcej niż mniej. no i oczywiście sporo płynówSmile
osobiscie polecam płyn ringera:) dostępny w aptekach po ok 2,5-2,7 pln/0,5l:)
świetnie działa i nawet do smaku się można przyzwyczaićSmile
dla pewności weż jednak parę pln na bilet powrotny:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6961 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Czw 10 Lip 08, 7:03:02     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Data 26.07 jest dla mnie optymalna bo w następny dzień mam czas na regenerację a w poniedziałek trzeba iść do pracusi.


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6961 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Sob 12 Lip 08, 11:54:15     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ustaliliśmy z damzac'iem: wyjazd w sobotę godz 4:00, miejsca zbiórki nie ustaliliśmy ale ja ustalam na zwyczajowe już przy pkp na Rakowie. Tempo nie będzie forsowne bo dystans jest długi i chodzi raczej o to żeby go przejechać niż czas w jakim to się stanie co nie znaczy że będziemy marudzić. Chętnych zapraszam ale proszę liczyć siły na zamiary.


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
damzac Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7045 (100%)
Postów: 562
Wiek: 40

Myszków DWA KOŁA I PASJA

Post Sob 12 Lip 08, 16:44:16     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zgadza sie sobota 26 lipca 4 rano




http://zabiegani.czest.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
damzac Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7045 (100%)
Postów: 562
Wiek: 40

Myszków DWA KOŁA I PASJA

Post Pią 25 Lip 08, 13:46:49     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przypominam o jutrzejszejszej przejazdzce do krakowa




http://zabiegani.czest.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Propozycje tras rowerowych Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy