wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Z życia rowerzysty...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Choroba cyklozowa Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6929 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Nie 05 Lut 06, 20:53:48     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lasica.hostdmk.net:

Twój wynik to 203 pkt.

Cykloza rozwinięta w pełni Cool Very Happy Laughing Twisted Evil


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
blabla Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6651 (94%)
Postów: 686

cz-wa błeszno/grosz

Post Pon 06 Lut 06, 10:42:50     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hymm mój wynik to 264 , a spodziewałem się mniej, czyli jednak cykolza Cool


........blaaaaaaaaaaaaaaaa.......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Reklama
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6890 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Pon 06 Lut 06, 12:43:08     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

390 jestem pod wrarzeniem Twisted Evil Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
bikerx Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6631 (94%)
Postów: 490


Post Sob 11 Mar 06, 15:03:28     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

393 nie wiem jak to się stało,chyba dokładnie czytałem pytania Smile ale wrażenie pozytywne Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Kangel Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6573 (93%)
Postów: 96
Wiek: 31

Częstochowa - Podjasnogórska

Post Wto 04 Kwi 06, 20:05:51     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lol! Mój wynik to 180! Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Jabber  
yatza Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6742 (96%)
Postów: 155
Wiek: 50

Częstochowa - 1000lecie

Post Sro 05 Kwi 06, 1:03:17     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Powiem jedno g.... warta ta ankieta.... o ile nie ma w niej jakiegoś podstępu Wink Zaznaczyłem pola o które mnie proszono, a na koniec otrzymałem odp., że test jeszcze nie skończkony?? o co chodzi?? Wink


..:: dum spiro, spero ::..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
XeLiBrI Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6741 (96%)
Postów: 334

:] Częstochowa - Kambodrza :]

Post Sro 05 Kwi 06, 8:02:50     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Powiem jedno g.... warta ta ankieta.... o ile nie ma w niej jakiegoś podstępu Wink Zaznaczyłem pola o które mnie proszono, a na koniec otrzymałem odp., że test jeszcze nie skończkony?? o co chodzi?? Wink

chodzi o to, żę pewnie nie może ominąłeś któreś z pytań Smile


http://budzik.fotolog.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7052 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Sro 05 Kwi 06, 14:43:10     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ankieta jest jednak troche zrypana bo brakuje paru opcji odpowiedzi, a najbardziej to przesadzili ze srajtaśmą Laughing



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6877 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Sro 05 Kwi 06, 22:53:06     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

..no i zrobiłem w końcu sobie ten teścik....trzeba iść do jakiejś poradni...299pkt Wink


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6950 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Wto 13 Mar 07, 16:11:26     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No "niestety" moja choroba nadal sie rozwija... Ostatnio doszły chyba objawy zewnętrzne. Wszedłem dziś do sklepu ubrany zupełnie normalnie: spodnie od dresu (akurat szedłem z dzieciakami na lekcję na halę "Polonia"), koszulka z długim rękawem, plecaczek i okulary przeciwsłoneczne. Poprosiłem o tonic 0,5 l a pani ekspedientka mówi mi "że w taką pogodę na rowerze to się chce pić, prawda?" Spojrzałem na nią zdziwiony i mówię "ale ja nie przyjechałem na rowerze", a pani mówi "A wygląda pan jakby rowerem przyjechał..." Uśmiałem się po pachy xD Widocznie to już widać na zewnątrz...


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6890 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Wto 13 Mar 07, 22:51:57     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie tylko u Ciebie sie choroba rozwija. Ja swoje 2 kółka trzymam na strychu ponieważ mieszkam w kamienicy (ostatnie piętro) ale mniejsza o to. No więc śpię sobie i śni mi się, że chce jechać na rower otwieram pierwsze drzwi, otwieram drugie drzwi widzę mój rowerek Smile podchodzę bliżej i co ? przebita dętka Evil or Very Mad niby nic dziwnego zwyczajny koszmar bikera ale obudziłem sie patrze na zegarek ... 3 w nocy leżałem tak z 15 min wpatrzony w sufit i cały czas o tym myślę. W końcu podejmuje decyzję idę zobaczyć jak tam mój podopieczny. Oczywiście nie wpadłem na to aby założyć coś na siebie wyszedłem z domu po cichu i pierwsze wrażenie ... zimno jak cholera ide na strych otwieram drzwi a tam jeszcze zimniej ale skoro dotarłem tak daleko to muszę to sprawdzić. Patrze ... Rower cały ciśnienie w oponkach odpowiednie (oczywiście nie mierzyłem ) no to wracam w biegu do mieszkanka. Otwieram drzwi i słyszę głos taty MARCIN ! Gdzie łazisz o trzeciej w nocy ? zapala sie światło I to jeszcze w piżamie ! ja lekko z dygany no co tu powiedzieć ? powiedziałem prawdę tata zaczął sie śmiać powiedział żebym szedł spać i że powinienem mieć zakaz jazdy na rowerze bo to na mnie źle działa. To była najgorsza jak na razie oznaka Cyklozy w moim życiu. Zobaczymy co będzie jak bede miał tylko km co Arek na swoim koncie Question xD


Notatka dodana przez MonteRochee:
ależ redaktorze Marcinie to się nadaje na materiał książkowy, nie żartuję Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Z życia rowerzysty... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy