wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Propozycje tras rowerowych

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Trasa Czestochowa - pustynia Siedlecka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
LukasDoUrden Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6058 (86%)
Postów: 6
Wiek: 38

Częstochowa- Raków

Post Pią 09 Maj 08, 13:44:45     Trasa Czestochowa - pustynia Siedlecka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wczoraj z kolegami odbyłem trasę z Częstochowy do Siedlec, a dokładnie na pustynię siedlecką. Trasa dość trudna (po zimie u mnie kondycja jeszcze nie w pełni) ale i malownicza. Jakieś 80-90% trasy to leśne ścieżki i piach. W sumie w te i z powrotem 55-60 km.

Z Częstochowy przez Kręciwilk , skręcamy za przystankiem autobusowym w lewo w las. Ścieżka doprowadzi nas do torów. Pod mostem przechodzimy i przez tory na piaszczystą drogę. Ta doprowadzi nas do ścieżki rowerowej. Stamtąd cały czas prosto do zajazdu. Tam skręcamy na asfalt w prawo i potem w las w lewo. Dotrzemy do Olsztyna skąd udajemy się trasą na Sokole góry. Za górami wedle uznania i mapy do Siedlec i na pustynie. Niestety nigdzie nie znalazłem dokładnej mapy, a i po drodze sporo rozgałęzień których nie pamiętam za dobrze. Ogólnie przez długi odcinek prowadzi nas czarny i czerwony szlak. Ostatni 6-7 km odcinek do Siedlec pokonaliśmy już asfaltem. Z powrotem ta sama trasa. Od Olsztyna pojechaliśmy na Kusięta i stamtąd przez hutę do Czewy powrót. Więcej o tej trasie plus zdjęcia - http://www.thesunrise.pl/2008/05/09/wycieczka-rowerowa-na-pustynie-siedlecka/


www.thesunrise.pl - strona prywatna.Blog,poradniki itp.
www.katalog-web.pl - autorski katalog stron, SEO friendly
stopka ukryta (adresy www widoczne po przekroczeniu 10 postow / tresci reklamowe sa platne!)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Propozycje tras rowerowych Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy